Adını Sen Koy 265 Bölüm Tüyoları 19 Ocak Cuma

Adını Sen Koy’da 53. haftayı bitiyoruz; ama çok güzel sahnelerle bitirdiğimiz için yeni haftayı nasıl bekleyeceğiz inanın bende bilmiyorum. Ömer ve Zehra arasında her şey bitecek mi derken Ömer haftalardır tüyosunu verdiğimiz dağ evi kozunu oynuyor ve Zehra’yı tekrar kendine bağlamayı başarıyor.

Zehra aslında Ömer’den ayrılmayı asla istemiyor; ancak eşinin kendisine sonsuz güvenmesini ve kendisinin de eşine sonsuz güvenmesini istiyor. Ömer Zehra’yı zorla da olsa dağ evine kaçırır. Ömer Zehra’yı dağa kaldırdı diye Zehra her şeyi affedecek değil ya Ömer’i süründürmeye dağ evinde de devam edecek. Ömer’in Zehra ile yakından ilgilenmesi Zehra’nın da gizliden hoşuna gitmiş olacak ki bu ayrılık işinden vaz geçmiyor.

Ömer dağ evinde Zehra’ya sarılacak ve çok yaklaşacak ancak izleyicilere bir öpüşme sahnesi tabi ki izletilmeyecek. Bizlere güzel sahneler fragmanda gösterilmiş olabilir ama Ömer dağ evinde de  bin dereden su getirecek. Zehra kızıp gitmek isteyecek dağ evinden; Ömer ise her ne kadar da gidemezsin dese de Zehra yola çıkacak. Zehra’nın dağ macerası bizi hem güldürecek hemde korkutacak. Adını Sen Koy 265 Bölüm

Püskül ise pasaklısına kavuşmak için artık dakikaları sayacak; zira Kerem artık aşkının kendisine verdiği ağırlığa dayanamayacak ve aşkını itiraf etmek için Sabah’ın karşısına geçecek.

Diğer taraftan Ömer ve Zehra biraz olsun arasını düzeltirken Ayşe Ömer ve Zehra’nın evlilikleri ile ilgili gerçeği Cd den öğrenecek ve Ayşe’nin trip dönemi başlayacak. Adını Sen Koy 19 ocak

Adını Sen Koy 263 264 265. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy 265 Bölüm Tüyoları 19 Ocak Cuma (1 Yorum)