Zümrüdü Anka Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Fox Tv yönetimi Zümrüdüanka dizisi içim kesin kararını açıkladı. Zümrüdüanka dizisinin final bölümü 6 ocak 2021 de ekranlarda olacak.

Zümrüdüanka 26. Bölüm İle Ekranlara Veda Edecek

Zümrüdüanka dizisi 26. bölümü ile 6 ocak 2021 de kesin olarak final yapacak. Zümrüdüanka dizisi setine 16 aralıkta Fox Tv’nin aldığı karar duyuruldu. Zümrüdüanka dizisi oyuncuları ve set ekibi de bu kararı bugün yarın bekliyordu.

Bu arada final öncesi Zümrüdüanka dizisi için yönetmen değişikliği de yaşandı.  Zümrüdüanka dizisinin yönetmeni Volkan Kocatürk’ün görevinden ayrıldı; Zümrüdüanka dizisinin eski yönetmeni Serhan Şahin yeniden Zümrüdüanka dizisini yönetmeye devam edecek.

Fox TV Zümrüdüanka dizisi yerine yeni dizisi Defne ile Son Gece veya yeni adı ile Yaşı 19 dizisi yayın hayatına başlayacak.

zumruduanka final 26. bolum

Zümrüdüanka Final Fragmanı 26. Bölüm

Zümrüdüanka Dizisinin 16. Bölümü İle Final Yapacağı Söylentileri Yalanlandı

Kulislerde Zümrüdüanka dizisinin final yapacağı ve Fox TV’nin elinde ki dizilerden birini cumartesi akşamına alacağı konuşuluyordu; ancak Zümrüdüanka dizisi yapımcısı Pastel Film bu söylentilere bir nokta koydu ve Zümrüdüanka dizisinin 16. bölümü ile final yapacağı söylentilerinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Zümrüdüanka 2. Sezona İyi Başlayamadı

Zümrüdüanka dizisi her ne kadar İyi Günde Kötü Günde ve Kalk Gidelim dizilerinin önünde yer alsa da dizi değişen konusu ve oyuncu kadrosu ile ilk sezon aldığı yüksek reytingleri mumla arıyor. Çok ciddi bir rakibi olmadığı halde 2 – 3 bandında reytingler alan Zümrüdüanka dizisi için erken final söylentileri de konuşuluyor; belki Fox TV Zümrüdüanka’ya bir kaç hafta daha hak vermiş olabilir ama bu reytingler ile Zümrüdüanka ocak 2021’i zor görür. zumruduanka erken final

 

 

Zümrüdü Anka Ne Zaman Final Yapacak?

Zümdürü Anka dizisi için final gibi bir durum söz konusu değil. Zümrüdü Anka dizisi aldığı yüksek reytingler ile 2. sezon onayını aldı. Zümrüdü Anka dizisinin 2. sezonu sonunda final yapma ihtimali çok yüksek. Zümrüdü Anka dizisi 2 sezon olarak planlansa da reytingler iyi giderse senaryo 3. sezona da uzatılabilir.

zümrüdü Anka final

Zümrüdü Anka Yeni Sezon Onayını Aldı

Pastel Film ve Fox TV yetkilileri Zümrüdü Anka dizisinin 2. sezonu için anlaşma sağlandı. Korona Virüs nedeniyle 21 Mart 2020 Cumartesi günü 9. Bölümü ile son olarak yayınlanan Zümrüdü Anka dizisi mayıs ayında tekrar sete çıkmak istiyor; ancak şuana kadar Zümrüdü Anka dizisinin sete çıkma tarihi oyunculara bildirilmedi.

Zümrüdü Anka dizisinin 2. sezonu için ise çalışmalar online ortamda devam ediyor. Zümrüdü Anka dizisi başrol oyuncuları ile dizinin 2. sezonu için anlaşma yapılmaya devam ediyor. Alp Navruz Ceren Yılmaz ve Selim Bayraktar gibi oyuncular ile Zümdürü Anka’nın 2. sezonu için anlaşmalar imzalandı. Zümrüdü Anka 2. sezonu ile eylül 2020 de Fox Tv ekranlarında olacak. zümrüdü anka yeni sezon

Güncelleme 1 Şubat Zümrüdü Anka dizisi 2. bölümü ile reytinglerini arttırmayı başardı. İlk bölümde 5,04 reyting alan dizi ikinci bölümde 6,50 reyting aldı. Bu reytingler Zümrüdü Anka dizisi için yeterli reytingler; eğer Zümrüdü Anka dizisi reyting kaybetmezse Fox TV Zümrüdü Anka dizisi için sezon sonuna kadar yeni bir sözleşme imzalamak istiyor. zümrüdü Anka devam edecek

Zümrüdü Anka dizisi ilk bölümü ile 25 ocak 2020 cumartesi akşamı izleyicisi karşısına çıktı. Tam Elazığ depreminin üzerine yayın hayatına başlayan Zümrüdü Anka dizisi ne yazık ki talihsiz bir zamanda başlangıç yaptı. Tüm Türkiye Elazığ’dan haber almaya çalışırken Zümrüdü Anka dizisi de izleyici çekmeye çalışıyordu.

Zümrüdü Anka dizisi ilk bölümü ile 5,04 reyting alarak 4. sırada kendisini yer buldu. Zümrüdü Anka dizisinin cumartesi akşamları tek rakibi Kuzey Yıldızı dizisiydi; Kuzey Yıldızı dizisi Zümrüdü Anka’nın tam iki katı reyting aldı. Her ne kadar Zümrüdü Anka dizisi iyi bir reyting almış olsa da hatta iyi reytingler almaya devam edecek olsa bile; Zümrüdü Anka dizisine sosyal medyada bir çok eleştiri geldi. Zümrüdü Anka’nın aldığı yüksek reytingde doğru gün seçimi de etkili oldu.

Zümrüdü Anka Ne Zaman Final Yapacak?

Fox Tv Zümrüdü Anka dizisinden en az 5 reyting almasını bekliyor. Zümrüdü Anka dizisi 5 ve üzeri reyting aldığı sürece final korkusu yaşamadan yayın hayatına devam edecektir. Ben cumartesi gününe güçlü bir rakip olarak yeni bir dizi gelmezse Zümrüdü Anka dizisinin haziran 2020’ye kadar devam edeceğini tahmin ediyorum; ancak Zümrüdü Anka dizisi ne yazık ki AB ve ABC1 izleyici kesmine yani yüksek kültürlü üniversite mezunu izleyiciye hitap eden bir dizi değil; daha çok kırsal kesimde yaşayan insanlara hitap eden bir dizi. Bu yönü ile bu kesime çok fazla hitap eden basit dizi olmadığı için ben 5 reytingin altına düşmeyeceğini tahmin ediyorum.

Fox Tv Zümrüdü Anka dizisinden en az 5 reyting almasını bekliyor. Zümrüdü Anka dizisi 5 ve üzeri reyting aldığı sürece final korkusu yaşamadan yayın hayatına devam edecektir. Ben cumartesi gününe güçlü bir rakip olarak yeni bir dizi gelmezse Zümrüdü Anka dizisinin haziran 2020’ye kadar devam edeceğini tahmin ediyorum; ancak Zümrüdü Anka dizisi ne yazık ki AB ve ABC1 izleyici kesmine yani yüksek kültürlü üniversite mezunu izleyiciye hitap eden bir dizi değil; daha çok kırsal kesimde yaşayan insanlara hitap eden bir dizi. Bu yönü ile bu kesime çok fazla hitap eden basit dizi olmadığı için ben 5 reytingin altına düşmeyeceğini tahmin ediyorum.

Zümrüdü Anka Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Zümrüdü Anka dizisinin en az 13 bölüm garantisi vardır; zira dizi çekimleri için bir çok oyuncu Nevşehir’e gitmesi için zar zor ikna edildi. Pastel Film en az 13 bölüm garanti almadan böyle bir diziye girmez. Bu nedenle Zümrüdü Anka dizisi için işler ters gitse dizinin reytingleri 3’ün altına düşse bile en azından 18 nisan 2020’ye yani 13. bölüme kadar devam edecektir.

Zümrüdü Anka Meydanı Bol Buldu

Zümrüdü Anka dizisinin yayınlandığı cumartesi akşamı sadece iki dizi var. İster istemez biri birinci olurken diğeri de ilk 5’e girecektir; Atv de ise Kim Milyoner Olmak İster yayınlanıyor. Cumartesi akşamına güçlü bir rakip daha gelirse Zümrüdü Anka dizisinin işi oldukça zora girecektir.

Zümrüdü Anka Köylü Dizisi

Zümrüdü Anka dizisi Nevşehir’in bir köyünde yaşayan Zümrüt’ün hikayesi olduğu için ne yazık ki dizi de kültür seviyesi İstanbul dizilerine göre çok düşürülmüş; benzer olarak Aşk ve Mavi dizisi de düşük kültür seviyesine hitap eden bir dizi olarak itham edilmişti ancak 3 sezon ve 78 bölüm çekildi.

Zümrüdü Anka İyi bir sonuç alsa da çok eleştirildi

Sosyal medyada Zümrüdü Anka dizisinin ilk bölümü izleyen bir çok  izleyici dizi de Zümrüt Kuloğlu karakteri ile kadın başrol olarak yer alan Ceren Yılmaz’ın oyunculuğunu çok soğuk buldu ve genelde yorumlar “bu buz gibi kızı nereden bulmuşlar” oldu. Zümrüdü Anka dizisinin erkek başrol oyuncusu Alp Navruz’u dizinin ilk bölümünde çok fazla görülmedi ancak yine de izleyici Alp Navruz’un yanına Ceren Yılmaz’ı yakıştıramadı. Bir çok izleyici Alp Navruz’a yazık olmuş yorumlarında bulundu.zümrüdü Anka reytingleri

Hatice Aslan’ın Abartılı Oyunu da Dikkat Çekti

Hatice Aslan Zümrüdü Anka dizisinde Ülfet Kuloğlu karakteri ile yer aldı ve ilk bölümde kızı zengin bir adam ile evlenecek diye göbek attı; ancak bu sahne daha az önce depremzedeleri izleyen izleyiciye çok abartılı geldi.zümrüdü Anka final

Zümrüdü Anka Ruhsuz Bir Dizi Olarak Değerlendirildi

Yine bir çok izleyici Zümrüdü Anka dizisini doğal olmayan ve ruhsuz bir dizi olarak değerlendirdi ve senaryo ile birlikte oyuncuları da ruhsuz buldu. Dizinin cast yai oyuncu kadrosu da başarısız olarak değerlendirildi.

Alp Navruz Çok Hızlı Ekranlara Geri Döndü

Son olarak 25 aralık 2019 da final yapan Elimi Bırakma dizisinde yer alan Alp Navruz 25 ocakta yeni bir dizi ile ekranlara döndü. İzleyici de bu kadar çabuk Cenk Çelen’i unutup Serhat Demirkan’a geçemedi. Bence de en az yarım sezon ara vermeliydi

 

Yorum yaz

Zümrüdü Anka Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (16 Yorum)

 1. Zümrüdüanka çok güzel bir dizi inşallah final yapmaz ayrıca sebat ile Zümrüt çok birbirine yakışıyor.yeni bölümlerini bekliyoruz

 2. Çok güzel bir dizi Alp Navruz ve Ceren Yılmaz çok yakışıyorlar. Final olmasın lütfen devamı olsun

 3. Mükemmel bir filim ve serhat Zümrüt süper devam etmeli

 4. Bence film harika kimse uydurmasın Alp Navruz Ve Ceren Yılmaz çok yakışıyor kız çok güzel KÖTÜ ELEŞTİRİ GİZLİ HAYRANLIKTIR … Final İstemiyoruz Devammm

 5. Ben dizilere yıllardır ara veremeyen biri olarak ilk kek bir dizim oldu Zümrüdüanka beğeniyorum ve devam etmeli diyorum.

 6. Her şey mükemmel dizide. Ben katılmıyorum kültür seviyesi düşük kesime seslenmiyor dizi. Ben 2 üniversite mezunuyum ayrıca
  İlk defa Türk kültürünü yansıtan bir dizi gördüm. Severek kültürlü bir şekilde izliyoruz..

 7. Zümrüdüanka dizisi çok güzel lütfen final olmasın kimse bilmez gibi lütfen

  • Bence diziyi kurtaran oyuncular; Alp Navruz ve Selim Bayraktar’dır.Zümrüt saf karakteri için Ceren Yılmaz abartılı eleştirecek kadar da uyumsuz değil,ancak Hatice Aslan’ın yırtınarak şive yapması kulak tırmalıyor ve gereğinden fazla abartılı bence de olmasa daha iyiydi belki de…Bu arada Rüstem baba da pasif gariban rolünde yeterli gibi.