Bıçak Sırtı 108. Bölüm Özeti 2 Şubat Her Şey Aile İçin

Bıçak Sırtı dizisinde Durga ve Anapurna kendi evlerinin deposunda yaşamaya başlamışlardı. Üstelik onlar Parineta’nın esiridir. 5 lak para bulunana kadar kendi evlerinde esir hayatı yaşayacaklardır. Parineta onların hayatını cehenneme çevirmek için elinden geleni yaparken Adars ve Dadi de onu destekleyenler arasında. Bıçak Sırtı 2 Şubat Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 108. Bölüm Özeti

 Lakşi, Sanskar, Ragini ve Swara Annapurna ve Durga’yı görmeye gelirler. Parineta alaycı sözlerle Anapurna’dan Durga’nın kaldığı yeri göstermesini ister. Çocuklar Durga’yı görünce şok olurlar. Lakşi Parineta’ya bağırırken Adars araya girer ve onu taciz davası açmakla tehdit eder. Bu sırada Durga fenalaşmaya başlar. Herkes onun bu haline ağlarken Swara Durga’nın enfeksiyon kapabileceğini söyler. Parineta benim evimde bana talimat veremezsiniz diyerek Durga’ya ilaç vermemekle herkesi tehdit eder. Anapurna ailesinden gitmesini ister.

Ailesi gider ve Durga’yı kurtarmak için gereken 5 lak parayı nerden bulacaklarını tartışır. Durga baygın halde yatarken Anapurna hemen Adars’ın odasına gider. Parineta yine masraf mı çıkacak diye Anapurna’yı azarlarken, Adars bakalım diyerek Durga’nın yanına gider. Ardından doktor gelir ve Durga’nın iyi olduğunu söyler. Parineta Durga’nın tiyatro oynadığını söyler. 11 92

Sanskar telefonda konuşurken sevinir. İş başvurusunun kabul edildiğini ve 15 gün sonra da kredi çekebileceğini söyler. Herkes çok mutlu olur. Parineta Dadi’yi arar ve Durga’nın yine masraf çıkardığını söyler. Dadi Şekar evinde büyük bir mutluluk olduğunu ve çözemediğini söyler. Parineta ve Adars deliye döner. Adars onların hayatlarını cehenneme çevirdiğim halde nasıl böyle mutlu olurlar derken Parineta Dadi’den sebebini öğrenmesini ister.

Lakşi parayı bulmak için yanlış adamlarla konuşur. Ragini bu durumu fark etse de ne olduğunu anlayamaz. Durga’nın son tanletini vermeyen Parineta Anapurna’dan çalışmasını ve tableti hak etmesini ister. Anapurna evde un öğütür. Dadi mutluluğun sebebini öğrenmiştir. Gizlice Şekar’ın evine giren Dadi Sanskar’ın çalışacağı şirketi öğrenmiştir. Anapurna işi bitince Parineta’dan ilaçları ister. Parineta karşısında yalvarmasını ister. Anapurna yalvarır ve ilacı alır. 22 87

Ragini ve Swara gizlice Parineta’nın evine girerler. Anapurna Durga’yı odaya getirir ve onlarla buluşturur. Ragini getirdiği laddoları yemelerini sağlarken Swara yakında sizi burdan kurtaracağız der. Parineta odaya gelirken Ragini ve Swara saklanır. Parineta Durga’nın burda ne işi var diye kızarken Anapurna bahaneler üretir. Dadi Adars’ı arar ve Snaskar’ın çalıştığı şirketi söyler. Adars bakalım şimdi nasıl çalışacaksın diye söylenir.

Lakşi’ye gece yarısı telefon gelir. Lakşi bahane üreterek evden ayrılır. Lakşi taksiye biner ve adamdan hızlı sürmesini ister. Ancak adam polis olduğunu söyleyerek durur. Lakşi patronunun polise yakalanma sözünü hatırlayarak endişelenir. Polis arabayı gözüyle kontrol eder ve gitmesini ister. Lakşi derin bir nefes alır ve paketi teslim eder. Patronu onu teslimattan dolayı telefonla tebrik eder. 33 88

Lakşi eve gelince Ragini karşılar. Telefonunu aradım ama cevap vermedim diyerek endişelendiğini dile getirir. Lakşi sessizde olduğunu söyler. Ragini’ye sarılırken elleri titriyordur. Ragini neden bu kadar endişelisin diye sorar. Lakşi anne ve babam o evden gelinceye kadar düzelemeyeceğini söyler. Ragini onu sakinleştirmeye çalışır.

Ertesi gün Sanskar işe başlar ve kredisinin en kısa zamanda onaylanacağını öğrenir. Ancak Adars Sanskar’ın şirketine gelir ve patronu tehdit ederek onu işten çıkarmasını ister. Parineta evdeki tüm fotoğrafları salona yığmış ve çerçevelerini çıkarıyordur. Anapurna’ya çerçeleri satmasını ve para kazanmasını ister. Burası hayır kurumu değil diyerek Anapurna’yı azarlar.44 84

Durga sen ne yaparsan yap aile bağlarımızı kıramayacaksın diye tepki gösterirken Adars gelir ve aile fotoğrafını yırtarak böyle bir bağ mı kaldı diye sırıtır. Onları kurtarmaya kimsenin gelemeyeceğini söyler. Bıçak Sırtı 2 Şubat Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 108. Bölüm Fragmanı

Bıçak Sırtı 108. Bölüm Özeti 2 Şubat Her Şey Aile İçin (3 Yorum)

  1. Arkadaşlar Bıcak sırtı da qaliba Şubat tarihleri arasında final yapacak ancak tammamen emin diyilim