4N1K Yaprak Ali’yi mi Yoksa Barış mı Seçecek? Sizce Hangi İkili Daha Çok Yakışıyor? (Anket)

4N1K İlk Aşk dizisi dizi sektörüne çok hızlı giriş yaptı. 4N1K İlk Aşk dizisini izleyen izleyiciler daha önce çekilen 4N1K ve 4N1K 2 filmleri ile dizinin bir birinden hiçte kopuk olmadığını gördü ve buna çok sevindi. 4N1K film serisini izleyen izleyiciler zaten Yaprak ve Ali karakterlerini iyi tanıyor ve onları çok seviyorlardı. Şimdi bir de 4N1K İlk Aşk dizisinde Barış Ozansoy karakteri diziye dahil oldu.

Önce bildiğimiz karakterlerden başlarsak kimse Barış’ı Yaprak’ı sevmediği iddia edemez. Barış Yaprak’ı ölümüne seviyor ve onu ölümüne kıskanıyor. Her ne kadar Yaprak bir kız gibi değil erkek gibi bu dört gencin yanında büyüse de Ali bir kere kaptırmış Yaprak’a kendini ama bir türlü aşkını ona itiraf edecek gücü kendinde bulamıyor. Arkadaşlar arasında hep tartışılır yakın  arkadaştan – dosttan kız arkadaş – sevgili olur mu olmaz mı diye. Bana sorarsanız olur hemde bal gibi olur neden olmasın? Tabi iki tarafta bir birini kardeş gibi değil sevgili gibi görebilecekse.

4N1K dizisinin yeni karakteri Barış Ozansoy hem çok zengin hemde çok karizmatik bir çocuk. Okula yeni geldi ve gelir gelmez Yaprak’a taktı kafayı. Galiba Yaprak’ın erkeksi tavırları dikkatini çekti. Daha önce Barış’ı gören tüm kızlar heyecandan konuşamazken Yaprak’ın Barış’ı bir dövmediği kaldı.

Barış zengin ve serseri olsa da aslında karakterli de bir çocuk. Barış’ın en büyük sorunu ise Yaprak yüzünden ona takmış olan Ali. Barış Yaprak’ı kazanmak ve kollarına alabilmek için Ali gibi bir rakibi yenmek zorunda. Bu durum Yaprak’ı daha da Barış gözünde daha da kazanılacak bir maç haline dönüştürüyor.

Biz Ali’nin aşkından eminiz ama Barış’ın Yaprak’a gerçekten aşık olup olmadığını bile bilmiyoruz. 4N1K dizisinde belki de ilerleyen bölümlerde Barış Yaprak’ı elde edecek Ali’ye rağmen ve bir kaç gün içinde de sıkılıp ayrılmak isteyecek.

Ben Yaprak yerine olsam kesin Ali’yi seçerdim. Hem Atakan Hoşgören  Barış karakterine hayat veren Burak Yörük’dan daha yakışıklı hemde Ali daha güvenilir. Ali’nin dez avantajı Barış’ın zengin olması Ali’nin fakir olması değil. Ali Yaprak ile dost bu nedenle de dosttan sevgili olur mu diye düşünüyor ama aşkın gözü kör yüreği laf dinlemiyor?

Gözde Mutluer Atakan Hoşgören’le mi Yoksa Burak Yörük ile mi daha çok yakışıyor?

Ben Yaprak ve Ali’yi yani Gözde Mutluer ve Atakan Hoşgören’i daha çok yakıştırıyorum. Gerçi Gözde Mutluer ve Atakan Hoşgören dikkatli bakıldığında bir birine çok benziyor ve kardeşi gibi de duruyor ama Burak Yörük’ün boyu çok uzun ve Gözde Mutluer’in boyu da çok kısa; Bu nedenle bence Gözde Mutluer ve Burak Yörük’ü yakıştırmadım yan yana durunca.

Gözde Mutluer Atakan Hoşgören’le mi Yoksa Burak Yörük ile mi daha çok yakışıyor?

Sizce Yaprak ve Ali mi Yoksa Yaprak ve Barış mı daha çok yakışıyor?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

4N1K Yaprak Ali’yi mi Yoksa Barış mı Seçecek? Sizce Hangi İkili Daha Çok Yakışıyor? (Anket) (7 Yorum)

  1. Tabikide barışla daha çok yakışıyor barış sen bizim herşeyimissin ve Burak Yörük çok yakışıklı tabi atakan da yakışıklı ama burak daha fazla

  2. Bence bu film hiç bittmemeli ilk bölümünü 5 defa izledim tek kelimeyle “AŞK” oldum herkes tavsie ederim
    4N1K İLK AŞK