Adını Sen Koy 282. bölüm Özeti 13 Şubat Tüyoları Mektup Ortaya Çıkacak

Adını Sen Koy 282. bölümü ile 13 şubat salı günü Star Tv ekranlarında olacak. Adını Sen Koy’da bir mektup vardı Ömer’in Zehra’ya yazdığı ve annesinin kendisini terk ettiğini bu nedenle de kadınlara asla güvenemediğini yazdığı. İşte bu mektubu biz unutturuldu sandık ama mektup sahnesi sonunda çekildi. Adını Sen Koy’da Zehra sonunda Ömer’in geçmişi ve korkuları ile ilgili gerçekleri öğrenecek.

Adını Sen Koy’da Zehra büyük bir hatanın eşiğinde. Bahşende’nin sözüne inan Zehra anlamadan dinlemeden konağı terk etti. Bahşende Zehra’dan elinde ki boşanma sözleşmesini okumasını ve imzalamasını isteyecek ancak sözleşmenin Ömer tarafından yazdırıldığını söylemeyecek avukat yazdı diyecek.

Adını Sen Koy 13 şubat

Zehra sözleşmeyi okuduğunda Ömer’den ayrılma kararının ne kadar doğru olduğunu bir kere daha anlamış olacak. Sözleşmeyi okuyan Zehra Ömer’in hala kendisini hiç tanımadığını ve hala para avcısı bir insan olarak gördüğünü düşündüğü için boşanma konusunda ısrarcı olacak. Aynı Ömer’in evlilik gecesinde kapı arasında Zehra ve Sabah’ın konuşmasını duyup Zehra’ya acı çektirdiği gibi Zehra’da Ömer’e büyük acılar çektirecek boşanma kararı ile; Ama Ömer asla Zehra’ya boşanma fırsatı tanımayacak.

Salim babada kızının boşanma istediğini geri çevirecek ve yuvanı kurtar diyecek. Zehra iki arada bir derede kalacak. Boşansa boşanamıyor Ömer’in yanında kalsa kalamıyor. Bu işi çözecek olan ise Ömer’in Zehra’ya terapist istediği ile yazdığı mektup olacak.

Adını Sen Koy 282. bölüm resimleri

Cevriye ise Zehra ve Ömer’in boşanma kararı aldığını hatta Zehra’nın bunu babasına söylediği hatta ve hatta boşanma davasını bile açtığını öğrenince Salim’in yanına gidecek ve Salim’den su damlasının evliliğini kurtarmak için yardım isteyecek. Bence Cevriye ve Salim’in planı ile 14 şubatta Ömer ve Zehra romantik bir akşam geçirecek. İzleyici her ne kadar yine mektup olayı yarım kaldı dese de bu sefer yarım kalmayacak.

Adını Sen Koy 282. bölüm Fragmanı