Survivor 2018 2. Bölüm Fragmanı Survivor 2018 11 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazanacak?

Survivor 2018’de 2. bölüm kazananı Gönüllüler oldu. İlk bölümü kazanan takım Ünlüler olmuştu. İkinci bölümde kazanan Gönüllüler oldu. Survivor 2018’de en iyiler yarışmasında kazanan All Star’ın kızları oldu11122 1 ghh 1

Survivor 2018’de ilk oyunu kazanan Ünlülerde moraller yerinde. Gönüllüler ise Hakan Hatipoğlu’nun takımlarına gelişine sevinseler de aralarından birinin All Star akımına geçecek olması onları açıkçası korkuttu. Survivor 2018’de beklenen oldu ve Acun kavga çıkmadan bir kişi diskalifiye olmadan Hakan Hatipolu’nu Gönüllüler’e verdi. Şimdi sıra ilk konseyde en çok oyu alacak olanın Ünlüler’e geçecek olmasında.

Ben Survivor 2018’de ilk bölümü izlediğimde en çok sevdiğim Gönüllü Marcus oldu. Nedendir bilmem Marcus beni kendine çekmeyi başardı. Konseyde Marcus gitmeye aday olarak yazılırsa ki bence en güçlü adaylardan birisi o bu duruda Marcus’da All Star takımına geçecektir. Survivor 2018 2. Bölüm

Benim tahminim zaten Acun Ilıcalı ve ekibi Survivor 2018 kadrosunu kurarken en baştan Hakan Hatipoğu’nu zaten Gönüllüler’e yazmıştı. Gönüllüler’den All Star’a geçecek isimde bence planlandı. Yani en çok oyu alacak olan geçecek hikayesi bence doğru değil zira Acun işi kızıştırmak ve izleyicinin dikkatini çekmek istiyor. Bunlar yıllardır Acun Ilılcalı’nın reyting uğruna yaptığı hareketler zaten.

Survivor 2018’de All Star’ın 10 Gönüllülerin 6 oyun kazanmasına bakmayın aslında çok başa baş iki takım olmuş bence. Hatta en dengeli survivor bile diyebilirim. Bura da takımlar arasında farkı oluşturacak konu ise Hakan Hatipoğlu’nun Gönüllüler’e deneyimi ile katkı mı sağlayacağı yoksa her zamanki gibi türbinlere oynayıp Gönüllüler’i karıştıracağı mı?

Bence Hakan Hatipoğlu önce Gönüllüler’e katkı sağlasa lider olsa da sonradan Gönüllüler’in içini oyacak. Zira benim tahminim Hakan Hatipoğlu’nun görevi de bu. Reality Show’lar  zaten bu tür hareketlerden beslenir.

Survivor 2018 2. Bölüm Ödül Oyunu

Survivor 2018’de benim tahminim 2. bölümde yayınlanacak ödül oyununu kazanacak takım yine Ünlüler olacaktır. Zira Gönüllüler hala deneyimsizler ve finalleri ne yazık ki yapamıyorlar.

Survivor 2018 2. Bölüm Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmadı