Kördüğüm Kanha Kimdir? Chaitanya Choudhury (İşça’nın Üvey Oğlu)

Kördüğüm dizisinde yeni bir hayat daha başlıyor. İşça 18 yıl sonra hapisten çıkıyor ve yeni sezon başlıyor. Kördüğüm’ün ne sevilen sezonlarından biri Kördüğüm 3. sezon. Kördüğüm 3. sezon oyuncuları Hindistan’da çok ünlüdür zira uzun yıllar Uttaran serisinde yer almışlardır. Hindistan’ın önemli oyuncularından biri de Kördüğüm dizisinde Kanha karkaterine hayat vermiş Chaitanya Choudhury’dir.

bbgggf

Bilindiği üzere Kördüğüm dizisinde Kanha aslında İşça’nın gerçek oğlu değildir. Kanha bir yaşlı adam tarafından İşça’ya emanet edilmiştir. İşça Kanha’yı amcası Avinash’a vermemek için çok uğraşmış en son Avinash Veer’in canına kast edince bir İşça tarafından öldürülmüştür. İşça için Kanha kendi çoucğundan farklı değildir. İşça aslına bakılırsa Kanha yüzünden 18 yıl içeride yatmış ve hayatı alt üst olmuştur. Peki Kördüğüm dizisinde Kanha’nın yetişkinliğine hayat verecek  Chaitanya Choudhury Kimdir?bggggg

Chaitanya Choudhury Kimdir?

Chaitanya Choudhury 1977 Mumbai doğumludur ve 41 yaşındadır. Uttaran dizisinde 2012 2014 yılları arasında Kanha rolüne hayat verince çok ünlenmiştir. Daha sonra Mann Kee Awaaz Pratigya dizisinde Abhishek, Ek Veer Ki Ardaas…Veera dizisinde  Rahul, ve Dream Girl diizsinde Abhimanyu karkaterlerine hayat vermiştir. Son olarak  Parmavtaar Shri Krishna dizisinde Vasudeva karakteri ile Hindistan’lı izleyicilerin gönlünü feth etmiştir.

Chaitanya Choudhury Boyu Kilosu

1.80 boyundadır

Chaitanya Choudhury Sevgilisi Eşi

Vaishali Rajpal Chaudhary ile evlidir.

Kördüğüm Kanha Kimdir? Chaitanya Choudhury (İşça’nın Üvey Oğlu) (6 Yorum)

  1. Arkadaşlar iyimiböyle’ye benim yazdıklarımı yazsaz bana haber verin bana yazarsız.

  2. Salam arkadaşlar iyimiböyle neden Kördüğüm oyuncuların azmıyor meselem yeni Veer,Kanha, Surabhi,Mukta,Yuvraj,Aman, Visnu,Akash.arkadaşlar ben iyimiböyleye yazamıyorum siz benim için yazarmısınız ne olur.

  3. kordugum dizide niye Divya kendini salak gibi gosteryo artik janymy sykmaya bashlady

  4. kordugumdeki buyuk annenin suchunu niye kimse jezalandirmiyolar chok janyny sykyor bu kadynyn yaptyklary