Adını Sen Koy 291. Bölüm 295. Bölüm Özeti 26 Şubat 2 Mart Tüyoları Zor Bir Hafta Geliyor

Adını Sen Koy 291. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy 291. Bölüm’de çok güzel sahneler bizleri bekleyecek. Öncelikle Zehra ve Jülide bir kez daha bir araya gelecekler ve uzun uzun konuşma fırsatı yakalayacaklar. Zehra Jülide’nin sözünü dinleyerek Ömer’den boşanmamakla ne kadar doğru bir karar aldığını bir kez daha görecek.

Jülide Zehra’ya çok şey anlatacak ama en önemlisi Ömer’in neden kadınlara karşı bu kadar güvensiz olduğunu açıklayacak. Ömer’in sen yumuşattın ben onun aşklarının katiliyim diyecek. Ömer hiç bir kadına güvenmiyorsa bunun tek sebebi benim diyecek. Ben onu bir gece bir yalanla bırakıp gitmek zorunda kaldım o  çok sevdiği annesinden böyle bir darbe alınca kadınlara güveni kalmadı ama sen geldin onu kendine aşık ettin diyecek.

Zehra bu konuşmalar sonrası Jülide’den Ömer’in ne kadar büyük darbe aldığını anlayınca Ömer’in kendisine olan güvensizliğinin sebebini anlayacak ve Ömer’e yaklaşacak. Zaten sürekli Zehra’ya doğru adım atan Ömer bir de Zehra’nın da kendine yürüdüğünü görünce başlayacak koşmaya. Bu durumda Zehra ve Ömer arasında çok güzel sahneler izleyeceğiz. Zehra Ömer’in odasına gelecek gece ve Öme’i öpecek. Ömer bu sevgiyi hissedecek ve Zehra’ya karşı daha da cesur davranacak; ancak Zehra ve Ömer’in ilk öpüşmesine biraz daha var, zira kötü sahneler geliyor.1122 1

Adını Sen Koy’da 58. Hafta

Adını Sen Koy dizisi 58. hafta ile Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısında yer alacak.  Adını Sen Koy’da yine zor bir hafta bizi bekliyor; öncelikle Bahşende gitmeden önce Zehra’nın Jülide ile iş birliği yaptığını öğrenecek ve başımıza iş açacak. Bahşende bu hafta Zehra’ya karşı verdiği savaşı bırakacak ve Jülide’yi ailesine yaklaştırmamak için saldırıya geçecek.

Jülide ise bir yandan Bahşende’nin adamları ile uğraşırken bir yandan da evlenmek zorunda kaldığı ve kendisine baskı yapan kocası ile de uğraşacak. Jülide ve Zehra bir kez daha görüşecekler zira son görüşmelerinde Ömer Zehra’nın telefonunu geri getirdiği için konuşamamışlardı. Zehra ise Jülide ile görüştünü Ayşe’ye söylemek isteyecek ancak bu Zehra’nın düşündüğü kadar kolay olmayacak. Jülide çocuklarının yanına dönemeyeceğini hem bunun imkansız olduğunu anlatacak ama Zehra en azından Jülide’yi Ayşe ile görüştürmek isteyecek.

Bahşende’nin bir atışla iki kuş vurmaya çalışacak. Bahşende Zehra’nın gizli gizli Jülide ile görüştüğünü ve Jülide’nin Zehra’nın kafasını karıştırmaya çalıştığını söyleyecek ve dizide izlediğimiz güzel sahneler bir anda kesilecek. Zehra bir türlü Ömer’e boşanmayı kabul etmemesinin tek sebebinin Jülide olduğunu anlatamayacak. Bahşende ise Jüide konusunda Ömer’in kafasını daha da karıştıracak.

Adını Sen Koy 291. Bölüm resimleri 1

Ayşe ise Zehra’nın beklemediği kadar sert tepki verecek. Zira Ayşe’ninartık bir annesi yoktur; nerede olduğu nasıl olduğu hiç Ayşe’yi ilgilendirmemektedir.

Özge ise Koray’dan özür dilemenin yollarını arar. Koray’a haksızlık yaptığını anlayan Özge karşısında yine bunca haksızlığa karşı anlayışlı bir Koray bulunca Koray’dan bir kere daha çok etkilenecek. Koray ise Özge’ye ailesinin fakir olmasından dolayı utanmaması gerektiğini kimsenin ailesini doğarken seçemediğini söyleyecek.

Her ne kadar Hamiyet  Cevriye’nin Salim’de gönlü olduğunu fark etmese de Şükran Cevriye’nin gelin adayına tavırlarından Salim’in evlenmesini istemediğini fark etmiştir. Cevriye ise gerçekten Salim’e karşı olan duygularını fark etmiştir. Peki Şükran bu durumdan Zehra’ya bahsedecek midir? Nihat halasının evlenme meselesine nasıl bakacaktır? Adını Sen Koy’da kimse kavuşamazken Salim ve Cevriye’nin kavuşmasını beklerseniz boşa beklersiniz.

Kavuşamama derken İdil’in gelmesi ile Kerem’de Sabah’ı üzdüğünü fark etmiştir. SAbah ise Kerem’i İdil’e kaybetmemek için harekete geçmesi gerektiğini fark etmiştir. Kerem artık İdil ile arasında bir mesae koyması gerektiğini fark etse de İdil’e hayır diyemediği için bunu başaramayacaktır.

Adını Sen Koy 26 şubat resimleri 1

Adını Sen Koy’da 26 şubat 27 şubat 28 şubat 1 mart ve 2 mart günleri 291. bölüm 292. bölüm  293. bölüm 294. bölüm  ve 295. . bölümü ile ekranlarımızda olacak.

Adını Sen Koy 291. Bölüm 292. Bölüm Fragmanı