Beni Bırakma 37. Bölüm Özeti 27 Şubat Emre’nin Özrü

Beni Bırakma 37. Bölüm Özeti

Her ne kadar Zeynep Emre’yi kafasından silmeye çalışsa da kader onları zorla bir araya getirmeye devam etmektedir. Hastahane yönetimi Zeynep’i stajını tamamlaması için Emre’nin yanına görevlendirmiştir. Emre ise Zeynep’i yanın asistan olarak istememektedir. Hatta böyle bir kızın asistan almasına bile karşıdır. Emre hastahane yönetimi ile de bu konuyu konuşmak ister.

Cansu ve Esin ise hastahaneye zafer kazanmış komutan edasında gelir zira hastaneye Vedat’ın başhekim olarak başlamıştır. Esin ve Zeynep Vedat’ı ziyarete geldiklerinde Zeynep’in hastaneye gelişini ve Emre’nin, Zeynep’i hastaneden kovmak için Vedat’a dilekçe verdiğini öğrenirler.

Hülya ise Emre ve Zeynep arasında ki sıkıntının Arzu’dan kaynaklandığını düşündüğü için Arzu ile konuşmaya gider ancak Arzu Hülya’ya ağzına geleni söyler ve senin kızın Zeynep para karşılığı erkeklerle randevulara çıkıyor der. Bunu duyan Hülya büyük bir şok daha yaşar. Hülya kızının asla böyle bir şey yapmayacağıı bilir ama Zeynep’in nasıl bir kumpas içinde olduğunu düşünmeye başlar. Hülya’nın da Zeynep’e atılan iftirayı öğrenmesi ile dengeler değişir.

Bora ise Zeynep’e yakınlaşmak için bulunmaz bir fırsat yakalar. Bora hastahanenin ortaklarındandır ve Zeynep’in hastahaneden atılacağını öğrenir.

Sıla ise Tarık’ın hayatından çıkmak için harekete geçer ve Tarık’ın telefonlarına cevap vermez. Bu durum ise Meltem’in arayıpta bulamadığı fırsattır. Meltem hemen hain planını uygulamaya başlar. Tarık her yerde Sıla’yı ararken Meltem, Tarık’ın Sıla’ya ulaşmasını engellemek için harekete geçer.

Beni Bırakma 37. Bölüm

Beni Bırakma’da Bu Hafta

Beni Bırakma 37. Bölümü ile 27 şubat salı günü Atv ekranlarında olacak. Beni Bırakma 37. Bölüm özeti şuanda yayınlanmadı ancak biz sizlere Beni Bırakma’nın gelecek bölümleri ile ilgili tahminlerimizi ve tüyolarımızı paylaşalım. Beni Bırakma 37. Bölüm özeti yayınlandığında sayfamızda olacaktır.

Beni Bırakma dizisinde sonunda Emre namuslu bir kıza nasıl iftira attığını Aslı ile konuşması sonrası fark edecek. Aslı Emre ile konuşmaya gidecek ve neden böyle davrandığını soracak. Emre Zeynep’in para karşılığı erkekler ile yemeğe çıkan bir kız olduğunu söylediğinde Aslı asla bunu kabul etmeyecek ve Emre’nin büyük bir yanlış yaptığını söyleyecek. Aslı Emre’ye Zeynep’in aşırı stresten bayıldığını ve çok üzüldüğünü anlatacak. Asıl Zeynep’in dağ evinde Cansu ile sizi görmüş diyecek. Emre duydukları karşısında şok olacak. Her şeyin Cansu’nun planı olduğunu anlayacak.

Bora ise Zeynep’in bu ağır travma günlerinden yararlanarak Zeynep’e yaklaşmaya çalışacak.

Emre’ye Zeynep’in elinde bir ses kaydı olduğunu söyleyen Aslı bu ses kaydına ulaşırsa her şeyin düzeleceğini söyleyecek; ancak Zeynep’te de bu ses kaydı yoktur. Zeynep hastahanede ses kayıt cihazını düşürmüştür. Ses kayıt cihazı Emre’nin elindedir ama Emre bu ses kayıt cihazını hatalarının birinin olduğu için saklamıştır. Peki Emre her şeyin bozuk olduğunu düşündüğü şarjı bitmiş ses kayıt cihazında olduğunu ne zaman anlayacak?

Zeynep için ise Emre artık bitmiştir. Aslı her ne kadar uğraşsa da Emre gelip yalvarsa da asla Emre’ye asla geri dönmeyecektir. Emre’nin kendisine hiç güvenmediğini bilen Zeynep güven olmadan bir ilişkinin yürümeyeceğinin de farkındadır.

Beni Bırakma 27 şubat

Sıla ise Tarık’tan boşanmak için diretmektedir. Asla namusuna söz gelmesini istemeyen Sıla Meltem’in iftiralarına ve oyunlarına artık dayanacak gücü kalmamıştır. Tarık ise Meltem’den artık adeta nefret etmeye başlamıştır. Özellikle Sıla’yı hizmetçi gibi kullanması ve düşürdüğü aşağılık durumlar aslında Meltem’in ne kadar aşağılık bir insan olduğunun kanıtıdır. Tarık ise Sıla’dan boşanmamaya kararlıdır.

Meltem ise Sıla’yı açık açık Tarık’tan uzak durması için tehdit edecektir. Sıla’nın yalnızlığından ve kimsesizliğinden yaralanacak olan Meltem Sıla’nın en büyük destekçisinin Tarık olduğunu unutacaktır. Meltem’in Sıla’yı aşağılamak için yaptığı her hareket Sıla ve Tarık’ı daha da bir birine bağlayacaktır.

Arzu ise Tarık’ı tam evlendireceğim derken Sıla ve Tarık arasında bir yakınlaşmanın olduğunu fark edecek. Meltem’in de yönlendirmesi ile Arzu ve Sıla arasında neler yaşanacak?

Beni Bırakma 37. Bölüm Özeti 27 Şubat Emre’nin Özrü (11 Yorum)

 1. Ermeni hanımın kızın rantovi e vinemi tustü böyle bir senaryo yazık bu halkin sinir leriy le oynuyor bezevek

 2. aslında sıla emreye yakışıyor emre dokdor sıla ise çok güzel ve berrak aslında siz nederseni deyin ben emreyle sılayı birbirlerine yakışdıyorum

 3. Boraya yakisikli dedim havalara cikti piskopata bagladi iyice bide Zeynepi cocukluktan taniyormus kafayi Zeynepe takmis durumda 😮 kendine gel manyak Bora gelirim Emre ile ikinizi kafa kafaya vurarim 😡 Emre bi tarafdan sen bi tarafdan uzak durun be kizdan. Bu Emreyede yuh artik kalkmis kiza para veriyor utanmadan 😡 ben Zeynepin yerinde olsam boyle adam icin goz yasi bile tokmem 🙂 deymezsin aglamaga 😀
  Sila ne diye meltemin yaninda ise girdiki saf safda bu kadarda olmaz yani evine gidip yemek yapiyor markete gidip posetlerini tasiyor ah ah bu kiz neden boyle Tarik olmasa surekli ezilecek ya

  • Asi biraz daha daralttim yasaklı kelimeleri. Artık çıkar umarım. Bazen küfreden sapıklar oluyor. Onlarla karşılaşmanızı istemiyorum

   • Haa anladim bende uzun diye cikmiyor sandim kullanmarim o zaman 😀 yani calisirim manyak kelimesini cok kullanirim da ondan 😀

 4. Boraya yakisikli dedim havalara cikti piskopata bagladi iyice bide Zeynepi cocukluktan taniyormus kafayi Zeynepe takmis durumda 😮 kendine gel manyak Bora gelirim Emre ile ikinizi kafa kafaya vurarim 😡 Emre bi tarafdan sen bi tarafdan uzak durun be kizdan. Bu Emreyede yuh artik kalkmis kiza para veriyor utanmadan 😡 ben Zeynepin yerinde olsam boyle adam icin goz yasi bile tokmem 🙂 deymezsin aglamaga 😀
  Sila ne diye meltemin yaninda ise girdiki saf safda bu kadarda olmaz yani evine gidip yemek yapiyor markete gidip posetlerini tasiyor ah ah bu kiz neden boyle Tarik olmasa surekli ezilecek ya aslinda tarik ne diye koydu onun yaninda calissin diye odami saf anlamadimi Meltemin niyetinin ne oldugunu.
  Neyse yazacak sey cok ama parmaklarim ve gozlerim agridigi icin yarida kesiyorum 😀 😀 😉

 5. Boraya yakisikli dedim havalara cikti piskopata bagladi iyice bide Zeynepi cocukluktan taniyormus kafayi Zeynepe takmis durumda 😮 kendine gel manyak Bora gelirim Emre ile ikinizi kafa kafaya vurarim 😡 Emre bi tarafdan sen bi tarafdan uzak durun be kizdan. Bu Emreyede yuh artik kalkmis kiza para veriyor utanmadan aptal 😡 ben Zeynepin yerinde olsam boyle adam icin goz yasi bile tokmem 🙂 deymezsin aglamaga 😀
  Sila ne diye meltemin yaninda ise girdiki saf safda bu kadarda olmaz yani evine gidip yemek yapiyor markete gidip posetlerini tasiyor ah ah bu kiz neden boyle Tarik olmasa surekli ezilecek ya aslinda tarik ne diye koydu onun yaninda calissin diye odami saf anlamadimi Meltemin niyetinin ne oldugunu.
  Neyse yazacak sey cok ama parmaklarim ve gozlerim agridigi icin yarida kesiyorum 😀 😀 😉

 6. Zeynep seni cok seviyorum ben seni turkmenistandan dizinizi heyecanla izliyorum basarilar diliyorum

 7. Allah aşkına Arzu yılanı Sıla ve Tarık ilişkisine de burnunu sokmasın ya bu nedir ??bıktım şu kadından… Hangi devirde yaşıyoruz ki çocuğuna bununla evlenecen baskısı yapıyor bu kadın. Çocuklari küçük değilki kendi kararlarını verebilirler heralde dimi ??