Beni Bırakma 36. Bölüm Özeti 26 Şubat Tarık Kimi Seçecek?

Beni Bırakma 36. Bölüm Özeti

Emre sonunda Aslı’dan Zeynep’in dağ evine geldiğini öğrenmiştir ancak ses kaydı meselesinden hala haberi yoktur. Emre Zeynep’in dağ evine neden geldiğini hala anlamamıştır. Emre dayanamaz ve Zeynep’in dağ evine neden geldiğini araştırmaya başlar. Emre’nin dağ evi ile ilgili gerçekleri öğrenmesi artık an meselesidir.  Emre Zeynep’in dağ evine bir ses kaydı ile geldiğini öğrenince Zeynep ve Emre büyük bir hesaplaşmalarını yaşayacaktır. Bu hesaplaşmanın sonunda önyargıları ile hareket eden Emre çok üzülecektir.

beni bırakma 36. bölüm resimleri
Hülya’da Aslı’dan, Zeynep ve Emre’nin ayrıldığını öğrenmiştir. Hülya kızının bayılmalarının ve bu kadar kötü olmasının sebebinin bu ayrılık olduğuna emindir. Hülya kızı için bir şeyler yapmak ister ve Arzu ile konuşmaya gider. Arzu’nun karşısına çıkacak Hülya’yı çok kötü bir sürpriz beklemektedir.

Sıla ise kendi kendine Tarık’ın hayatından çıkma kararı almıştır. Sıla boşanma kararının ardından Tarık’ın hayatından tamamen çıkmaya karar verir; ancak Sıla Tarık’ı bir daha göremeyecek olsa bile Sıla’nın kalbinden Tarık’ın akı hiç silinmeyecektir. Bu nedenle Sıla Tarık’la son bir gece geçirmeyi hak ettiğini düşünür ve başlar Tarık ile geçireceği son gece için hazırlıklar yapmaya. Tarık ise Sıla’nın boşanma kararından haberdar olmak üzeredir.

Meltem Tarık’ı tekrar kendine bağlamak ve evlilik yolunda ilerleme kaydetmek için çaba sarf ederken,  Meltem’i büyük hayal kırıklıkları beklemektedir. Tarık kafasında artık Meltem’i bitirmiştir ve bu gerçeği artık Meltem’le paylaşmak ister.

Beni Bırakma 8. Hafta Tüyoları

Tarık adeta arafta kalmıştır. Bir tarafta tüm saflığı ve iyi niyeti ile Sıla diğer tarafta ailesi ve Meltem vardır. Tarık’ın bu alacağı karar ya bir başlangıç olacak yada bir bitiş olacaktır. Meltem’in Sıla’yı kıskandığını ve Sıla’ya eziyet edeceğini hisseden Tarık kararını çabuk vermelidir.

Meltem ise Sıla’ya oynayacağı büyük oyuna hazırlanmaktadır. Sıla’nın Tarık’ta gözü olduğunu ve amacının Tarık’ın parası olduğunu söyleyecek olan Meltem’in tek amacı Sıla’yı herkesin gözünde değersiz ve itibarsız bir kadın haline getirmektir. Sıla’nın da bu iftira ile yaşayamayacağını düşünen Meltem Sıla’dan tamamen kurtulacaktır.Beni Bırakma 6. Bölüm fotoğrafları 1

Emre ise Zeynep’in elinde ki kanıtın ne olduğunu merak etmektedir ve neden Zeynep gelip o kanıttan kendisine hiç bahsetmemiştir. Emre yine Zeynep ile aralarını bozmaya çalışan Esin ve Cansu’nun bir oyununa geldiklerini düşünmektedir; zira dağ evinde yanında Cansu vardır. Zeynep’in kanıtından bahsetmesine Cansu mu engel olmuştur?

Ne olursa olsun Emre’nin kafasını Bora meselesi çok karıştırmaktadır? Kimdir bu adam amacı nedir ve neden sürekli Zeynep’in yanındadır. Bora meselesi de Cansu’nun bir oyunu mudur? Ne olursa olsun Bora ve Zeynep’i yan yana ve samimi şekilde gören Emre bu acıya dayanamamış ve acısından saldırganlaşarak düşünemez hale gelmiştir. Emre Zeynep’i hayat kadını yerine koyduğu için çok pişmandır ancak iş işten geçmiştir.

Zeynep ise kafasından Emre’yi silmenin yollarını aramaktadır; olmaz ama Emre özür dilese bile artık onunla aralarında güvene dayanan bir ilişki olamayacaktır. Berkay VELİ beni bırakma