Adını Sen Koy 309. Bölüm Özeti Adını Sen Koy 22 mart Tüyoları Salim Evleniyor

Adını Sen Koy 309. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy’da Zehra ve Ömer’i çok güzel günler bekliyor. Ömer Zehra’yı şartsız şurtsuz affetti artık aralarında hiç bir sıkıntı kalmadı. Ömer’in arkasından Ayşe ve Zehra yeni bir oyun oynamaya başladı. Ayşe ve Zehra zor da olsa Jülide ile Ömer’i karşı karşıya getirmeye çalışacak; bunun için de Amerika’ya gidecek Ayşe ve Asya yalanını söyleyecekler. Ayşe ve Zehra yaptığı bu planda tam başarılı olmaya yaklaşacak Ömer’i annesi ile görüşmeye ikna edecekken bu sefer de Jülide’nin kaçırılması olayı çıkacak.

Jülide’yi kaçıranlar varsa demek ki Jülide suçsuz diye bir mantık oluşacak; ancak Ömer annesi Jülide’yi kurtarmak için harekete geçse de Jülide’nin suçsuz olduğuna asla inanmayacak. Zehra ve Ömer arasında vıcık vıcık aşk olacak. Ömer Zehra’ya olan aşkını defalarca itiraf edecek; Zehra da Ömer’e yaklaşmaya çalışacak; ancak Ömer’in Zehra’ya çok yaklaşması Zehra’yı korkutacak; Zira Zehra vusattan çok çekinmektedir. Zehra kendini öyle kolayına Ömer’in kollarına bırakmayacaktır; daha Ömer’in çekeceği çok çile var. Zehra çekingen bir kız.

Kerem ise Aysel hanım iş yerine gelen adamlar yüzünden başına bela alacak. Kerem adama kafa attı atmasına ama bu iş atılan kafa ile bitmeyecek; ne yazık ki adamlar Kerem’in peşinde intikam diye koşacak. Koray ise artık İpek’in suçsuz olduğundan kesin olarak emin olacak ama bu olayı İpek’in başına saranı bulmak için harekete geçecek.Adını Sen Koy 309. Bölüm Özeti resimleri

Adını Sen Koy’da Set Tüyoları

Adını Sen Koy 309. Bölümü ile 22 mart perşembe günü Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak; Adını Sen Koy 309. Bölüm özeti yayınlanmadı ancak biz sizlere Adını Sen Koy 309. Bölüm özeti yayınlanana kadar  Adını Sen Koy’da bu hafta ve gelecek hafta neler olacak biraz dizi seti haberi verelim.

Sette gördüğümüz kadarı ile Adını Sen Koy setine Zehra’nın büyük halası geldi. Adını Sen Koy’da köy çekimleri olmayacağına göre benim tahminim Aysun Güven artık hayırlı bir iş için gelmiş olmalı mahalleye. Nede olsa Salim’in halası.

Benim tahminim Adını Sen Koy’da artık Salim ve Aysel’in evliliklerini izleyeceğiz; ben şahsen Salim’i Cwvriye ile değil Aysel ile görmek isterim; Salim Cevriye’ye çok yaşlı. Cevriye daha kıpır kıpır bir kadın. Aysel hem güzel hem akıllı hem ahlaklı hemde iş güç sahibi bir bayan. Salim şimdilik Cevriye’nin bilmeden Aysel’e attığı iftiranın farkında değil ama bu yanlış anlaşıla nasıl olsa ortaya çıkacak; Salim de Aysel Hanımı bu dedi kodudan kurtarmak için onunla evlenmeye evet diyecek gibi.

Adını Sen Koy 309. Bölüm resimleri

Diğer taraftan bir de Merve Sevin faktörü var. Merve Sevin de hep konak çekimlerinde var. Bu sarışın tikko kız konağa nasıl girecek dersiniz; muhtemelen babaanne Bahşende’nin isteği ile.

Merve Sevin konağa hangi karakterle dahil olacak şimdilik bu bilinmese de bilinen tek şey var konakta kol başı açık geziyor olması; hemde sarı çiyan gibi. Bakışları falan aynı Alev’i hatırlatıyor bana. Umarım Merve Sevin’de gelip psikopat gibi Ömer’e aşık olmaz. Az kıskançlık olacak tabi sıra şimdi Zehra’da Mehmet bey uçtu gitti kalan kıskançlık oldu

Adını Sen Koy 22 mart fotoğrafları

Adını Sen Koy 309. Bölüm özeti yayınlandığında sayfamızda olacaktır. Adını Sen Koy 309. Bölümde Koray muhtemelen artık İpek’in masum olduğunu ve Özge’nin oyununa geldiğini muhtemelen anlayacak ama ihale de geri dönmeyecek tabi. Koray ise bu sızıntının hangi şirkete ve neden yapıldığını öğrenmek için harekete geçecek.

Sabah ve Kerem mutlu. Muhtemelen biraz daha mutlu mutlu aşklarını yaşayacaklar; ta ki Çetin gelip ortalığı karıştırana kadar.

Adını Sen Koy 309. Bölüm Özeti Adını Sen Koy 22 mart Tüyoları Salim Evleniyor (1 Yorum)

  1. bahsende nin hakkından ancak zehranin halası gelir ağzının payını versin normale dönsün biraz dizi hep küsmeler ağlamak bıktık artık yatarken ağlıyor Zehra kalkınca ağlıyor bukadar saflık yeter ya sabır da biyere kadar