Beni Bırakma 54. Bölüm Özeti 22 Mart Sayar Ailesi Zorda

Beni Bırakma 54. Bölüm Özeti

Emre Esin’de ki garip hareketleri fark eder ve Esin ile Zeynep’i yanına çağırıp Esin’e neden böyle davrandığını sorar. Emre Esin’i sorgularken Zeynep’te boş durmayacaktır. Esin ise artık köşeye sıkışmıştır. Cansu hastahaneye geldiğinde Bora2nı odasında Annesi Esin’in pavyonda çekilen fotoğraflarını görür ve yanına alır. Bora odasına girilip fotoğrafların alındığını fark edince çıldırır ve hemen odasına kimin girdiğini öğrenmeye çalışır. Cansu ve Bora arasında büyük bir savaş çıkması artık çok yakındır. Kötülerin savaşında kazanan iyiler olacak; Emre tüm gerçekleri öğrenecektir.

Öte yandan Meltem, Tarık yeniden elde etmek için Cengiz’i kullanmaya karar verir. Meltem Cengiz’e Sıla’nın Tarık’ı parmağında oynattığını ve Sıla yüzünden 10 yıllık ilişkisinin bittiğini ve Tarık ile ayrılıkların söylerç Tarık Sıla ile konuşmak için yanına gider ancak Sıla artık Meltem’e verdiği sözü tutmanın zamanının geldiğini düşünmektedir ve Tarık’ı reddeder. Tarık ise hiç beklemediği bir cevap alır. Cengiz ise Sıla’yı Tarık’ın hayatından çıkarmak için şaşırtıcı bir hamle yapar ve Sıla’yı kovar.Beni Bırakma 54. Bölüm fotoğrafları

Beni Bırakma’da Bu Hafta ve Gelecek Hafta Tüyoları

 

Beni Bırakma 54. Bölüm ile 22 Mart perşembe günü Atv ekranlarında izleyicisi karşısında yer almaya devam ediyor. Beni Bırakma 22 mart özeti çıkana kadar biz sizlere bir kaç tüyo verelim.

Tarık Sıla’yı Sayar ailesi karşısına çıkarmak için harekete geçer. Muhtemelen Güzel bir akşam yemeği organize eden Tarık anne ve babasına Sıla benim resmi nikahlı eşim diyecektir; ancak Sıla ortalarda yoktur. Bu sefer Sıla’nın ortadan kaybolmasının sebebi Meltem değildir. Sıla Meltem’e verdiği söz nedeniyle kendi isteği ile Ankara’dan ve Tarık’tan uzaklaşmak istemiştir.

Beni Bırakma 54. Bölüm Emre

Meltem ise Tarık’ı durdurabilmek için yeni bir plan yapar; ancak Tarık’ın Sıla’yı bulmasına  da ailesinin karşısına çıkarmasına da engel olmayacaktır. Tarık eninde sonunda karısını ailesi ile tanıştıracaktır; ancak tanıştırmakla iş bitmeyecek bir çok yeni problemde bununla beraber gelecektir.

Tarık Sayar ailesi ve Sıla arasında kalacak. Meltem bir plan daha yapacak; bu planda Cengiz Sayar’a maddi baskı yapmak Meltem’in  en önemli planı olacak; zira Meltem’in babası ve Cengiz Sayar büyük ortaklar. Eğer Cengiz Sayar bu büyük ortağını karşısına alırsa işler sıkıntıya girecektir. Cengiz Sıla ve Tarık yerine Tarık ve Meltem’in evliliğini daha mantıklı görecek. Aynı şekilde Arzu da Sıla’ya karşı cephe almak zorunda kalacak. Tarık ise maddi meseleler yüzünden asla aşkından vaz geçmeyecek. Beni Bırakma 22 mart resimleri

Zeynep’in kendisini hekimlikten attırabilecek güce sahipken bunu yapmaması Emre’nin hoşuna gitmiştir; zira o farkında olmadan Zeynep’e yapmadığı zulüm kalmamıştır. Namusuna kadar dil uzatmış olan Emre bunun hesabını sormak için harekete geçer. Esin’in itirafları herkesin büyük bir şok yaşamasına neden olmuştur; ancak Esin’in iftiralarını kabul etmesi Emre’nin gözünde Zeynep’i tertemiz hale getirmiştir. Emre Zeyep’in kendisine aşık olduğunun farkındadır; acak önce kendisini Zeynep’e affettirmelidir.

Beni Bırakma dizisi ile ilgili final haberleri var. Beni Bırakma dizisi final yapacak mı? Detaylar için tıklaBeni Bırakma

 

Beni Bırakma 54. Bölüm Özeti 22 Mart Sayar Ailesi Zorda (6 Yorum)

  1. Salak beyinsiz daha sen Meltem paçoz una söz verdim diye adamı reddet o senin arkandan dolap çevirmeye devam etsin aptal… Aç şu aptal gözünü ya aç salak… Sen uzak duruyon da sanki Meltem uslumu duruyor ???ne için kim için hemen vazgeçtin korkak ezik ???

  2. Ya ne biçim senaryo kardeşim bu. Kendini zorla karşı tarafa kabul ettirmeye çalışan ahlâksız kadınları izletmeye doymadınız mi?
    Biz seyirci olarak doyduk valla ya. Resmen dizi zehirlenmesi yaşıyoruz sonumuz hayrolsun?????

  3. Gitsin ya gitsin de gelmesin korkak şey öff valla öff keşke bi an önce bitse şu dizi ?ne bu ya sürekli planlar planlar hiç durmadan plan yapıyolar ben yoruluyorum izlerken valla.. Meltem den ve onun planların dan bıktım bıktım ne sanıyo kendini bu kadar ya Adam sevmiyor istemiyor bu kadar gurursuzlukla yapacağın evlilikten ne hayır gelecek sana gerizekalı kadın daha dünya kadar Tarık ı sevmiyordu birden aşık mı pis paçoz ya çamur gibi sürekli bulaşıyo kıza ya sürekli aşağılıyo kendi ne kadar aşağılık olduğunun farkında değil heralde. ??????????

  4. Nasıl ilgisi yok işte yine Meltem yüzünden gitmiş ??offf Sıla offff okuyabilmek için verdiğin mücadelenin zerresini vermiyosun biraz cesur ol ya biraz sevdiğin adama güven ne bu korkaklık ?