Adını Sen Koy 324. Bölüm Detaylı Özeti 12 nisan Analizi

Adını Sen Koy 324. Bölümle bugün izleyicisi karşısına çıktı. Adını Sen Koy’da son olarak Jülide ve Ömer Ercan’in karşısında kalmışlardı. Ercan silahı çekip vurmaya kalkınca ana oğul birbirini korumaya çalışır; fakat Ercan ikisini de öldürmeye kararlı olunca tetik çekilir son anda Muhsin’in araya girmesiyle Ercan ıskalar

Jülide ve Ömer kaçarlar; fakat muhsin yaptıkları için Ercan’dan baya dayak yer. Bakalım Ercan Muhsin’e daha neler yapacak? Jülide’yi alıp kaçan Ömer dışarı çıkar. Duyduğu silah sesinden korkan Zehra Ömer’i sağ salim görünce Ömer’e sarılır ve oradan uzaklaşırlar. Ömer, Zehra ve Jülide önce hastaneye oradan da konağa gelirler. Jülide dinlenmeye çekilir. Zehra’nın mutludur. Karısını mutlu gören Ömer de mutlu olur. Bu mutluluk tablosu Jülide’nin de yıllar sonra gördüğü tek huzurlu sabahtır.  İkisi birbirine sarılır. Sabah olunca Zehra Ömer’le konuşmaya ona teşekkür etmeye gelir. Yaşadıklarını Ercan’ın adamlarını nasıl hayattan bezdirdiğini anlatır. Ömer’de zevkle onu dinler birlikte gülerler.

Adını Sen Koy 324. Bölüm 1

 

Bahşende Jülide’nin evde olduğunu öğrenince önce Jülide’ye çıkışır fakat Zehra Bahşende’ye karşı çıkınca Ömer’in yanına gider. Ömer’de ağzının payını verince susup gider Bahşende. Ömer’se annesi için bilet almıştır ama kimseye söylemez. Ayşe olanları Cevriye’ye anlatınca Cevriye’de Nihat’la konuşmak için evden çıkar. Cevriye dışarı çıktığında Nihat’in Ayşe’yi aldattığı kadınla karşılaşır ve bir güzel laf söyler ve kadından duydukları karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşar.

Evet gelen Nihat’ı balkonda yakalayan Cevriye tokat atmak ister fakat yapamaz yazıklar olsun der susar sadece. Acaba kadın ne anlatmıştır Cevriye’ye şimdi ne olacak?

Aysel’in dükkanını soyan hırsız yakalanınca Canan Çetin’in geçmişini anlatmaktan vazgeçer peki canan Çetini affedebilecek mi? Zehra’yla konuşan Sabah Kerem ve Hakan beyin konuşmalarına  şahit olunca duygusallaşır. Peki bu durum Sabah’in kararını etkileyecek midir?

Ömer aldığı bileti annesine vererek onu Amerika’ya göndermeye kararlıdır peki Jülide gidecek midir? Yoksa yine engeller mi çıkacaktır? Ömer kararından vazgeçecek midir? Bunu hep birlikte izleyip göreceğiz.Adını Sen Koy 324. Bölüm 2

Kiralık konak
Gerek bir volkan konak
Al beni yarim yarim diyen
Bizde izleyip donak

Her gelen yatak odasına
Başlarım kaynana sevdasına
Bu kadarda olmaz
Sinir oldum senaryosuna

Yeşil uzaylı geliyor
Kafasına göre esip gurluyor
Bir Allahın kuluda
Kapa çeneni demiyor

Firari kaçaklar
Bitmez bu aksiyonlar
Tansiyon tavan yaparken
Amerika yolcusu bizim kaynanalar

Yolun sonuna yaklaşıyorlar
Diziyi nereye çekiyorlar
Sezon finali yaklaşırken
Acaba nirvana hakkında be düşünüyorlar

Adını Sen Koy 324. Bölüm Detaylı Özeti 12 nisan Analizi (8 Yorum)

 1. demetim ben cok iyim seninde iyi olmana cok sevindim cuman ve mirac kandilin mubarek olsun tum dualarin ibadetlerin kabul olsun kiz alemsin vallahi kiz seni cok seviyorum hayatim benim bana pilav yuzundenmi kizdin gelicektim uyuya kaldim malesef bu gun telafi ederim kiz sana bu sitenin yeni sayfasinda yazdim

 2. Günaydın tatlım,hayırlı cumalar,hayırlı kandiller. Ben iyiyim şükür,sen nasılsın? Ben sana diğer sitede de yazdım ama daha çıkmamış. Vallahi bende hatırlamıyorum niye kızdığımı. Hatırlayınca sözlerim.

 3. gunaydin demetim hayatim nasilsin dun bana kizmisdin neycin konusmuyormusun benimle hadi cevab ver

 4. Günaydın Aslı’m. Canım benim ben her zaman bana “öğretmenim,hocam” demeyin diyorum ama inatla vazgeçmiyorsunuz. Abla demenden mutluluk duyarım. Evet yaklaşık iki haftadır DC sitesine yazmadım,bende arkadaşları özledim. Bugün uğrarım.:-) Ben “yaşlıyım” kelimesini şaka olarak söylemiştim sadece. Ne daha genç olmak için ne de daha yaşlı olmak için bir gayem yok.:-) Öpüyorum birtanem.

 5. gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz aidem canim ben cok iyim sen nasilsin ben bakunun zire kendinde yasayiram

 6. GUANYDIN KIZLAR NASILAINIZ BAKIYIM.

  DEMET HOCAM size abala ben diye bilirmiyim benden cok buyuksunuz ama yasiniza gore hicde oyle diyil benim annemle yasitsiniz ama onun 37 yasi var.Ben annemi genc goruyorum hatda sizide genc biri olarak canlandiriyorum.Lutfen boyle soylemeyin ne yaslanmasi ablam siz onceler dc yaziyordunuz niye yazmiyorsunuz.Ozlediler sizi.Ha bu arda ask tanitim sayfasina sizde eklemyi istemisdiniz ay seviniriz filizime soyliyicem gormemisdim bazi eksikleride duzeltsin.Opuyorum abalam.
  .
  AYSELIM canim sag ol birtanem.Ay canim soylerim tabi bazen lafimiz bir de bakdik size geldi canim ya bu arda onun gercek isimi umut.Soylerim sen merak etme ay canim sen evelniyormusun e guzel tabrikler.Vay be sevindim opuyorum.
  .
  XANIMIM sag ol canim kiz sana birsey sorucam sen bakudemi yasiyorsun peki nerseinde soyle merak etdim simdi.Opuyorum canim..
  .
  AYTACIM nerdesin seni ozledim ben hadi gulum.