Beni Bırakma 70. Bölüm Özeti Beni Bırakma 14 Nisan Büyük Pazarlık

Beni Bırakma 70. Bölümde Hülya’nın şikayeti üzerine Cengiz Sayar’a polis gelir. Cengiz ortada bir yanlış anlaşılma var dese de polisler şikayet var diyerek Cengiz’i emniyete götürür. Cengiz sonunda Zeynep’e atılan iftiraları ve başına gelenleri öğrenir. Arzu ne kadar saklamak istese de sonunda Cengiz her şeyi öğrenmiştir. Cengiz’in her şeyi öğrenmesi aslında hem Arzu’nun hemde Esin’in sonunu getirecektir. Cengiz’in öğrendikleri sonrası Sayar ailesi temelden sarsılacak ve Cengiz’in artık Arzu’ya güveni kalmayacaktır.

Beni Bırakma 14 Nisan

Esin ise kendisini hapse attıracak görüntüleri Bora’dan almak için harekete geçer. Zeynep’i elinde tutmanın verdiği rahatlıkla Bora’nın yanına giden Esin ondan görüntüleri ister. Bora görüntüleri verme karşılığında Cansu’yu ister. Tam Esin ve Bora’nın pazarlığı bitmişken hiç beklenmedik bir şey olur. Emre Bora’yı takip etmiştir. Emre Esin ve Bora arasında bir pazarlık olduğunu hisseder ve Zeynep’i Esin’in kaçırdığını anlar

Beni Bırakma 10 nisan

Cansu ise hala bulduklar çanta markasının peşindedir. Çanta mağazasından tüm fişleri alan Cansu hepsini tek tek inceler. Cansu sonunda müşteri fişlerini  arasında annesi Esin Ateş’in de bu çantadan aldığını görür ve büyük bir şok yaşar. Esin sonunda suçlunun annesi olduğunu öğrenir. Esin’in artık çıkışı kalmamıştır.

Sıla otele gelir ve Tarık’ın müşterilerle toplantıda olduğunu öğrenir. Evlilik cüzdanını gösteren Sıla Kendisini affettirebilmek için Tarık’a romantik bir sürpriz  yapmayı planlayan Sıla odayı hazırlar. Tarık ise tüm bunlardan habersiz  Meltem’i beraber yemekten sonra odaya çıkar. Sıla Meltem ve Tarık’ın baş başa odaya geldiğini görünce büyük şok yaşar. Tarık’ta önce duruma şaşırsa da Sıla’ya tepki gösterir.

Beni Bırakma 70. Bölüm Özeti Beni Bırakma 14 Nisan Büyük Pazarlık (3 Yorum)

  1. Mantık 0 izleyici görüşünü önemsemek 0 hiç kimseyi dinlemeyip bildiklerini oluyolar Allah bildiği gibi yapsın inşallah… Tarık hala nasıl inanır nasıl kanar o meltem paçozuna aklım almıyo tamam sılaya tavır yapacak yapsında zaten sıla haketti ama meltem ile yakınlaşmak nedir ya bide o kadar ahkam kesiyo bi daha asla meltem olmayacak hayatimda diye o zaman niye böyle büyük büyük konuştu insanı çıldırtırlar ya hiç kimse umurlarında değil uyuzlar ????