Adını Sen Koy 338 339 340. Bölüm Fragmanı 2 Mayıs 4 Mayıs Özeti

Adını Sen Koy 340. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy’da sezon finali çekimleri geldi çattı; artık ekip tatile girmeye hazırlanıyor; ancak biz sizlere Adını Sen Koy’da Defne meselesi gittikçe derinleşiyor. Defne Ömer’i elde etmeye çalışırken Canan ise Defne’nin Ömer’i ağına düşürmemesi için elinden geleni yapar.

Defne bakar ki Zehra’nın gözü açıldı planında değişikliğe gider. Defne artık Ömer’i Zehra varken elde edemeyeceğini öğrenmiştir. Defne önce Zehra’dan kurtulmak için harekete geçer. Defne’nin Zehra üzerinde ki hain planları bakalım gerçek olacak mı?

Adını Sen Koy’da Koray’ın kıskançlıkları devam eder. Koray İpek’i kıskanmıyor gibi görünse de aslında içten içe yanmaya devam etmektedir.

Adını Sen Koy 340. Bölüm 1

Adını Sen Koy 339. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy’da Canan Defne’nin hakkından gelecek. Defne’nin Zehra’yı öldürmek istediğinden emin olan Canan Defne’nin canına okuyacak gibi duruyor. Defne’nin konağa gelmesi senaryo açısından saçmaydı ama ne olacak dizinin kötü karakteri her gün misafir gibi gelip ortalığı karıştıracak hali yoktu ya.

Defne’nin konağa gelmesi dert değilde Ömer ve Zehra arasa yeni bir fitne sokacak. Fitne ise Ömer ve Zehra’nın gerçekten eş olamaması olacak. Zehra ve Ömer’in bir ilişki yaşayamadığını öğrenen Defne bunu kullanacak zira bu durumu Ömer ve Zehra’dan başka bilen birisi yok. Zehra Defne’nin böyle özel ve mahrem bir konuyu nasıl bile bildiğini düşünecek ve işler karışacak.

Canan Defne’nin peşini bırakmayacak ve Defne’nin ne kadar sinsi olduğunu Canan Ömer’e ispatlamak için Çetin ile birlikte ortalığı karıştıracak gibi. Bu arada 2 mayıs 1996 perşembe günü dünyaya gelen Hazla Subaşı’nın 22. yaşını kutluyoruz.hazaş subaşı doğum günü

Adını Sen Koy’da beklenen fragman çıktı. Adını Sen Koy izleyicisi kötü sona doğru sürüklenirken izleyicinin seveceği bir hafta daha geliyor. Her ne kadar Adını Sen Koy izleyicisi içn haftanın sonu kötü bitecekse bile çarşamba ve perşembe günleri güzel bölümler geliyor.

Adını Sen Koy’da bilindiği üzere Defne Zehra’yı da yanına alıp ölüme gitmişti ancak Zehra da Defne’de bu kazadan yaralı şekilde kurtulurlar; sadece Zehra’nın biraz kolu incilmiştir. Ömer ise Zehra’nın yaptığı kaza sonrası Zehra’nın üzerine daha fazla titrer bu durumda Defne’nin hoşuna gitmez.

Adını Sen Koy’da Defne’nin Ömer’e aşık olduğunu bu nedenle de Zehra’yı öldürmek istediğini düşünen Canan ise Defne’nin açığını aramaya çalışır ancak Zehra da Ömer’de Defne’nin böyle bir şey yapmayacağından emindir. Defne ise Zehra’yı öldüremediği için üzülürken bir yandan da Zehra’nın kazaya kurban gitmesi sonrası Ömer ile yaşayacağı güzel günlerin hayalini kurar; ancak Defne’nin bu güzel hayallerini baltalayan ise Canan’dır. Canan’ın kazanın nasıl olduğunu araştırması Defne’yi korkutur.
Adını Sen Koy 338 339 340. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy 338 339 340. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy 338 339 340. Bölüm Fragmanı 2 Mayıs 4 Mayıs Özeti (13 Yorum)

  1. Seyretmeyin olur biter ben öyle yaptım kafam beynim dinlendi zaten bildiğimiz şeyler ne var değişik bol bol öpücük avansı alan sazan Ömer geçen sezon Ömer diyemeyipte ßimdi bol bol Ömer deyip hevesini almaya çalışan Zehra Cevriye gitti yerine getirdikleri konu mankeni žehradan da miy miy Jülide bana değmeyen yılan bin yaşasın diyen hiç bir şeyden haberi olmayan sürekli iyiki varsın zehracigim diyen bir Ayşe.entrika aynı isim değişti Alevi di defne oldu vs vs bildiğiniz şeyleri izleyip yorulmayin kendi adıma

  2. IYKI DOGDUN HAZALL SENI COKK SEVIYORUZZ GULEN YUZUN HIC SOLMASIN SEN HEP GUL GULMEK SANA COKK YAKISIYOR

  3. IYKI DOGDUN HAZALL SENI COKK SEVIYORUZZ GULEN YUZUN HIC SOLMASIN SEN HEP GUL GULMEK SANA COKK YAKISIYOR

  4. Hiçmi bitmez sorunlar başımız ağırdı sacmaliklarinizdan filmi izlemeyi bıraktık ailece

  5. Helal olsun bu nazoşa yenı bır alev ıcat etti ya ömer kapinin dinlendigini bilmiyormusun alev hep dinliyordu biraz uyanik ol biz daha kari koca olamadik ol oglum seni tutanmi var iki senedir bekliyosun ama nazmiye tutmuş bırakmiyor yeter artık ya izleyicinin sabrı tukendi nazmiye ne yapmak istiyorsa bilmiyorum

  6. BU KADAR SAÇMA BİR SENARYO OLAMAZ GEÇEN DÖNEM ALEV KÖTÜLÜKLERİ YAPTI KÖTÜLÜKLER ÖYLE KALDI NE HİKMETSE BU DİZİDE KÖTÜLÜKLER MÜKAFATLANDIRILIYOR YANİ VERİLEN MEJAŞLAR PEK İYİ DEYİL BİRİNE KIZIYORSAN HER TÜRLÜ KÖTÜLÜĞÜ YAPABİLİRSİN ÇÜNKÜ POLİS TEŞKİLATI KÖR VE SAĞIR……KAKARET ETMEK İSTEMİYORUM AMA SENARİSTİ BİR KAŞIK SUDA BOĞMAK GELİYOR İÇİMDEN …VE Y U H L U Y O R UM…….

  7. EVET BU OMER LE ZEHRA NIN YATAK ODASI SIRRI BILE ORTAYA CIKTI DA ASIRLIK BAHSENDE NIN SIRLARI NASIL ORTUYA CIKMIYOR YADA HIC KIMSENIN SIMDI OLACAK BELLI DEFNE BU SIRRI OMER SOYLEDI DIYECEK ZEHRAYA YADA OMERE BUNU UZERINDEN YURUYECEK SAOLSUN SENARIST ZEHRAYLA OMERE GELINCE YAZDIGI HIC BIR SEYI IP UCU OLARAK KULLANMIYOR AMA KOTULERE GELINCE COOOOK COMERT BIRDE BEN BU BAHSENDE MUZEYYENE NASIL YENILMIS ANLAMADIM YANI MUZEYYEN NAPTIDA BAHSENDEYE BASKIN GELDI ACABA MUZEYYENIDE DEFNE GIBI KULANDIDA MUZEYYEN KENDINEMI HIZMETETTI YANI JULIDENIN SIRLARINI BILIP BAHSENDEYI TEHTITMI ETTI ANCAK O KONAKTAN GIDINCE GERI DONE BILDI VE GORUNUSE GORE O EVEDE KERVANCIOGLU SOY ADINADA TUTKUYLA BAGLI DERSIN O SOY ISIMLE DOGMUS OMERLE AYSE BILE ONUN KADAR DEGIL BUNU SOYLUYORUM CUNKI BU SOY ISIMLE ONLAR DOGDU DIGERLERI BABAANNEDE DAHIL HEPSI GELIN YANI O KONAGA GELEN SOY ISMI SONRADAN ALANLAR BU NE FANATIZIM BAHSENDENIN KI LUTVEN SU KADINA BIR ZAMANLAR KENDISININ DE BIR KERVANCI OGLU OLMADIGI HATIRLATILSIN