Adını Sen Koy 337. Bölüm Detaylı Özeti 1 Mayıs Analizi

Adını Sen Koy’da 337. bölümü izledik bugün. Adını Sen Koy 337. bölümde yorulan Adını Sen Koy ailesinin dramı devam etmekte. Adını Sen Koy 337. Bölüm hepimizi acıya boğdu. Kaza yapıp ağaca çarpan Zehra ve Defne zor durumdadır. Defne uyanır; Zehra’ya bakar öldü sanar; daha sonra ambulansı aramak için eline telefonu alır ama aramaz; çünkü amacı farklıdır. Defne’nin amacı Zehra’yı ölüme terk ederek Ömer’i elde edebilmektir; fakat işler istediği gibi gitmez.

Ömer arar fakat Defne telefonu açmaz. İyice deliren Ömer Ercan Keser’den şüphelenir; Annesiyle muhabbet eden Ömer Ayşe’nin Zehra daha gelmedi demesi üzerine daha çok endişelenir. Defne tam her şey iyi güzel Zehra ölecek diye beklerken oradan yaşlı bir adam çıkagelir galiba Allah gönderdi malum Senarist Nazmiye millete eziyet etmek için kimseyi yollamaz. Zehra’yı öldürür Defne’yi de Ömer’e karı yapardı neyse ambulans aranır gelir yolda giderken Ömer’i arayan Defne olayları Ömer’e anlatır. Öyle korkar ki Ömer o kaybetme korkusu adeta içine işlemiştir hele bide Zehra’nın durumunun kötü olduğunu bilmesi daha da korkutur.adını sen koy 1 Mayıs

Hastaneye giderken Ayşe’yi arar. O sırada Canan’anı da arar ona da söyler kazayı. Canan kimseye bir şey söylemeden yola koyulur; Ömer’in hastaneye bir gelişi vardır sanki kanat takmışta gelmiş gibi ilk Defne’nin odasına girer Zehra orada diye Ömer’e sarılmaya kalkan Defne’yi Ömer yitip Zehra’yı sorar ve odadan çıkar. Ömer Zehra’nın odasına gelir ve doktorla konuşur durumunun iyi olduğunu duyunca çok sevinir Ayşe ve Canan’da duyar bu haberi Defne istemese de sevinmiş gibi yapar.

Neyse Ömer karısının yanına gelince sarılmak ister; fakat canını yakınca yanına oturur elini tutar çok korktuğunu filan söyler duygusal anlar yaşanır akşam olunca Ayşe ve Canan’da odaya gelirler; fakat kalmazlar çünkü Ömer karısını bırakmayacağını yanında kalacağını söyler.  Gitmeden Defne’nin yanına uğrarlar Defne Ömer sanar ama değildir onlardan geçmiş olsun deyip çıkar.

Canan’sa çıkmadan Defne’ye ayarı verir Ömer karısının yanında onu kimselere emanet etmez falan filan deyince Defne iyice sinirlenir. Ömer karısının yanından bir dakika dahi ayrılmaz hatta bir daha hiç yanından ayırmak istemediğini söyler. Defne ise yine Ömer diyerek kapıya bakar; fakat gelen arkadaşı Kumru’dur. Defne’yi Ömer konusunda uyarır yaptığının yanlış olduğunu kaybedecek kişinin kendisi olduğunu anlatır; fakat Defne dinlemez eve gelince durumu anlatan Ayşe abisiyle annesini konuşturur.

Bahşende ise Defneyi sorunca Ayşe sinirlenir bir de hastaneden sonra buraya gelsin deyince işler karışır; neyse Ömer karısının yanına oturur elini tutar onu ne kadar çok sevdiğini söyler öper sonrada Zehra’ya sarılır yemek vakti gelince tatlı tatlı atışarak yemek yedirir mutlu hallerini gören Defne deliye döner ve odasına gider.

Adını Sen Koy 337. Bölüm

Sabah olur Zehra ve Defne eve getirilir herkes Zehra’ya ilgi gösterirken Defne krize girer. Zehra’yı odaya alıp götüren Ömer ilaçlarını verir merhem sürmek ister Zehra kıyamaz ama sonra itiraz etmez. Defne ise Bahşende’nin gazına gelip ikiliyi ayırma planlarını düşünmeye başlar. O sırada kalkıp ikilimizin odasına gelir kapıyı dinlemeye başlar.

Ömer’se Zehra’ya eğer sana bir şey olsaydı bende ölürdüm yaşayamazdım der. Bu dünya da birleşemedik belki öbür dünya da biraya gelirdik der tam o esnada Ömer belki hala karı koca olamadık ama öbür dünya da bir olurduk deyince Defne bunları duyar ve sinsi bir gülüşle bu günün finalini yapar. Bakalım duyduklarından sonra Defne ne yapacak kazayı şüpheli bulan Canan olayı araştıracak gerçeği ortaya çıkartabilecek mi? Kazadan sonra Ömer’in Zehra’ya olan yakınlığı Defne’de nasıl bir etkiye sebep olacak hepsi ve daha fazlası için beklemede kalın

Dertler derya olmuş
Bizde bir sandal
Devrilip batmisiz
Bogulmusuz biz

Kazalar kazalar
Aman değmesin nazarlar
Yine yol yedik
Mezarimizi kazarlar

Birdi iki oldular
Eve doldular
Oda yetmiyormuş gibi
Araya sarı ciyani soktular

Kapı dinlemek alışkanlık olmuş
Adını sessiz sınama koymuş
Bu kadar şeyden sonra
Tüm fanlar nazoya karşı dolmuş

Az kaldı bulacaklar
Ağız burun dalacaklar
Başta ben olmak üzere
Sağlam kemik koymayacaklar

Adını Sen Koy 337. Bölüm Detaylı Özeti 1 Mayıs Analizi (3 Yorum)

  1. Ey Nazmiye bizi daha ne zamana kadar aptal salak geri zekalı yerine koymaya ve bu seyirciyi aptal yerine koyduğunu düşünüp eğlenmeye devam edeceksin

  2. Defne duyduklarında sonra onları asla yalnız bırakmaz şirketten eve bahanelerle Ömer’i konaga göndermez birinci sezondan tecrübe liyiz ama Alevi özleyeceğim hiç aklıma gelmezdi en azından niyetini saklamiyordu