Beni Bırakma 82. Bölüm Detaylı Özeti 1 mayıs Analizi

Beni Bırakma 82. Bölüm detaylı özeti özellikle dizimizi izleyen ve neler oldu dün acaba diye merak edenler için yayınlıyoruz; ayrıca dizimizi dikkatli izleyemediyseniz detayları da özetimizde okuyabilirsiniz.

Beni Bırakma 82. Bölüm Ah Esin ah ne istersin bu Hülya’dan yetmedi mi yaptıkların. Esin pencereden izlemekte halen Vedat ve Hülya’yı doktor Vedat ben buraya Zeynep için geldim der Hülya kahve yapar beraber içmeye başlarlar. Vedat yine Cansu benim için neyse Zeynep’te o dedikten sonra Hülya yemek doldurmaya başlar tabağa. Öte yandan bizim Esin dikmiş gözünü halen onları izlemekte arada burun deliklerini genişletir boğalar gibi laf sayar daha fazla tutamaz kendini kapıya dayanır Hülya kapıyı açar açmaz içeri dalar neymiş efendim metresinin evinde mi kalıyon da baş başa yemek mi yersiniz sofrayı dağıtır. Hülya gırtlağına yapışır Esin’in Vedat elinden alır elinden tuttuğu gibi dışarı atar Esin’i ve geri içeri döner.

Gelelim gözü kara Emre’ye başından aldığı darbe üzerine baygındır uyanınca kendini bir depoda bulur. Eline sopa alan Emre astımım var nefes alamıyorum deyip adamlara tuzak kurar adamın biri kapıyı açar açmaz kafasına yer sopayı adam akıllı. Kara oğlan ikinciyi de devirir en son üçüncüde yer sopadan nasibini her ne kadar sorsada öğrenemez Yeliz’in yerini çıkar dışarı oradan. Orada çalışan bayan ben Yeliz’in yerini biliyorum der. İki ay önce bir kızın başını yaktı bu sonralarda kaçtı buradan.

Sıla Buse’yle konuşur Meltem’in Tarık’ın odasında kaldığını öğrenir ve görmeye gider. Meltem’de Buse’yle telefonda konuşuyor bu arada. Oyunum çok güzel devam ediyor Buse yalandan intihar etmek derken Sıla odaya girer ay sanki duysa konuşmanın tamamını jeton düşecek Sıla’da neyse bizim Meltem kızarır bakar ki bizim safoz birşey çakmamış oyuna devam eder. Tarık çıka gelir üzerine Meltem oyunu devam ettirir Sıla’yı kovar odadan. Sıla yolda yürürken arkadan Tarık yetişir ve bu kötü günleri atlatacağız bunun üstünden de gelicez der ve vedalaşır. O gider ama babası gelir Sıla’yı azarlar.

Zeynep Bora’yla birlikte giderler. Bora kendi evlerine götürür Zeyneb’i yemek yemeye zorlar kızı. Zeynep Bora neymiş sürprizin söyle artık. Bora gidip tekerlekli sandalyedeki üvey annesini getirir ve ona doktor olarak bakmasını ister Zeynep kabul etmez ve gider eve.

Beni Bırakma 1 mayıs

Esin mahallenin kadınlarını bir güzel doldurur bunlar kötü kadınlar analı kızlı ve sitedeki fotoğrafı gösterir. Mahalleli toplanır.

Zeynep eve giderken küçük bir hastasına rastlar küçük kız ona hediye verir teşekkür etmek için gelmişlerdir Zeynep’e. Emre yollamıştır anne ve kızı. Zeynep’e hediye verin moralini yükseltin doktorluğu bırakmasın diye. Zeynep eve gider annesini ağlarken gören Zeynep neler oluyor diye sorar.

Emre yerini öğrendiği Yeliz’in yerine gider ve onun masasına gelmesini ister mekanın sahibinden Yeliz gelir Emre’yi görür.

Gelelim sona Esin salmıştır mahalleliyi Hülya’nın evine. Mahalleli taş yağmuruna tutar camdan içeriyi. Anne ve kız sarılırlar bir birine taşlardan korunmak için…