Adını Sen Koy 340. Bölüm Detaylı Özeti 4 Mayıs Analizi

Adını Sen Koy 340. Bölümle ekranlarımıza çıktı. Adını Sen Koy’da konağa gelen Adem bey herkesi merak içinde bırakırken defneyi ise iyice gerer; fakat işler sanıldığı gibi gitmez ve adam ortadan yok olur. Canan arasa da Adem beyi bulamaz. Defne bu seferlik kurtulmuştur sanıyoruz ki bu işin içinde Bahşende’nin parmağı var; çünkü zevkten dört köşedir ve Defneye destek tarzında cümleler kurar. Bahşende’den destek alan Defne hain planlarına devam eder.

Canan’sa olan biteni Zehra2ya anlatır fakat Zehra aldırış etmez ve Canan’ı susturur. Bakalım Canan susup olayın peşini bırakacak mı  ki hiç sanmıyorum ama izleyelim derim. Neyse Canan odadan çıktıktan sonra Defne’yle karşılaşır. Defne Ömer’in odasına girmek üzeredir; ayak üstü laf dalaşına giren ikili Defne’nin iğneleyici lafları üzerine Canan’ı kızdırır ve sen fragmanı boşver finali gör deyip gider.

Odaya gelen Defne Ömer’le baş başa kalmak ister; fakat Ömer Canan gitti Zehra’nın yanına gitmeliyim der ve çıkar. Defne ise tutanağı arar ama bulamaz kalkıp şirkete gider şirkete gittiğinde yine bulamaz. Selin konağa yolladığını söyleyince çok kızar ve Bahşende’nin söyledikleri aklına gelir onu arar. Bahşende’de Hediye’den eve gelen zarfı getirmesini ister.

Adını Sen Koy 340. Bölüm

Bahçede dolaşan çiftimiz Zehra için doktor çağırırlar doktor gelip Zehra’nın durumunun iyiye gittiğini söyler. Ömer karısının yanına uzanır ve muhabbet ederler, tatil için yer beğenirler, hayal kurarlar sonra Zehra su ister Ömer’i göndermez kendisi gider tam mutfağa giderken kapıda Hediye’yle karşılaşır su istediğini söyleyince elindeki tutanağı Zehra’ya verip gider.

Zehra ise kazayı hayaller ve tutanağı açıp okumaya başlar. Koray’sa İpek konusunda kıskançlığa başlamıştır. Bakalım bu durumdan nereye kadar göreceğiz neyse elindeki zarfı okuyan Zehra Canan’a hak verecek mi onun haklı olduğuna inanacak mi? Zehra’da Defne’ye karşı önlem alacak mı bunu hep birlikte göreceğiz.

Adını Sen Koy 4 mayısDoktor doktor baksana
Iki ilaç yazsana
Su iki deliyide
Bakirkoye alsana

Karakol ekibi
Defne yedi bitirdi beni
Bu daha ne kadar sürecek
Delirtti topluca hepimizi

Yolun sonuna
Gitsin kapının dışına
Zaten ise yaramıyor
Bari gitsin uzaya

Kapının dış mandalı
Sivasin kangali
Acı gitsene sen
Allahın aptalı

Adını Sen Koy 340. Bölüm Detaylı Özeti 4 Mayıs Analizi (2 Yorum)