Adını Sen Koy 348. Bölüm Özeti 16 Mayıs Analizi

Adını Sen Koy 348. Bölümle ekranlarımızda yer aldı. Adını Sen Koy Defne Ercan Keser’in teklifini kabul ederek yeni bir yola girmiştir. Bakalım bu yolda onu nasıl bir tehlike bekliyor malum Ercan Keser söz konusu olunca bunu düşünmemek elde değil.

Ercan’a ne istediğini sorunca aldığı cevap Zehra’dır. Ercan Zehra’yı kaçırmak için Defne’yi kullanacaktır; fakat Defne tehlikenin farkındadır. Bakalım bu tehlikeyi göze alabilecek mi?

Neyse Ömer ve Zehra yemek yerler tam o sırada Ramazan konusu açılınca Ömer Salim’leri iftara davet eder çok mutlu olurlar eve gelince Zehra Ömer’e teşekkür eder. Ömer aldığı hediyeyi saklamaya çalışsa da Zehra fark eder, almak ister; fakat beceremez tabi 1.90 boy olunca almak kolay olmaz neyse Zehra yatağa düşmüş gibi yapar Ömer’de kıyamaz oda yanına atlar tam öpmek isterken Zehra hediye kutusunu alıp kaçar.Adını Sen Koy 16 mayıs 2

Zehra hediyeyi açtığında bir bebek biblosunu görür, teşekkür eder sonrada bana mesaj mi vermek istiyorsun der. Ömer’se hayır ben niyetimi önceden belli ettim der. Ömer ve Zehra sarılırlar gece uyurken Zehra sahura kalkar yemek hazırlamaya mutfağa gelir Hediye Jülide üçü bir yemek yiyecekken Ömer’de gelir bende acıktım oruç tutacağım der herkes şaşırır.

Zehra mutlu olur sabah uyandığında Ömer su içmek ister son saniyede Zehra engel olur dayanamayacaksın deyince ikili inatlaşır ve iddiaya girerler.Adını Sen Koy 16 mayıs 1

Zehra babası için hazırlık yapmaya mutfağa gidecektir ama önce Ömer’i yolcu eder sonra yemek için mutfağa girer. Neyse Ömer şirkete gider Defne ofiste Ercan Keser’in mesajını okuyup sinirlenirken Ömer’in gelmesiyle korkar; fakat Ömer bir şey demez odasına gider.

Defne ise Zehra’yı nasıl olur da Ercan Keser’in eline teslim ederim ya Ömer bunu öğrenirse daha kötü olur düşüncesiyle kendinden geçer. Ömer’se akşamı nasıl ederim derdine düşer. Zehra yemek yaparken Ömer ikide bir arayıp meşgul eder yemeği sorar özlediğini söyler bakalım Ömer akşamı nasıl edecek.

Neyse iftar yaklaştıkça tatlı bir heyecan vardır Salim ve Canan’da hazırlanıyorlardır iftara az kalmışken Hediye yemeği ocakta unutur ve yakar bunun üzerine Zehra tekrar yapmak için malzeme almaya gider zaten ondan önce Defne Zehra’yı tuzağa çekme bahanesiyle dışarıya çağırmıştı; fakat Zehra kabul etmemişti.Adını Sen Koy 348. Bölüm 2

Konağa gelen Defne Zehra’nın evden çıktığını görünce Ercan’a haber verir; fakat son dakika vazgeçer gözden kaybettiğini söyler akşama doğru bu işi yapamayacağını söylemek için arar; fakat Ercan Keser yine tehditkar bir şekilde belgeleri Ömere yolladığını söyler.

Korkan defne konağa gider iftarlarını yapan Kervancıoğlu ailesi çok mutludur ev huzur doludur yemekler yenir sohbetler edilir tam o sırada Defne gelir o sırada içeriye bir zarf gelir; acaba o zarf ne için gelmiştir kim için gelmiştir? Gerçekten Ercan dediğini yapıp Defne’yi ifşa eden belgeleri konağa mı yollamıştır.  Defne bu durumda ne yapacak hep birlikte izleyip göreceğiz

Kazulet meydanda
Üç harflileri ortalıkta
Yazık olacak defneye
Adı çıkacak defoluya

Dolap beygirimiz
Cesaretli çıktı defnemiz
Adı batsin yere
Bitmeyen kokona cirkefimiz

Paten ayakkabısı
Şeytanın kaynanasi
Ramazan girdi bacım
Bırak artık yaramazligi

Ömer oruç tutuyor
Karısına inat yapıyor
Akşam oluncada
Ne güzel oruç açıyorAdını Sen Koy 348. Bölüm 1

Adını Sen Koy 348. Bölüm Özeti 16 Mayıs Analizi (4 Yorum)