Sen Anlat Karadeniz Ceylan Kimdir? Ceylan’ın Gerçek Adı Ne? (Nefes’in Kızı)

Sen Anlat Karadeniz  Ceylan’ın Gerçek Adı Ne?

Nefes’in Kızı Ceylan’ın gerçek Adı  Emine TÜRKYILMAZ’dır.  Emine TÜRKYILMAZ Karadeniz çocuğudur. 4 yaşında olan  Emine TÜRKYILMAZ Trabzon Çağlayanlı bir kız çocuğudur.  Emine TÜRKYILMAZ 2013 doğumludur ve 5 yaşındadır. Emine TÜRKYILMAZ 111 cm boyunda ve 16 kg’dır.

Emine Türkyılmazİnstagram hesabı için tıkla Emine TÜRKYILMAZ sen anlar karadeniz ceylan

Sen Anlat Karadeniz Ceylan Gerçekten Duymuyor mu?  Emine TÜRKYILMAZ Gerçekten İşitme Engelli mi?

Emine TÜRKYILMAZ Sen Anlat Karadeniz’de Ceylan karakterini canlandıran çocuk oyuncudur ve işitme sorunu bildiğimiz kadarı ile yoktur; zaten Türkiye’de her yıl 1 milyon 300 bin yeni doğan bebekten 2600’ü işitme engelli olarak aramıza katılmaktadır.
İşitme kaybı tekrar kazandırılmaz.

İşitme kaybında erken tanı, erken tedavi ile işitme cihazı takılır, eğer ki işitme cihazından verim alınamadığı durumlarda ameliyat ile biyonik kulak yerleştirilir. Biyonik kulak ve iyi bir eğitim ile işitme engeli aşılır. İşitme engelinin tedavisi vardır.  gelişen teknoloji ile artık duyamayan çok az çocuk kalmıştır; bir çok çocuk daha bebek iken yapılan işitme testi ile fark edilip tedavi edilmekte; tedavisi imkansız olan çocuklar ise biyonik kulak ile artık duyabilmektedir.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes’in bir çocuğu daha olduğu ortaya çıktı. Bilindiği üzere Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes Yiğit’ten sonra bir kez daha doğum yapmış ancak Nefes bu çocuğu tek başına doğurduğu için çocuk anne karnında nefessiz kalmış ve ne yazı ki işitme  engelli olmuştur. Sen Anlat Karadeniz Ceylan Kimdir

Nefes bu çocuğu öldü sanerken Vedat son anda bu bebeği hayata döndermiş ve Nefes’ten saklamıştır. Vedat Ceylan ismini verdiği bu kızı Nefes’ten uzak Amerika’da büyütmüştür; bu nedenle de sürekli Amerika’ya gitmiş gelmiştir.

Tahir ise Nefes’in bir çocuğu daha olduğunu isminin Ceylan olduğunu Vedat’ı öldürmek için gemiye aldığında öğrenmiştir. Tahir Ceylan’ı bulmak için Vedat’ı oyuna getirmiş ve Ceylan’ın yerini öğrenmiştir; ancak Ceylan’a Tahir ulaşmadan Mercan’ın komaya girdiğini ve artık eskisi gibi sağlıklı olamayacağını öğrenen Cemil Dağdeviren Tahir’i vurmuştur; Tahir’i göğsünden vuran Cemil Tahir’i ölmesi için bir kulübeye götürür. Sen Anlat Karadeniz Ceylan resimleri

Tahir yaralı şekilde can çekişirken bir anda  Ceylan  çıkar gelir. Zira Ceylan’ı Vedat bu dağ evinin yakınlarında tutmaktadır. Ceylan bebeğini almaya geldiğinde Vedat’ı görür. Ceylan annesi Nefes’e çok benzemektedir. Ceylan Tahir’in zor durumda olduğunu görmüştür. Bakalım Ceylan Tahir’e yardım edebilecek mi? Yoksa Cemil’den ikizler ve Mustafa Kaleli Tahir’in tutulduğu yeri öğrenebilecek mi?

Sen Anlat Karadeniz Ceylan Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Ceylan Vedat’ın  ve Nefes’in kızıdır. İşitme engellidir. Amerika da büyürülmüş sonradan Vedat  tarafından Sürmene de bir yaylada tutulmuştur. Nefes kızının yaşadığını bilmemektedir.Ceylan sen anlat karadeniz

Sen Anlat Karadeniz Ceylan Kimdir? Ceylan’ın Gerçek Adı Ne? (Nefes’in Kızı) (16 Yorum)

  1. Sen anlat karadenizi çok seviyorum.Tahirle nefesi çiftini çok seviyorum.Vedatla Eyşanı hiç sevmiyorum sevmiyorum.

  2. Sen anlat karadenizi çok seviyorum.Tahirle nefesi çiftini çok seviyorum.Vedatı hiç sevmiyorum.

  3. Arkadaşlar sen anlat karadeniz deki cemil dağdeviren(hilmi özçelik) ceylan sayarın(emine türkyılmazın) öz amcasıdır

  4. CEYLANIN GERCEK ADI DURU DEGIL MILLETI KANDIRMAYIN. CEYLANIN GERCEK ADI EMINE TÜRKYILMAZ DIR.