Adını Sen Koy 358 359 360. Bölüm Fragmanı 30 31 Mayıs 1 Haziran

Adını Sen Koy 358. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy’da Ercan Keser polisin elinden kaçar. Ercan’ın kaçması ile tüm polis teşkilatı Ercan’ın yakalanması için çaba gösterir ancak Ercan Keser yakalanamaz. Murat komiser Ercan Keser’in Ömer ve Kervancıoğu ailesine zarar verip sonra da yurt dışına kaçacağından emindir bu nedenle Ömer ve ailesi korumaya alınır ancak Ercan’ın kötülüğü karşısında tüm tedbirler boşa çıkar. Ercan yine Kervancıoğlu ailesinden birilerini kaçırır ve bir depoya kilitler.

Ercan Keser’in amacı Ömer’i o depoya çekmek ve ondan intikam almaktır. Ömer ise bir kez daha tüm güvenlik tedbirlerini yok sayarak mangal gibi yüreği ile Ercan’ın karşısına çıkar; ancak Ercan elinde silah ile Ömer’in gelmesini ve onu öldürmeyi beklemektedir.

Bahşende kötüleşse de son anda yapılan müdahale ile tekrar hayata döner ancak artık Bahşende’nin günleri sayılıdır. Adını Sen Koy 358. Bölüm 1

Adını Sen Koy’da sonunda Jülide Ercan Keser’i hapishanede ziyaret etti ve Bahşende ile ilgili gerçekleri öğrendi. Yıllar önce Bahşende’nin kendisini Ercan Keser ile iş birliği yaparak evden gönderdiğini öğrenen Jülide Bahşende’ye karşı öfke ile doldu. 

Bahşende’nin daha düne kadar Ercan ile iş birliği yaptığını öğrenen Jülide gerçekleri Ömer’e de anlatacak mı? Ömer Bahşende’nin yıllar öce hayatını karartan insan olduğunu öğrenince ne yapacak? Kaan bebek ile Ömer’in Zehra mücadelesini kim kazanacak? 

Bahşende Ölecek mi?

Bahşende ölmese iyi olur hatta iyileşsin yaptığı günahların bedelini çeksin insanların yüzüne bakacak hali kalmasın isteriz ama Adını Sen Koy’da kim cezasını çekti ki Bahşende çeksin; bence Bahşende de ölecek ve diziden ayrılacak.

Yanlış anlaşılmaların adamı Koray ise İpek’ten ve Sarp’tan özür dileyecek ama Koray Sarp’ın da İpek’e ilgi duyduğunu fark edecek. Peki İpek Sarp’ın kendisine besledi aşkın farkına varabilecek mi? İpek bu sefer Koray’ın haklı olduğunu ne zaman anlayacak?

Salim ve Aysel yine aynı evde. Artık bunların evlenmesi bir birlerine olan ilgilerini itiraf etmesinin zamanı gelmedi mi? Ömer ve Zehra’yı bekler gibi Salim ve Aysel’i de mi bekleyeceğiz; Allah rızası için evlendirin şunları da sahneleri azalsın artık.

Adını Sen Koy’da Kaan bebeğin gelişi ile Kervancıoğlu ailesi bir nebze olsun huzur bulacak. Sadece Kaan bebeğin gelmesi değil aynı zamanda da Defne’nin hainliğinin ortaya çıkması Ercan Keser’in yakalanması hepsi güzel gelişmeler gibi görünse de ne yazık ki bu durum için fırtına öncesi kısa sessizlik diyebiliriz.

Aynı geçen sene Hilmi Yılmaz yakalandıktan sonra hapishanede bile başımıza bela olmuş hatta az daha Ömer ve Zehra’yı uçurumdan atmaya kalkmıştı ya bu sezon da benzer şeyler olacak. İçeride olan Ercan Keser önce kendisine bu tuzağı Ömer ile birlikte kuran Defne’den sonra da Ömer’den intikam almak için adamlarını yönlendirecek. Ömer ise Ercan’ın içeride bile durmayacağından emin olduğu için ailesini korumaya devam edecek.

Adını Sen Koy 358. Bölüm

Koray’ın yüzü ise bir türlü gülmedi sezonun başında terk edilen Koray sezonun sonunda aldatıldı mı? Tabi ki aldatılmadı ama bunu Koray gibi vesveseli birinin anlaması çok zor olacak. İpek her ne kadar Sarp’ı kardeşi arkadaşı olarak görse de Sarp İpek’i arkadaşı değil sevgilisi olarak görmek isteyecek. Sarp gelir gelmez kendine rakip olarak Koray’ı seçecek ve Koray’ın her şeyi yanlış anlaması için elinden geleni yapacak.

Aysel’i Levent belasından kurtaran, Zehra’yı Defne belasından kurtaran Canan kendisine vakit ayıracak ve Çetin’e olan aşkını bir kez daha gözden geçirecek; bunca yalana bunca oyuna rağmen hala Çetin’i sevdiğini hisseden Canan aşkının peşinden gitmeyi tercih edecek.

Canan sevdiklerini koruduğunu düşünse de Zehra’nın başına gelenlerden sonra Canan çaresiz kalacak. Peki Zehra’nın başına ne gelecek? Adını Sen Koy’un sezon finalinde aldığımız tüyoya göre Zehra kaçırılacak ve bir depoya kitlenecek. Bir depo sahnesi var ama kaçırılan başka kimler olacak tabi ki bilmiyoruz ama bu depo çekimleri sezon içinde ki gibi çabuk bitmeyecek; işer sezon finali öncesi sarpa saracak ve yaralanmalar olacak tahminimize göre. Adını Sen Koy 358 359 360. Bölüm

Adını Sen Koy 358 359 360. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy 358 359 360. Bölüm Fragmanı 30 31 Mayıs 1 Haziran (9 Yorum)

  1. YOKYA OYLE OLMAZ HERHALDE ANONIM YA NI SEYIRCI ANASIZ BABASIZ COCUK BUYUTEN DIZI KARAKTERLERINDEN BIKTI HEM O MISYONU ASYAYA YIKTILAR AMA BELKI BIR HAFIZA KAYBI MEVZUSU ISLENE BILIR TABI TAMAMEN KAYIP BIR HAFIZA DEGILDE BELKI OMERIN KADINLARDAN NEFRET ETTI GI DONEME GOTURECEK BIR HAFIZA KAYBI OLA BILIR YANI SENARISTE SEYIRCIDE OMERIN ZORBA HALINI SEVIYOR ZEHRAYA AIT OLAN DONEMI HATIRLAMIYA BILIR HASTANEDE GOZLERINI ACAR BIR KARISI VE BIR COCUGU OLACAGINI OGRENIR OMERRIN ZEHRAYA YENIDEN ASIK OLUSUNU IZLEMEK EYLENCELI OLUR TABI ZEHRA NIN MUCADELESINIDE YANI DIZININ BASINDA DEMISTIYE FAKIR GORGUSUZ BIR KIZLA EVLENECEGIM DIYE KENDINI SORGULAR BEN BU KIZLA NIYE EVLENDIM DIYE TABI BIRDE ANNESI DE BABAANNESIDE ARTIK EVDE BAMBASKA BIR DUNYAYA GOZLERINI ACMIS BIR OMER NASIL OLUR ACABA TABI FAZLA UZATMADAN BU MEVZUYU TATLIYA BAGLARSALAR IYI OLUR COK UZATILAN MEVZULAR SIKIYOR FAZLA UZATILAN MEVZULAR DIZIYE REYTIG KAYBETTIRDI TABI BIZIMKI HAYALI BIR SENERYO EYLENIYORUZ ISTE

  2. Bence Zehra kaçirilinca karışımlı arasında ikisinden birine bir şey olacak hafıza kaybı gibi Zehra’nın bebeği varsa bu bebek babasız doğacak yani yeşilcama baglayacaklar gibi eğer öyle bir şey olursa bu dizi bu sezon bitti üçüncü sezonu kimse beklemez

    • sen anunimsen nesen yazdiqlarin gercekde goruyurusan bu ne sacma sapan yorumlar alah korusun alah kimseni babasiz yapmasin durunu ve burcunu anesiz babasiz yapmasin bune bedbin yurumlar

    • sen anunimsen nesen yazdiqlarin gercekde goruyurusan bu ne sacma sapan yorumlar alah korusun alah kimseni babasiz yapmasin durunu ve burcunu anesiz babasiz yapmasin bune bedbin yurumlar…