Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? SAK 23.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Sen Anlat Karadeniz Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak 37. Bölüm Ocak 2019

Sen Anlat Karadeniz dizisi setinden edindiğimiz bilgiye göre Sen Anlat Karadeniz oyuncuları Trabzon’dan bu sürpriz tatilden sonra ayrılmışlar. Ocak ayının ortasından sonra Sen Anlat Karadeniz set ekibi tekrar 39. bölüm ve sonraki bölüm çekimleri için bir araya gelecekmiş. Sen Anlat Karadeniz 37. bölüm ise 23 ocak çarşamba akşamı ekranlarda olacak.

Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezon çekimleri 26 temmuz çarşamba günü Trabzon’da başladı. Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezon 19 Eylül çarşamba akşamı başlayacak. Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezonunda Yiğit’in sünnet düğünü çekimleri Trabzon’da yapıldı. İşte o yeni sezonun ilk sahnesinden diziseti fotoğraf

Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezonunda diziye bilgi bir mafya babası da dahil olacak. Karadeniz’li bir mafya babası olarak karşımıza çıkacak Erdal Cindoruk Sen Anlat Karadeniz izleyicisi korkmasın ne yaptığını bilen bir mafya babasıyım dedi.

Sen Anlat Karadeniz de senarstler Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Yılmaz diziden ayrıldı. Sen Anlat Karadeniz’in ikinci sezonunda ise senarist olarak Erkan Birgören yer alacak. SAK’ı ilk sezonunda üç yönetmen; Osman Sınav, oğlu Yusuf Osman Sınav ve Emre Kabakuşak yönetmişti; Emre Kabakuşak da 2. sezonda Sen Anlat Karadeniz’in yönetmen ekibinde yer almayacak ve onun yerine Veli Çelik yönetmen ekibinde yer alacak.

Diğer taraftan Osman Sınav’ın da Sen Anlat Karadeniz’den ayrılacağı yönünde iddialar vardı ancak bu iddialar kesinlikle doğruyu yansıtmıyor. 

Güncelleme Sen Anlat Karadeniz dizisinde ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Sen Anlat Karadeniz dizisinin 25. bölümünde yani yeni sezon başladıktan üç bölüm sonra dizide Vedat Sayar karakterine hayta veren Mehmet ali Nuroğlu diziden ayrılacakmış. Ben muhtemelen Vedat ölmez hapse düşer diye tahmin ediyorum. Diğer taraftan Sen Anlat Karadeniz diziinin yapımcısı Osman Sınav ve dizinin senaristleri de Sen Anlat Karadeniz dizisinden ayrıldı

Türk Televizyon tarihinin son yıllarında gördüğü en kaliteli ve en çok izlenen yapım olan Sen Anlat Karadeniz 22.Bölümüyle 13 Haziran Çarşamba günü sezon finali yaparak ekranlara kısa süreliğine veda edecek. Peki SAK’ın yeni sezonu yani Sen Anlat Karadeniz 23. bölüm ne zaman yayınlanacak.

Sen Anlat Karadeniz dizisi set ekibi artık Trabzon’dan ayrıldı. Aylardır Trabzon’a üs kuran ekip artık yaklaşık 2 aylık sürecek bir tatile çıktı. Sen Anlat Karadeniz  dizisi Trabzon’da çekimleri yaptığı için zorunlu kış şartları gelmeden önce ağustos ayı başına sete çıkmalı ki aylarca kapanan yayla yollarında sıkıntı çekmesin. Sen Anlat Karadeniz  dizisi yeni sezon çekimleri için sete erken çıkacak ve dolayısıyla sezon da SAK için erken başlayacak.

Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dikkatli izleyicilerimiz fark etmiştir. Mustafa Kaleli’nin adam öldürme suçlaması ile tutuklandığı mahkemesi tutuklu halinin devamı ile birlikte 19 eylül 2018’e ertelendi. Bu tarih boşa verilmiş olamaz. 19 eylül çarşambaya denk geliyor. Yani Sen Anlat Karadeniz’in yayınlandığı gün ve aylardan da Eylül yani yeni sezonların başladığı tarih. Bu durumda Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezon 19 eylül 2018 de başlayabilir.

Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezon eğer eylülün ilk haftası başlamazsa en geç 12 eylül çarşamba akşamı yani eylülün ikinci haftası izleyicisi karşısına çıkacaktır. Sen Anlat Karadeniz dizisi bilindiği üzere ilk sezonunda bir çok talihsizliklerle uğraştı; önce konak kiralanamadı sonra Gözde Kansu Sen Anlat Karadeniz’den ayrılmak zorunda kaldı. Peki Gözde Kansu Sen Anlat Karadeniz’den neden ayrıldı? Detaylar için tıklayın Neden Ayrıldı

Osman Sınav’ın  sahibi olduğu Sinegraf’ın dizisi Sen Anlat Karadeniz oldukça maliyetli bir dizi ve sezona nasıl başladığı da çok önemli. Eylül başında ekranlarda çok izleyici olmadığı için Sen Anlat Karadeniz 23. bölüm en erken 19 eylül 2018 çarşamba günü ekranlarda olacaktır; ancak herhangi bir olumsuz olması durumunda Sen Anlat Karadeniz’in 2. sezonu 19 eylül 2018 çarşamba gününe de kalabilir.

Sen Anlat Karadeniz  dizisi yeni sezon başlama tarihi kesin olarak belli olmasa da Sen Anlat Karadeniz’in diğer diziler Atv dizileri gibi eylülün ikinci haftasında yayında olmasını veya eylülün ilk haftası sezona erken başlamasını bekliyoruz.

Sen Anlat Karadeniz dizisi rakibi Diriliş Ertuğrul’dan her halükarda sezona erken başlayacaktır; zira Diriliş genel olarak sezona geç başlayan bir dizi.

Sen Anlat Karadeniz’in 2. sezon başlama tarihi eylül ayı başında kesin olarak belli olur. Sen Anlat Karadeniz 2. sezon başlama tarihi belli olduğunda Sen Anlat Karadeniz  yeni sezon tanıtım fragmanı ile sayfamıza eklenecektir.

Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezonunda artık Mercan’ın konuşarak gerçekleri anlatmasını bekliyoruz. Mercan’ın konuşması ile Cemil de iş birliği yaptığı Vedat’ın asıl düşmanı olduğunu anlayacaktır. Bakalım Dağdeviren ve Kaleli iş birliği Vedat Sayar’ı bitirebilecek mi? Hep birlikte izleyeceğiz.

Bakalım Mercan için güzel bir gelecek hazırlayamayan Tahir Nefes, Yiğit ve Ceylan için güzel bir gelecek hazırlayacak mı? Bakalım Nefes ve Tahir 2. sezonda gerçekten karı koca olabilecek mi? İzleyip göreceğiz.

 

Sen Anlat Karadeniz 19 Eylül Fragmanı 22. Bölüm

Sen Anlat Karadeniz 23. bölüm 2. Sezon tanıtımı

Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezon 1. Tanıtım Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? SAK 23.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? (29 Yorum)

  1. Hayırlı Akşamlar Diziseti Tv Yorumcuları Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun❤️❤️SEN ANLAT KARADENİZ❤️❤️DİZİSİN YENİ SEZON BAŞLANMASINA SAYILI GÜNLER KALIP DİZİNİN HEYAÇANIN HİS ETMEK OLUR DİZİ ÇOK GÖZEL ŞARKILARI KELPE AYDINLIK GETİRİR ❤️SEN ANLAT KARADENİZ❤️DİZİSİN OYUNCULARI DEYİŞMESİN DİZİNİN OYUNCULARI ÖZEL SEÇİLİP TAHİR NEFES VEDAT ESAS OBRAZLARDI TAHİRİN AİLESİ MUSTAFA ASYA DİZİNİN GÜLÜŞ KAYNAĞIDIR❤️SEN ANLAT KARADENİZ❤️DİZİSİN İLK BÖLÜMÜNDEN DİZİLERİN RETİNKİN ÜSTELEDİ OSMAN BEY VE KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİREM❤️SEN ANLAT KARADENİZ❤️DALĞALARI HER ZAMAN HEZİN OLSUN FIRTINALI OLMASIN VEDAT ZATEN KARADENİZİN FIRTINASIDIR YENİ SEZONDA YENİ SIKINTILAR VEDATIN KÖTÜ PLANLARI DAVAM EDEÇEK EN KÖTÜSÜ NEFESİN ÇOÇUKLARIN VEZİYETİ İKİ ÇOÇUK İSTİ YUVADAN KENAR SADEÇE AİLE SIKINTILARIN İCERİSİNDE KALDI TAHİR NEFES AŞKI SONUNDA MUTLU OLSUN SON ANINDA VEDAT KÖTÜLÜKÜN BEDELİN ÖDESEDE PEŞMANCILIKIN NEFESE ANLATSIN SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİNDE SADEÇE ❤️AŞKI❤️SEVGİNİ❤️GÖRMEK İSTERİZ

  2. ❤️SEN ANLAT KARADENİZ❤️DİZİSİ DİZİ GÖZEL TAHİR NEFES AŞKIN SONU İYİ OLSUN KÖTÜ KELBLİ VEDAT HEBS OLSUN NEFESİN ÇOÇUKLARI TAHİRLE MUTLU OLSUN KARADENİZİN SULARI ONLARIN MUTLU SÖZLERİN EŞİDİB DALĞALAR SAKİTLEŞSİN ÇÜNKÜ O DALĞALAR HER ZAMAN NEFESİN VE TAHİRİN SIKINTILI SÖZLERİN EŞİTDİ

    • Gunel sen dogru soylemiyorsun. Vedat diziden cikarse merak olmaz. O guzel rol aparib. Onun yerini hec kimse veremez. Baska kotu xarakter bile diziye katilsa yene de evvel ki gibi olmuyor. Ben vedat ciktikden sonra ba diziye bakmeyeceyem

  3. Lütfən çabuk başlayın çook özlədik. Günləri iplə çəkiyorum. Kəndimdən senaryo yazmakdan yoruldum artık. Sezonu çoook merak ediyorum

  4. SenanlatkaradenizsezonfinalinegirerekbeniçoküzdüamasenanlatkaradeniziçokseviyorumtabioyuncularınIdaSeviyorumsevgilerimlemenekşe.

  5. Ulas tuna astepe diziden ayrilirsa sen anlat karadenizin manasi kalmaz eger tahir olmassa sen anlat karadenize bakmayacagiz

  6. Sizleri cok seviyorum iyi varsınız başladınız dan beli gerçekten yanımday misiniz gibi oluyo iyi varsınız

  7. Şu an 30 mayıstayız ama makalede SAK 23 haziran itibariyle artık sezon finali yapıp tatile çıktı yazıyor. Dünya tersine mi döndü bziim haberimiz yok…30 mayıstayım ama aslında 23 haziran mı?????