Ah Kalbim 247. Bölüm Özeti Ah Kalbim 12 Ağustos Aliya Amacına Ulaşır

Ah Kalbim 247. Bölüm Özetinde Aliya zafer sarhoşudur zira artık Abhi ve ailenin tüm mal varlığını eline geçirmiştir.

Munni’yi arayan Pragya hiç de güzel şeyler duymaz. Münni günlerdir yeğenlerini aradığını ancak hiç bir iz bulamadığını söyler. Bu duru karşısında artık Pragya’nın Abhi’ye imza attırmaktan başka şansı kalmamıştır. Pragya büyük bir hata yaptığının farkındadır ancak Munni’nin yeğenlerinin hayatı paradan puldan hatta Abhi’nin kendisine olan güveninden daha önemlidir. Pragya Abhi’nin kendisine bundan sonra hiç güvenmeyeceğini düşünmektedir. Mitali ise Pragya’nın Munni diye biri ile konuştuğunu duyar ve bu Munni’nin kim olduğunu araştırmaya başlar.

Aliya ise artık daha çok Pragya’dan şüphelenmeye başlamıştır ve bir an önce onu ve diğer aile üyelerini kapı önüne koymanın zamanın geldiğini düşünür. Pragya’ya Abhi’ye kalan mallarının geriye kalanını da almak için imzalatması gerek bir evrağı verir. Eğer Abhi bu evrakları da imzalarsa konak dahil her şey Aliya’nın olacak ve aile dımdızlak ortada kalacaktır.

Ah Kalbim 247. Bölüm

PRagya Abhi’nin yanına gider ve evrakları imzalamasını ister. Pragya önceden planını yapmıştır. Abhi tam evrakları imzalarken üzerine kahve dökecektir. Bu sırada Tanu Pragya’nın elini tutar zira kahveyi evrakların üzerine dökeceğinden emindir. Abhi yine okumadan Pragya’ya çok güvendiği için her şeyi imzalar. Pragya’nın planı boşa çıkar evraklar imzalanmıştır Aliya zafer sarhoşudur.

Pragya ise odasında ağlamaktadır. Yanına elen Tanu hemen onu suçlamaya başlar. Sen neden planlarımızı bozmaya çalılıyorsun tutmasam evrakların üzerine kahveyi dökecektin senin ve yeğenlerini suyu ısındı der. Pragya yapmayacağını söyleyese de inandırmaz ve Tanu seni mahvedeceğim diye tehditler savurarak çıkar; Tanu’nun en çok zoruna giden Pragya ve Abhi arasında ki anlamsız yakınlaşmadır. Tanu Munni’nin de Abhi’ye aşık olduğunu düşünmeye başlar ve her şeyi bunun için bozmaya çalıştığını düşünür.

Ah Kalbim 12 Ağustos Özeti devam ediyor

Aliya ise ilk iş olarak yaşlıları evden huzur evine atacağını söyler. Tanu çekinir ve Abhi ve benim mutluluğuma engel olmayacaksın değil mi der. Aliya ise sen benim dostumsun Abhi seni kabul etmek zorunda kalacak der. Bu arada Pragya ağlamaya devam etmektedir. Pragya’yı ise Disha ev içinde arar ama bulamaz. Disha Aliya ve Tanu’nun odasına girer ve Pragya’yı sorar. İkili onuna dalga geçer.

Disha sonunda Pragya’yı bulur ve onun hıçkıra hıçkıra ağladığını görür. Pragya neden ağladığını tabi ki anlatamaz. Disha ise Aliya yüzünden ağladığını kendisinin bu evde olmasının en çok PRagya’ya zarar verdiğini düşünür ancak Pragya o anda yeni bir plan yapar ve Disha’yı rahatlatır. Pragya evrakları Aliya’dan almaktan başka şansının kalmadığını düşünür.

Disha PRagya’nın rahatlatmasıyla rahatlayamaz ve bu konuyu Purab’a söyler. Purab kolye almıştır Disha’ya ama Disha benim yüzümden evde kötü şeyler oluyor diye bu kolyeye sevinemez bile. Disha Purab’tan bu konuda yardım ister. Purab ise Pragya’nın sorununu çözeceği konusunda söz verir.Ah Kalbim 12 Ağustos

Disha bir kez daha Pragyanın yanına gider. Pragya ise yine düşüncelidir. Eğer bana sorununu anlatmazsan Abhi ve Purab’dan bu konuda yardım isteyeceğim ve onlara senin bir sorunun olduğunu anlatacağım der. Zaten Pragya’nın yaptığı planda da güvenilir birinin yardımına ihtiyacı vardır. Pragya sonunda Disha’ya neler olduğunu ve dosyayı almaları gerektiğini anlatır. Disha da plana katkı sağlar.

Bu sırada Abhi bir iş gezisine gitmek zorunda olduğunu öğrenir aba Abhi Pragya’yı bulmuşken bu geziye gitmek istemez. Abhi geziyi ertelemeye çalışır ama erteleyemez sonunda Abhi Pragya’yı alnından öper ve gezi için harekete geçer.

Pragya Aliya ve Avukatın konuşmalarını duyar. Avukat bana bir gün ver bu belgeleri tescil ettireyim sonra kime ne istiyorsan yapabilirsin der ve Pragya bu belgeleri bir an önce Aliya’dan almazsa her şey için geç olacağını düşünür.

Ah Kalbim 12 Ağustos Fragmanı

 

Ah Kalbim 247. Bölüm Özeti Ah Kalbim 12 Ağustos Aliya Amacına Ulaşır (1 Yorum)

  1. Allahim ya bu aliya ve tanu cadisi gebermediler senarist hangi kafayla düşünmüş bunlari ya praqya bunlara neden iyi bir ders vermiyor hem vallahi praqya alya ve tanudan da daha akilli zeki sadece duyqusal davraniyor alya cadisini yerin dibine sokmuyor hem saçma bir dizi gerçekden hep ayni olaylar