Ah Kalbim 288. Bölüm Özeti 5 Ocak Abhi Pragya‘yı Görür

Ah Kalbim  dizisinde Abhi ve Pragya’nın kavuşmasına çok az kaldı. Ah Kalbim dizisinin 5 Ocak cumartesi günü ekranlara gelecek 288. Bölümünde Abhi Pragya‘yı görecek.

Ah Kalbim 288. Bölüm Özeti

Abhi içki içerek Pragya‘yı düşünüyor. Suwarni ona ben Pragya‘yı gördüğüme eminim hatta güvenliğe gidip onun resmini göstererem gelip gelmediğini öğren der. Kiara Pragya‘ya uyuyormuş numarası yaparak Abhi‘yi arar. King, Abhi ile tartışmasını hatırlar ve arabayı hızlı sürer. Tarun bunu Pragya‘ya söylemek ama ulaşamaz. Kiara Pragya‘nın telefonu ile Abhi‘yi arar.

Abhi telefonu odasında bırakmıştır. Telefonu Tanu açar ve oyuncağın nasıl olduğunu öğrenince o burada der. Bu sırada Pragya Kiara‘ya seslenir. Kiara annem geldi diyerek telefonu kapatır. Tanu Pragya‘nın sesini duyunca şok olur. Suwarni‘nin Pragya birine Kiara‘yı sordu dediğini hatırlar. Abhi arabaya biner ve Pragya ile anılarını hatırlar. Onu evden attığını hatırlar. Abhi araba kullanarak Suwarni Dadi‘nin Pragya‘yı gördüm dediğini hatırlar. Neredesin Pragya der.

Pragya Kiara’dan telefonu alıp konuşacakken Tanu telefonu suya düşürür. Tanu numarayı alamadığı için sinirlenir. Abhi ile King‘in arabaları çarpışır ve tartışmaya başlarlar. Abhi sahnedeki yanlış anlamayı düzelteceğini söyler. Tarun polisle birlikte oraya gelir. King Abhi‘nin arabasına çarptığını söyler. Abhi de onu suçlar. Müfettiş ikisini de karakola götürür.

Tarun Pragya‘yı arayıp haber verir. Polis de Tanu‘ya haber verir. Tanu Purab‘ı da alıp karakola gider. Pragya da oraya gelir. Abhi ve King kaza için birbirini suçlar. Tanu Pragya‘yı görmek üzereyken Pragya telefonla Kiara‘yı aramaya gider. Tanu Tarun ile çarpışır ve onu azarlar. Pragya Kiara ile konuşur.Ah Kalbim 288. Bölüm resimleri

Tanu ve Purab müfettişle konuşur. Purab müfettiş Sushant ile karşılaşır. Abhi izin alıp tuvalete gider. O sırada Pragya nezarete gelip King ile konuşur. King suçsuz olduğunu söyler. Pragya, Kiara için öfkesini kontrol etmesini ister. Abhi Pragya‘nın varlığını hisseder ve Pragya ile romantik bir anısını hatırlar. Abhi Pragya‘nın mendilini bulur ve kokusundan onu tanır.

Purab arkadaşı Sushant‘a yalvarıp Abhi’yi kurtarmak için uğraşır. Pragya da müfettişe kocama dava açmayın diye yalvarır. Abhi mendilin izini sürerek Pragya‘yı görür. Arka fonda Allah Wariyan şarkısı çalar. Abhi odaya girmek ister ama Pragya müfettişle konuşuyor. Pragya müfettişten kocasına karşı dava açmamasını ister yoksa kariyeri mahv olacak, biz 7 yıldır evliyiz, onu iyi bilirim der.

Ah Kalbim 288. Bölümde Abhi şok olup üzülür. Abhi Pragya‘nın ona her zaman geçmiş, şimdi ve geleceği olacağını söylediğini hatırlar. Nihayet Purab Abhi‘yi, Pragya da King‘i çıkarır. Abhi Pragya‘yı evden attığını ve onun kocama dava açmayın dediğini hatırlar. Abhi, Purab ve Pragya ile King birbirine çok yakındır.

Abhi hala şok ile karakoldan çıkar. Pragya’nın sözlerini düşünür. Romantik anılarını hatırlar. Arka fonda “Layi bhi na gayi“ şarkısı var. Abhi, Pragya’nın bizim birlikteliğimiz kaderde yazılı dediğini hatırlar ve Purab’a arabayı durdurmasını söyler. Abhi arabadan iner. Purab’a seninle konuşmam gerek, ne olduğunu anlayamadığım bir şey var deyip gider.

Ah Kalbim 5 Ocak Özeti

Tanu gelir ve Purab‘a, topuğum kırıldı, tamire gidelim der. Ama Purab Abhi’ye gitmem gerek der. Pragya King’i kavga için azarlar ve karşındaki ile ne farkın kalır, kavga etme diye uyarır. Pragya hayranlarına karşı bir sorumluluğun var, unutma, üzülüyorsun içki içiyorsun, ben de seni kurtarmak için yalan söylemek zorunda kaldım, senin menajerinim, işinle ilgilenirim ama her zaman sessiz kalamam der.

Ah Kalbim 5 Ocak Özetinde King, hayat benim kariyer benim diyerek onu tersler. Pragya, o zaman ben de senin için yalan söyleyemem deyip özür diler. King sinirlenip taksi ile gider. Abhi karakola gelip polislere Pragya‘yı sorar. Onun karakolun arkasında olduğunu duyup heyecanlanır. Abhi Pragya‘yı arabaya binerken görür ve arkasından seslenerek arabayı durdurmaya çalışır ama nafile. Pragya otele geldiğinde King’i görür.Ah Kalbim 5 ocak resimleri

King ona tavırlıdır. Pragya, Tarun’a teşekkür edip onu yollar. King odasında Abhi’nin sözlerini düşünüp içki içer. Abhi odasında Pragya‘yı düşünüp ağlar. Purab Abhi‘nin odasına gitmek ister ama yarın toplantısı var diye rahatsız etmek istemez. Purab Disha ile olanları konuşur. Disha karakolda ne oldu nasıl oldu diyerek onu sorgular. Ama Purab cevabını henüz bilmiyor. Abhi ise odasında Kiara‘nın oyuncağına bakıp ağlar.

Sanki Pragya‘ymış gibi onunla konuşur. Ben sana kızdım ve seni terk ettim ama sen neden beni bıraktın, bu güne kadar sana hiç kırılmamıştım, beni neden aldattın der. Madem Delhi’ye geldin neden bana gelip de mutluluğunu söylemedin der. Ben senin nerde olduğunu bilmiyordum ama sen benim evimi biliyordun der. Umarım senin evliliğin de benimki gibi formalitedir, sen ilişkimizi yok ettin, nefret ediyorum senden diyerek sitem edip ağlar.

Ah Kalbim 288. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 288. Bölüm Özeti 5 Ocak Abhi Pragya‘yı Görür (4 Yorum)

  1. Keşke Hindistan’da ki yayınlayan yeni bölümleri turkiyede yayınlasa yada 340 bölümün den sonra Türkçe dlili olarak yayinlarsiniz

  2. Neden.üzülüyorum. Abi. Layigini.bulmusun. Tanu. Aynı.senin.gibi.bencil.dönem. kendi.için.yaşayan.sen.Pırakyanın.sözünü.hatırlıyorsun. Hak. Etmiyorsun.işallah.seni.afetler.