Diriliş Ertuğrul Sırma Kimdir? İlbilge’nin Kardeşi

Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncu kadrosuna yeni karakter katılmaya devam ediyor. Bilindiği üzere Diriliş Ertuğrul  dizisinde son sezon çekiliyor ve senaryoyu uzatacak yeterli konunun olmaması sebebi ile yan karakterler ile Diriliş Ertuğrul dizisi  mayıs ayına kadar uzatılmaya çalışılıyor. Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncu kadrosuna son olarak Halit Özgür Sarı Süleyman karakteri ile dahil olmuştu. Süleyman Selcan Hatun ve Gündoğdu beyin oğullarıydı.

Bunun yanı sıra Ali Savaşçı da diziye Emir Bahattin karakteri ile dahil olmuştu. İlerleyen bölümlerde Diriliş Ertuğrul  dizisi kadrosuna Mevlana Celaleddin Rumi karakteri ile yeni bir oyuncu daha dahil olacak.

Diriliş Ertuğrul Sırma Kimdir?

Diriliş Ertuğrul dizisinde Sırma karakterine çok büyük bir ihtimal ile Öykü Çelik hayat verecek. Sırma İlbilge’nin kız kardeşidir. 

Diriliş Ertuğrul Sırma 1

Diriliş Ertuğrul dizisinin 12 aralık çarşamba günü ekranlara gelen 127. bölümünde İlbilge Hatun hem Ertuğrul beyin hemde Ertuğrul beyin oğlu Gündüz beyin babasının ve alplerinin öldürülmesinde suçsuz olduklarını ve gerçek suçlunun Ertuğrul beyin en büyük düşmanı Dragos olduğunu fark etmişti; ama yakında kardeşim gelecek ona bu gerçekleri asla açıklayamamaktan korkuyorum demişti.

Diriliş Ertuğrul dizisi setinden alınan bilgiye göre Diriliş Ertuğrul dizisi kadrosuna İlbilge hatunun kardeşi yani Umur beyin kızı Sırma karakteri ile yeni bir kadın başrol oyuncusu dahil olacak. Sırma isminde ki yeni kız ise Ertuğrul beyin anasından içtiği sütü burnunda getirecek.

Diriliş Ertuğrul Sırma 2

Sırma babasının katili olarak Ertuğrul beyi görecek ve ondan intikam almak için elinden geleni yapacak.

Diriliş Ertuğrul dizisine 2018 2019 4. sezonunda Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncuların tam listesi için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular

 Diriliş Ertuğrul Dizisinde  Sırma Karakterine Kim Hayat Verecek?

Diriliş Ertuğrul dizisinde Sırma karakterine hayat verecek kadın başrol oyuncunun  Öykü Çelik olacak gibi.

Diriliş Ertuğrul Sırma

Öykü Çelik Kimdir?

Öykü Çelik 13 Temmuz 1987 İstanbul doğumludur ve 32 yaşındadır. Son olarak Savaşçı dizisinde yer alan Öykü Çelik şimdi de Diriliş Ertuğtul dizsii kadrosuna dahil olmuştur. Bursa’lı iş adamı Ahmet Murat Çakan ile evlense de kısa sürede boşanmıştır. Öykü Çelik ilk oyunculuk deneyimini Selana dizisi ile yaşamıştır.

Diriliş Ertuğrul 128. Bölüm Fragmanı