Aleyna Özgeçen Kimdir? Kaç Yaşında (Gülperi Bedriye’yi Kim Oynuyor?)

Aleyna Özgeçen Gülperi dizisinde Bedriye karakterine hayat verecek. Bilgi bizzat Nurgül Yeşilçay’dan geldi. Aleyna Özgeçen, Emir Özyakışır ve Burak Dakak ile birlikte sosyal medyaya bir fotoğraf atan Nurgül Yeşilçay altına benimkiler notunu paylaştı. Nurgül Yeşilçay’ın attığı fotoğrafta genç oyuncuların dizide annelerini oynayan Nurgül Yeşilçay’a benzerlikleri ise çok dikkat çekti ve başarılı bir cast oluşturulmuş yorumlarına neden oldu.

Daha önce araştırmalarımızda İrem Yaren Ercan isimli bir oyuncunun deneme çekimlerine Bedriye karakteri için gittiğini hatta öğrendiğimize göre kabul de edildiğini ancak çekimlerin Gaziantep’te uzun süre devam edecek olması bu nedenle de okuluna devam edemeyecek olması nediyle İrem Yaren Ercan’un bu rolü kabul edemediğini açıklamıştık. 

Aleyna Özgeçen Kimdir?

Sonunda Tims B Yapım Gülperi dizisinde Bedriye karakterine hayat verecek ismi buldu. Bu isim daha önce ekranlarda görmediğimiz Aleyna Özgeçen oldu. Aleyna Özgeçen tam bir sosyal medya fenomeni.

2003 doğumlu olan Aleyna Özgeçen 15 yaşındadır. Gözleri Mavi olan güzel oyuncumuz ilk dizisi deneyimini Trt 1 de yayınlanan Yüzyıllık Mühür Dizisi ile yaşamıştır. Aleyna Özgeçen 1 yıllı kamera önü eğitimi aldıktan sonra Gülperi dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Aleyna Özgeçen Nuran Zengin Managerliğin oyuncusudur. Aleyna Özgeçen Gülperi dizisinden önce Müslüm Sinema Filminde Cedye isimli karaktere hayat vermiştir. 

Aleyna Özgeçen Kaç Yaşında?

Aleyna Özgeçen 1993 doğumludur ve 15 yaşındadır.

Gülperi dizisi tüm oyuncu listesi ve karakter açıklamaları için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Gülperi Dizisi Bedriye Kimdir?

Gülperi dizisinde Bedriye karakteri Güperi’nin kızıdır. Gülperi için Bedriye büyük bir hayal kırıklığıdır. Gülperi Bedriye’den hiç ahlak edep almamıştır. Dedesinin zenginliği onun gözünü boyamıştır ve Bedriye her seferinde başlarına gelen her türlü kötülük için annesini suçlar. Bedriye abisi Hasan’dan küçüktür ama abisi Hasan’ı da sevmez. Bedriye 15 yaşında bir ergendir. 

Aleyna Özgeçen Kimdir? Kaç Yaşında (Gülperi Bedriye’yi Kim Oynuyor?) (7 Yorum)