Ali Yağcı’nın Erkenci Kuş’tan Neden Ayrıldı? Osman Neden Yok? Geri Dönecek mi?

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Erkenci Kuş’ta çok üzücü bir ayrılık yaşandı. Bilindiği üzere Erkenci Kuş dizisinin Star TV’nin 2019 yaz dizilerinden biri olacağı açıklanmış ve Erkenci Kuş izleyicisi yaz boyunca dizilerini ekranlarda görmekten çok mutluluk duymuşlardı; ancak Erkenci Kuş  dizisinin yaz sezonunda devam edecek olması bazı sıkıntıları da yayında getirdi.

Bir çok Erkenci Kuş  dizisi oyuncusu yaz sezonu için projelerini yapmıştı; kimi tatile çıkacak kimi ise yeni bir film veya reklam projesinde yer alacaktı; Erkenci Kuş  dizisinin devam edecek olması yaz için plan yapanların planını bozmuş oldu.

Erkenci Kuş dizisinin devam edecek olması ile planı bozulanlardan biri de Can Yaman oldu. Can Yaman yaz celp döneminde bedelli askerlik yapacaktı; 20 gün sürecek askerlik için çözüm bulundu ve Erkenci Kuş dAli Yagcı Erkenci Kusizisi çekimleri Can Yaman’a göre ayarlandı; ancak Ali Yağcı Erkenci Kuş dizisinde başrol olamadığı için çekimler Ali Yağcı’ya göre ayarlanamazdı. Bu nedenle de Ali Yağcı Erkenci Kuş dizisinden ayrılmak istemiş olabilir.

Ali Yağcı Son Dönemlerin Yükselen Yıldızı

Ali Yağcı özellikle Star TV’nin sevilen günlük dizisi Adını Sen Koy’da izleyicisi ile buluştuğu Kerem karakteri ile sevildi. Sonrasında Coco Cola ve Akbank reklam filmlerinde de oynayan Ali Yağcı günlük diziden Erkenci Kuş dizisine yardımcı başrol oyuncu olarak dahil olunca Ali Yağcı’nın kariyeri bir anda değişti ve Ali Yağcı Türkiye’nin tanınan simalarından biri olmayı başardı.

Ali Yağcı 1990 doğumlu ve şuanda 29 yaşında. Yani Ali Yağcı’nın şuan en verimli ve en yakışıklı olduğu çağları. Yaş 40 olunca hem popüleritesi azalacak hemde kendisi yaşlanacak ve istese de bir dizinin başrolünde yer alamayacak. Bu nedenle de Ali Yağcı bir risk almış ve yeni bir dizi de başrol olabilmek için Erkenci Kuş dizisinden ayrılmış olabilir. Hal böyle olunca Ali Yağcı 2019 2010 yeni sezonunda önemli bir dizinin erkek başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkabilir.

Ali Yağcı’nın Yeni Dizisi Ne Olacak?7

Ali Yağcı’nın yeni dizisinin hangisi olacağı şuanda belli değil; ancak bize gelen bilgilere göre Ali Yağcı kesin olarak Erkenci Kuş dizisinden ayrılmış.

Ali Yağcı Erkenci Kuş’tan Neden Ayrıldı?

Ali Yağcı Erkenci Kuş dizisinden bize kalırsa kendi isteği ve kariyer planlaması nedeniyle ayrılmış olabilir; ancak şuanda Ali Yağcı’nın Erkenci Kuş dizisinden neden ayrıldığı ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Ali Yağcı Kimdir?

Son olarak Adını Sen Koy dizisinde yer almıştır. Adını Sen Koy dizisinde hayat verdiği Kerem karakteri ile kendini tanıtmıştır. 1990 yılında dünyaya gelen Ali Yağcı 27 yaşındadır. Ali Yağcı Deniz Erdem ile Eric Morris’ten oyunculuk eğitimi almıştır. 2016 yılında yayınlanan Umut Apartmanı filminde deneyim kazanan yakışıklı oyuncu ve model Atv’nin sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor’da da yer alma başarısı göstermiştir.

Ali Yağcı’nın Erkenci Kuş’tan  Ne Zaman Ayrılacak?

Ali Yağcı’nın Erkenci Kuş’tan ne zaman ayrılacağı belli olmasa da yaz boyu devam edecek bölümler ile ilgili sözleşmeyi imzalamadığı kesin yani muhtemelen Ali Yağcı’nın Erkenci Kuş’tan mayıs ayı içinde sözleşmesi bittiğinde ayrılacaktır.

Erkenci Kuş’tan ayrılan ve Erkenci Kuş’a yeni gelecek oyuncular için tıklayınız Ayrılan Oyuncularali Yagci erkenci kus ayrilan oyuncular