Aliço (Rıza Kocaoğlu) Çukur’a Geri Dönecek mi? Aliço Yaşıyor mu? İşte Detaylar

Aliço Öldü mü?

Çukur senaristi Gökhan Horzum verdiği bir röportajda “hiç bir şeyi boşa yazmam” demişti. Yamaç vurulduğunda kendinden geçmiş ve hayalinde Aliço’yu görmüştü. Düzgün giyimli ve iyileşmiş olan Aliço Yamaç’a “elin kandan kurtulmayacak Çukur’da yaşıyorsan” demişti. Bize aslında Çukur’un üçüncü sezonunda olacakların da özetiydi bu rüya.

Aliço Çukur’a Geri Dönecek mi?

Aliço’nun gerçek adının Ali Çoban olduğunu Aliço parmak izi okuttuğunda öğrendik. Aliço’yu takip eden gizemli bir adam vardı. Patlama gerçekleşmeden önce Yücel Aliço’nun öldüğünü görmeden olay yerinden ayrıldı. Aliço’yu bir kaç bölümdür takip eden gizemli adam patlamadan önce Aliço’yu kurtardı. Bu bilinen bir gerçek.

Aliço İyileşiyor. Tadavi Oluyor ve Çok Farklı Bir Karakter olan Ali Çoban Olarak Çukur’a dönüyor

Aldığımız bilgilere göre Aliço’nun yanında diziye iki karakter girecek. Aliço ise artık Ali bey olarak Çukur dizisi senaryosuna dahil edilecek. Her ne kadar Aliço öldü desekte Rıza Kocaoğlu için Çukur’dan ayrıldı diyemeyiz. Aliço ölmedi Ali Çoban olarak yeni sezondan itibaren devam edecek; aldığımız bilgilere göre ise Ay Yapım yaz sezonu boyunca Çukur izleyicisini meraklandırmak için Aliço öldü mü ölmedi mi şeklinde bir spoiler verecek.

Aliço karakteri ile birlikte bir başrol oyuncusu daha Aliço ile ilgili senaryodan diziye dahil olacak. Daha önce de Ay Yapım ile görüştüğü ortaya çıkan Mehmet Ali Nuroğlu veya Uğur Yücel Aliço’nun ailesinden biri veya onu kurtarak tedevi ettiren adam olarak Çukur’a girecekaliço kurtuluyor

Rıza Kocaoğlu Çukur’dan ayrıldı mı?

Rıza Kocaoğlu 21 mayıs 2019 salı günü yani Çukur’da karakteri Aliço’nun ölüm sahnesinden sonra yaptığı bir paylaşımda Aliço’nun bir resmini ekleyerek “Her şey için teşekkürler emeğinize sağlık” dedi. Başta Necip Memilli olmak üzere bir çok Çukur oyuncusu da yine sosyal medya üzeriden Rıza Kocaoğlu’na katkıları için teşekkür etti. Peki resmi olarak ayrılık açıklaması bile varken ne oluyor bize de Rıza Kocaoğlu’nun Çukur’dan ayrıldığına inanmıyoruz.

Rıza Kocaoğlu Çukur’a Geri Dönecek mi?

Rıza Kocaoğlu açıklamasında Çukur’a veda etmedi Aliço karakterine veda etti. Zaten bu paylaştığı fotoğraftan da açıkça belli oluyor. Zaten Çukur oyuncuları da Aliço karakterine veda etti. Rıza Kocaoğlu’na değil. Eğer Rıza Kocaoğlu Çukur’dan ayrılacak olsaydı yani 2019 2020 yeni sezonunda Çukur’da değil de başka bir dizi de oynayacak olsaydı şimdiye kadar çoktan dizi tekliflerine kendini açmıştı; ancak şuana kadar Rıza Kocaoğlu ile ilgili böyle bir bilgi gelmedi. Zaten dizi oyuncuları da kendisine verilen senaryoyu bilir. İnanın Necip Memilli bile Çukur’un 3. sezonunda neler olacağını bilemez. Rıza Kocaoğlu’nun Çukur ile olan yeni sezon sözleşmesi bu konuyu tam olarak açıklar bu sözleşme de şuan çok gizli. Rıza Kocaoğlu ayrılık paylaşımı

Aliço Yaşıyor mu?

Aliço yaşıyor; bu çok net ama ne yazık ki Aliço severler 2019 2020 yeni sezonunda bekledikleri Aliço’yu bulamayacaklar; yani gerçek söylemek gerekirse Aliço değişecek ve evrim geçirecek. Belki de yeni Aliço’yu kimse sevmeyecek ama yeni sezonda isteseniz de istemeseniz de senaryo bu şekilde.

Çukur 3. Sezonda Neler Olacak?

Çukur’un 3. sezonunda Aliço psikolojik sorunlarının üstünden gelirken ne yazık ki bu sefer de Yamaç delirecek ve Çukur’da Aliço’nun yerini Yamaç alırken Yamaç’ın yerini de Ali Çoban almış olacak. 

Çukur Aliço Kurtuluyor Videosu

Aliço (Rıza Kocaoğlu) Çukur’a Geri Dönecek mi? Aliço Yaşıyor mu? İşte Detaylar (1 Yorum)

  1. merheba simde yamac alico yerine gececak tamam
    geriye donsen yamac vuruldo zemande beir kere yamac uogum bakemda oldogunda hayale gezeken alico ona cok sey anate ve o zeman ben bir seyler anamis dim son bolum doru anadim ve simdi de heman oldu
    ben iki sezon da cok feiz aldem ve ucuncu sezono beklirem
    tesekur edirem irandan shahrokh