Ateş Hekimoğlu Doktorluktan Atılıyor. Ne Zaman Geri Dönecek?

House Md dizisinin birebir uyarlaması olarak izleyicisi karşısına çıkmaya devam eden Hekimoğlu  dizisindei insanlara ve vakalara farklı bakış açısı ile dikkat çeken Ateş Hekimoğlu doktorluktan atılacak. Bilindiği üzere başrollerini Timuçin Esen Ebru Özkan Damla Colbay Aytaç Şaşmaz Okan Yalabık ve Kaan Yıldırım gibi isimlerin paylaştığı Hekimoğlu dizisine 8. bölümden sonra Güven Kıraç Vahap Ergün karakteri ile sonradan dahil olmuş ve dizi de özel bir vakıf  hastanesi ola Valide Atik hastanesine yönetim kurulu başkanı olarak yer almıştır.

Güven Kıraç’ın hayat verdiği Vahap Ergün karakteri daha göreve gelir gelmez Ateş Hekimoğlu ve Ateş Hekimoğlu’nun sorumlu olduğu tıbbı tanı merkezi ile uğraşmaya başlamış özellikle de başında Ateş Hekimoğlu gibi bir doktor varken bu merkezin nasıl zarar ettiğini anlamadığını belirtmişti.

Ateş Hekimoğlu kimseden lafını çekmeyen, kimseden de korkmayan bir adam olduğu için kim olduğuna da bakmadan Vahap’a kafa tutacak. Özellikle Ateş’in Vahap’ın ilaç firmasını yerden yere vurduğu sunumundan sonra Ateş Hekimoğlu için artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Ateş Hekimoğlu önce ekibinden birini işten atmak zorunda kalacak; tabi herkes Zeynep’in işten atılmasını beklerken ilerleyen haftalarda göreceğiz ki asıl işten atılan hatta doktorluktan atılan Ateş Hekimoğlu olacak. Ateş Hekimoğlu Ne Zaman Geri Dönecek

Ateş Hekimoğlu Artık Doktorluk Yapamayacak?

House Md dizisinden aldığımız bilgilere göre Ateş Hekimoğlu bir vaka ile ilgilenirken tanısından kesin emin olmadığı bir hastaya deneysel bir tedavi uygulayacak bu uygulamanın sonunda da hasta kaybedilecek. Ateş Hekimoğlu taksirle ölüme neden olmakla suçlanacak. Vahab’ın özel isteği ile ölen kişinin de ailesi Ateş Hekimoğlu’na dava açacak. Vahap Ateş’ten intikamını almak için aileye her türlü destek olacak ve önce Ateş Hekimoğlu kendi hastanesinden sonra ünvanlarından sonra da doktorluğundan olacak.

teş Hekimoğlu Tekrar Doktorluk Yapabilecek mi?

Tüm bunlar zaten psikolojisi bozuk olan Ateş Hekimoğlu’nu daha yıkacak. Ateş Hekimoğlu dağılacak. Peki sonra ne olacak. Uzun bir süre Ateş Hekimoğlu’nu doktor olarak göremeyeceğiz ancak tahminimizce Ateş Hekimoğlu Hekimoğlu dizisinin 2. sezonunda tekrar doktorluğa dönecek.

Ateş Hekimoğlu Ne Zaman Doktorluğa Dönecek