Avlu Dizisinde Kudret Gerçekte Erkek mi? Kudret Cinsiyet mi Değiştirdi?

Avlu DizisindeKudret’in yaşayacağı ve Nursel Köse’nin diziye devam edeceği de belli oldu. Avlu’nun yeni sezonunda en çok dikkatimizi çekecek konulardan biri de Kudret’in erkeksi hareketleri olacak.

Avlu dizisinin 2. sezonuna damga vuracak iddia ortalığı karıştırdı. Limon Film’in 2018’e damga vuran dizisinde Kudret’in bir erkek olduğu ancak operasyon ile kadına dönüştüğü yada Kudret’in erkek olduğu ancak bunu gizlediği konuşuluyor.  Bilindiği üzere Prisoner dizisi Avlu  dizisinin uyarlandığı dizi. Prisoner dizisi 1979’dan 1986’ya kadar toplam 7 sezon yayınlanmıştı. Ben araştırmalarım sonucunda  Prisoner  dizisinde Kudret’in erkek çıktığına dair bir ima bulamadım.

Prisoner dizisinde ki senaryoya baktığımızda Kudret’in ölmesi gerekiyor; ayrıca Melis müdürün yerine de sert mizaçlı başka bir müdürün gelmesi gerekiyor; ancak Avlu dizisi senaristleri ilk sezonun sonunda diziden ayrıldılar ve diziye iki yeni senarist geldi. Ben yeni gelen senaristlerin Kudret karakterinin çok sevilmesinden dolayı Kudret’i dizide tutmaya karar verdi bu durumda orijinal senaryodan oldukça da uzaklaşılmış olacak.

avlu kudret erkek mi

Peki Kudret’in erkek çıkması meselesi nereden çıktı? Tamamen dikkatli bir izleyicinin yorumu herkese mantıklı geldi. Bir kere ismi hem erkeğe  hemde kadına uygun. Yürüyüşü konuşması hareketleri erkekten çok kadına benziyor. Ayrıca hiç çıkarmadığı fularının da önemli bir detay olduğu. Kudret karakterinin boğazında ki Adem Elmasını gizlemek için fular taktığı yönünde tahminler var.

Yani iddialar da Avlu dizisinde Kudret’in Homoseksüel olduğu söyleniyor. Ben bu durumun tamamen bir tahmin olduğunu düşünüyorum zira cinsiyet değiştirse bu herkes tarafından bilinir; en azından hapishane müdürü bunu görür. Devletten gizli olası da imkansız eğer Kudret erkek olsa kadın hapishanesine değil erkek hapishanesine gönderilirdi.

Peki siz Kudret karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz. Son olarak İmdb’nin internet sitesin de Nusel Köse’nin Avlu’nun yeni sezonunda yer alacağı ile ilgili bilgiler var. bu durumda Nursel Köse’nin Avlu’dan ayrılmadığı da belli oldu.nursel köse

Avlu Dizisinde Kudret Gerçekte Erkek mi? Kudret Cinsiyet mi Değiştirdi? (1 Yorum)

  1. kudret seniçokk seviyorum ama denizi sevmiyorum sen çok ggüzel rol yapıyorsun karakterlerin çok güzel o kör olasıca deniz sana demedim demet evgara hakaret etim ondan yoksa edermiyimm seni çok seviyorum ben çok üzüldüm senni öyle deniz kalbine bıça masada seni çok seviyorum seni demet evgardan daha çok seviyorum beniçok üzüldüm sezon ffinalde nıoglur ölme demet evgarı öldürseniçok çok seviyorum tugçe ülker