Barbaros Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Trt 1 Diriliş Ertuğrul’dan sonra Kuruluş Osman dizisine rakip büyük bir prodüksiyon ile izleyici karşısına geçecek. Es Film ismini Barbaros olarak açıkladığı yeni dizisinin erkek başrol oyuncusu olarak da Çağatay Ulusoy ile anlaştığını açıkladı.

Barbaros Dizisi Senaryosu, Yönetmeni ve Yapımcısı: Çok büyük ve güçlü bir oyuncu kadrosu ile ekranlara gelecek olan Barbaros dizisi bir dönem dizisi olacak. Barbaros dizisi için Türkiye’nin en iyi senaryo grubunu kuran Es Film Barbaros dizisi senaryosunu yazması için Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz ile anlaştı. Barbaros dizisinin yönetmenliği için ise ünlü yönetmen Taylan Biraderler ile anlaşılmak üzere.

Barbaros Dizisi Konusu: Barbaros dizisinde tahminimizce Kaptanı-ı Derya lakabı ile tanın Barbaros Hayrettin Paşa’nın hayatı anlatılacaktır. 

Barbaros Dizisi Oyuncu Kadrosu

Çağatay Ulusoy – Oruç Reis

Dünyada en çok tanınan ve en çok sevilen Türk oyunculardan biri olan Çağatay Ulusoy son olarak Netflix’in Hakan Muhafız dizisinde yer almış dünya listelerine giren dizi ile kendisini bir kez ispat etmiştir. Bir çok eleştirmen Çağatay Ulusoy artık televizyona dönmez diye düşünürken Es Film Çağatay Ulusoy’u Barbaros dizisinde oynaması için ikna etti.

23 Eylül 1990 İstanbul doğumlu olan Çağatay Ulusoy artık 30 yaşının içindedir. 2010’da Türkiye’nin en iyi modeli olan Çağatay Ulusoy İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri bölümü mezunudur. Ayla Algan Oyunculuk Akademisinde ve Akademi 35 Buçuk’da oyunculuk derslerini tamamlayan Çağatay Ulusoy ilk olarak Adını Feriha Koydum dizisinde Hayat  verdiği Emir karakteri ile ismini duyurmuştu. Adını Feriha Koydum dizisinde başrolde yer almamasına rağmen o kadar çok sevilmiştir ki dizinin 2. sezonunda dizinin ismi değişmiş ve Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu olmuştur.

Çağatay Ulusoy aynı dönemde bir de Anadolu Kartalları filminde yer alınca bir anda çok daha fazla kendini ispat etme şansı bulmuştur. Çağatay Ulusoy’un yıldızının parladığı dizi ise Medcezir dizisi olmuştur. Bir efsane olan Medcezir’den sonra Show TV’nin İçerde dizisinde yer alan Çağatay Ulusoy yine Delibal isminde bir filmde de yer almıştır. Oyuncu Duygu Sarışın ile sevgili olan Çağatay Ulusoy Türkiye’nin en pahalı erkek başrol oyuncusudur.

Oruç Reis Barbaros Hayrettin Paşa’nın abisidir. Oruç Reis daha çocuk yaşta gemiye çıkmış ve deniz aşırı ticaret yapmaya başlamıştır. Yine bir yolculuk sırasında Rodos Şövalyelerinin saldırısına uğrayan Oruç Reis tutsak düşer. Rodos Şövalyelerinin elinden kurtulmayı başaran Oruç Reis ticareti bırakır ve denizlere artık silahlı açılır. Kardeşi Hızır Reis’in de ona katılması ile iki kardeş Akdeniz’i kasıp kavurur. Avrupa’nın korkulu rüyası olur. 

Barbaros dizisinde Hızır Reis yani Barbaros karakterine hayat verecek oyuncu için oyuncu seçim çalışmaları devam ediyor.

Barbaros Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste) (2 Yorum)