Beni Bırakma 22 Şubat Özeti 34. Bölüm Emre Zeynep’i Yemeğe Davet Eder

Beni Bırakma 22 Şubat perşembe günü Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Beni Bırakma 34. bölümde ise Emre ve Zeynep baş başa bir yemek yiyecek; ancak Emre’nin sürprizi Zeynep’i adeta şok edecektir.

Beni Bırakma 22 Şubat Özeti

Emre hem aşkından hemde kıskançlığından bir türlü kafasını toplayamamaktadır. Zeynep’i Bora ile birlikte gördüğü için aşkının ve gururun etkisiyle Zeynep’i bir akşam yemeğine davet eder. Emre’nin amacı para karşılığı herkesle yemeğe çıktığını düşündüğü Zeynep’ten intikam almaktır. Emre’nin Bora meselesini yanlış anlamasından sonra Emre’den gelen akşam yemeği teklifi Zeynep’i çok şaşırtır. Emre’den Böyle bir teklif beklemeyen Zeynep için karar zamanıdır. Zeynep önce Emre’den gelen bu teklifi reddetmeye karar verir. Emre onu Cansu ile aldatmıştır. Bu da yetmezmiş gibi bir de anlamadan dinlemeden kendisini itham ettiği suçlar affedilebilecek kadar küçük değildir.

Beni Bırakma 22 Şubat

Ne olursa olsun Zeynep’te Emre’ye aşıktır. Emre’siz yapamayacağını fark eden Zeynep sonunda belki Emre hatasını anlamıştır gerçekleri öğrenmiştir diye Emre’nin akşam yemeği teklifini kabul eder; ancak Emre’nin kafasında hiç bir şey değişmemiştir. Emre yemekte Zeynep’in karşısına hiç beklemediği büyük bir sürpriz ile çıkacaktır.

Meltem ise Tarık’ın gözünde her geçen gün daha da kötüye gitmektedir.  Sıla’ya hizmetçi muamelesi yapmaya devam eden Meltem Tarık’ın bir kez daha sert tepkisi ile karşılaşır ve Tarık açık açık Meltem ile yapacağı evlilik konusunda ki çekincelerini dile getirmeye başlamıştır.  Meltem Tarık’tan umduğunu bulamadığı gibi yavaş yavaş Sayar ailesinin gözünden de düşmektedir. Zira son olaylarda Sayar ailesi güzünde  Meltem hep şımarık ve suçlu duruma düşmüştür. Sıla ise Sayar ailesinden Tarık’ın Meltem ile kısa süre sonra nişanlanacağı haberini alır. Sıla aşkı için bir risk almak zorundadır. Sıla Tarık’ın Meltem ile nişanlanacağını duyunca Tarık’a daha fazla yük olmamak için ondan boşanmayı teklif eder. Tarık Sıla’nın bu teklifine nasıl bakacaktır? Tarık bu teklif karşısında bir tercih yapmak zorunda kalacaktır. Ya Sıla’dan boşanacak Meltem ile nişanlanacak yada Sıla’yı bırakmayacak aşkına sarılacaktırBeni Bırakma 34. bölüm

Esin ise para meselesini çözer ve Vedat’tan izinsiz aldığı parayı geri Vedat’a teslim eder. Vedat ise Esin’in parayı nereye harcadığını sonrasında ise bu kadar parayı nereden bulduğunu bir türlü anlayamaz. Esin ise hem Arzu’dan para koparmış hemde Cansu karşısında elini güçlendirmeyi başarmıştır.