Beni Bırakma 23 Şubat Özeti 35. Bölüm Emre Ses Kayıt Cihazını Dinler

Beni Bırakma 35. Bölüm Özeti

Emre, Zeynep’i aşağılamak için çıktığı yemekte hakaretlerini abartır ve  Zeynep’i para karşılığı yemeğe çıkan bir kadın yerine koyar. Emre tüm bunları aslında Zeynep’i çok sevdiğinden yapmaktadır; ancak Zeynep’e olan aşkı nefrete dönmüştür.  Zeynep için ise Emre meselesi artık son bulmuştur. Artık asla Zeynep’in hayatında Emre olmayacaktır.

Aslı ise bir birini çok seven Emre ve Zeynep’in ayrılmasına asla izin vermeyecektir. Emre ne olmuştur da bir anda bu kadar iğrenç bir insana dönebilmiştir. Aslı Emre’nin yanına gider ve Emre’ye Zeynep ile ilgili gerçeklerden bahseder.  Aslı’dan, Zeynep’in dağ evine geldiğini hatta yanında Cansu ve Esin’in, kendisine iftira attığını gösteren bir kanıtta getirdiğini öğrenen Emre hata yaptığını düşünmeye başlar. Aslı ve Emre konuşmasından sonra dengeler tamamen değişecektir.

Öte yandan Esin, Sayar ailesini daha önce planlanan ama gerçekleştirilemeyen akşam yemeğine tekrar çağırır. Esin zafer kazanmış bir komutan edasında misafirleri için hazırlık yaparken Zeynep ile ilgili gerçekleri öğrenen Emre’nin ise Esin’e akşam yemeğinde büyük bir sürprizi vardır.

Sıla ise acısını kalbine gömer ve Meltem ile Tarık’ın nişanlanacağını öğrenince Tarık’a daha fazla yük olmamak için boşanalım der. Sıla’nın boşanalım demesiyle şok olan Tarık ne yapacağını ne söyleyeceğini bilemez. Meltem Sayar ailesinin desteğini kazanarak Tarık ile yaşadıkları kötü olayların izlerini silmeye çalışırken, Tarık, Sıla’nın boşanalım demesine rağmen Meltem ve Sıla arasında bir seçim yapma noktasına gelecektir.

Beni Bırakma’da Gelecek Hafta

Beni Bırakma dizisinde Emre ön yargılarının esiri oluyor. Bazen kendi gözümüzle gördüklerimize bile inanmamalıyız derler ya; işte Emre ve Zeynep’in hikayesi böyle bir hikaye. Esin ve Cansu namuslu bir kızın  namusuna iftira attılar. Emre her ne kadar Cansu ve Esin’in iddialarına inanmasa da en küçük bir şüphe Emre’nin Zeynep’i ahlaksız bir kız olarak görmesine yetmiştir.

Emre Zeynep’i çağırdığı yemekte de muhtemelen ahlaksızlıkla suçlayacaktır. Zeynep bunca acıya katlanmaktadır ancak Emre  ses kayıt cihazını dinlediğinde Esin ve Cansu’nun nasıl Zeynep’e iftira attığını fark edip Zeynep’te özür dileyecektir ancak Zeynep Emre’yi nasıl affedecektir bunca şeyden sonra.

Beni Bırakma 35. bölüm resimleri

Bora ise Emre ve Zeynep’in arasının bozuk olmasından yararlanıp Zeynep’i kendine aşık etmek için elinden geleni yapar; ancak Zeynep’in gözü kimseyi görecek durumda değildir. Zeynep artık  Emre’siz bir hayat planı yaparken Bora’nın ise zeynep ile ilgili çok farklı planları vardır.

Meltem Sıla’yı darmadağın edecek büyük planına hazırlanırken büyük yara almıştır. Sıla’nın masum duruşu ve Meltem’in Sıla’ya yaptığı eziyetlerin ortaya çıkması sonrası Cengiz ve Arzu’dan destek alamayacağını fark eden Meltem plan değiştirir; ancak Meltem’in yapacağı her plan Meltem’i Tarık gözün de daha da düşürmektedir. Beni Bırakma 23 Şubat resimleri

Tarık ise Sıla’nın kendisine karşı olan duygularının farkına varmıştır. Kendine itiraf edemese de Tarık’ta Sıla’ya karşı çok özel duygular beslemektedir. Hali hazırda evli olduğu kıza aşık olan Tarık için zor günler kapıdadır. Meltem ise Sıla’yı kötü bir duruma düşürmek için kıskançlık kozunu ortaya koymaktan çekinmez.