Beni Bırakma 32. Bölüm Özeti 20 Şubat Salı

Beni Bırakma 32. Bölüm Özeti

Esin Zeynep’teki ses kayıt cihazını kendisi ve ailesinin geleceği için çok büyük bir tehlike olarak görmektedir. Her ne kadar Cansu o dava kapandı dese de Esin ses kayıt cihazını Zeynep’ten almak için ZEynep’in evine gider. Hülya ise Zeynep’i hastahaneden çıkarmak için para almaya eve gelir. Hülya Zeynep’e oynanan oyunu öğrenebilecek midir?

Bora ise Cansu için tekrar hastaneye gelmiştir. Cansu da Emre için hastahaneye gelince Zeynep’i hastanede Bora ile birlikte görür. Cansu, Emre’nin içinde az da olsa var olduğunu düşündüğü Zeynep’i tamamen bitirmek için Bora ve Zeynep’e iftira atmak aklına gelir. Cansu yine tehlikeli bir planın içindedir. Cansu’nun Emre’yi Zeynep’ten daha da soğutmak isterken aslında Emre’nin de ses kayıt cihazını bulduğunun farkında değildir. Emre ise odasına girdiğinde masanın üzerinde bulunan ses kayıt cihazına bakar. Emre’nin ses kayıtlarını dinleyip Zeynep’e atılan iftirayı öğrendiğinde Esin ve Cansu’yu büyük bir sürpriz beklemektedir.

Meltem ise yaptığı doğum günü organizasyonunu adeta eline yüzüne bulaştırmıştır. Hem Tarık’a iyi görünüyüm hem basına reklam yaptırayım kendimi derken Tarık  doğum günü organizasyonu terk eder zira Tarık reklam yapılmasından hiç hoşlanmamaktadır. Meltem ise yeni bir plan ile Tarık’ın gönlünü almak için harekete geçer. Meltem daha doğum günü meselesinin şokunu üstünden atamamışken Tarık’ın Sıla’nın yanına gittiğini öğrenince artık Sıla hakkındaki büyük planını devreye sokmaya karar verir.bvv 1

Beni Bırakma 31. Bölümde Neler Oldu

Beni Bırakma 32. Bölümde Cengiz sonunda Vedat’ın hastahanesine baş hekim olarak çalışması teklifini sunar. Vedat ise üst üste şok yaşamaktadır. Önce eşi Esin’in bayılması ve İstanbul’dan kaçmaya çalışması; sonrasında gelen bu başhekimlik teklifi. Arzu ise Esin’de bir şeyler olduğunu fark eder. Esin ses kaydının Emre tarafından dinlenmesinin felaketi olacağını düşünmektedir.

Cansu ise Emre’nin baygın halinde kendisine iyi davrandığını ima eder. Emre Cansu ile bir şeyler yaşamadığına emindir ancak Cansu bunu ima etmeye devam edecektir. Diğer taraftan Zeynep bayılmıştır. Zeynep’i dağ evine götüren çocuk ise Zeynep’i bulur ve hastahaneye kaldırır. Hastahaneye gidince Zeynep’in cebinde ki ses kayıt cihazı düşer. Zeynep’i hastahaneye kaldıran çocuk yolda Zeynep’in güzelliğine vurulur ve düşmek üzere olan kolyesinde ki yüzüğü alarak cebine koyar.

Diğer taraftan Meltem’in hain bir doğum günü planı vardır. Sıla’ya bir süre evrak veren Meltem onu adeta bunaltır. Meltem’in asıl amacı ise Sıla’ya Tarık ile karşılaştığı güne lanet ettirmektir. Doğum günü süslemesi ve hazırlıkları için Sıla’dan yardım isteyen Meltem Sıla’ya eziyet edeyim derken yine Tarık ile Sıla’yı yan yana getirecek.

Beni Bırakma 32. Bölümü ile 20 şubat salı günü Atv ekranlarında olacak. Beni Bırakma 32. Bölüm özeti yayınlandığında sayfamızda olacak; ancak biz sizlere Beni Bırakma 20 şubat özeti çıkmadan bu hafta ile ilgili bir kaç tüyo verelim.  Tarık ve Sıla yakınlaşmaya devam edecekler; özellikle Meltem ne kadar Sıla’yı kıskandırmaya çalışırsa Sıla ve Tarık arasında karşı konulamaz çekim de artacak.

Tarık için Meltem’in organize ettiği doğum günü Meltem için Sıla’yı aşağılama ve kıskandırma partisine dönse de Sıla şans eseri yine Tarık’ın kollarına düşecek ve arada ki engellenemez elektrik bir kez de Meltem’in gözü önünde ortaya çıkacaktır. Tarık ise Sıla’nın çekimine kapıldığını fark edecek ancak ondan kendisini alamayacaktır. Meltem acil bir şeyler yapmazsa köylü güzeline sevdiği adamı kaptıracağının farkındadır ancak ne yaparsa yapsın Sıla ve Tarık’ı ayırmayı başaramamıştır.

Beni Bırakma 20 şubat 1

Meltem’in iş yerinde özel asistan olarak aldığı Sıla aslında Tarık’a daha yakın hale gelmiştir. Sıla ezeyim ve düşmanımı kendime yakın tutayım diye aldığı Sıla’yı tehlikeli bulacak ve ileri ki bölümlerde ofisten göndermeye bile çalışacaktır.

Emre ise her şeye rağmen ses kaydını dinlemiştir. Cansu Zeynep’ten kurtuldum derken ortaya çıkan ses kaydı Esin’in sonu olacaktır. Esin ise gerçeklerin ortaya çıkacağı yaptığı oyunların ortaya serileceği günü korku ile beklemektedir ancak Esin karşı saldırı hazırlamazsa hiç bir zaman Sayar ailesinin mirasının yakınına bile yaklaşamayacaktır. Beni Bırakma 32. Bölüm

Zeynep ve Emre arasında bir kaç bölümdür izleyemediğimiz aşkı ise artık izleyebileceğiz. Emre ve Zeynep derin bir aşk acısı çekiyorlardı. Zeynep’in kendisine iftira atılmasını ispat etmesinden sonra işler değişecek. Esin ve Cansu’yu zor günler bekleyecektir.

Beni Bırakma 32. Bölüm Özeti yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

Beni Bırakma 32. Bölüm Özeti 20 Şubat Salı (3 Yorum)

  1. cansuyla emre bibirlerine yakışıyorlar saden ilerleyen bölümlerde belki emre cansu aşkını görebiliriz belki

  2. cansuyla emre bibirlerine yakışıyorlar saden ilerleyen bölümlerde belki emre cansu aşkını görebilirbelki