Beni Bırakma 4 5 6 7 8 9 Haziran Özeti 106 107 108 109 110. Bölüm Sezon Finali

Beni Bırakma 8 Haziran Özeti Beni Bırakma 110. Bölüm Özeti

Emre çıktığı nöbetçi hakimlikçe tutuklanır zaten Emre’nin bu kadar delille tutuklanmaması mucizedir. Emre yaşananların şokunu yaşarken  Zeynep Emre’nin hapisten çıkmasının bir mucize olduğunu öğrenir. Sayar ailesi şok üstüne şok yaşamaktadır ve adeta parçalanmıştır.

Zeynep Emre’yi kurtarmak için bir şeyler yapması gerektiğinin farkındadır. Zeynep bu işi planlayanın Bora olduğuna emindir; ancak Bora’ya bu durumu belli etmez. Zeynep Bora’nın elinde Emre’nin suçsuz olduğunu gösteren görüntülerin olduğunu öğrenir ve Bora’dan Emre’yi kurtarmasını ister. Bora’nın ise tek bir isteği vardır Zeynep’ten kendisi ile evlenmek ve mutlu olmak.

Öte yandan Sıla Tarık’ın yaşaması için Tarık’tan bir kez daha vaaz geçer ve İstanbul’a doğru yola çıkar. Aslan ile yaptığı anlaşmada Tarık için her şeyi arkasında bırakan Sıla’dan Tarık’ın haberi yoktur. Tarık kardeşinin derdine düşmüş ve Sıla’yı unutmuştur. Aslan Meltem ve Tarık’ın tekrar bir araya gelmesi için yaptığı bu hamleler ile adeta Sayar aielsinin sonunu getirmiştir. Sayar’ların bir kez daha kendisine muhtaç kalmasını isteyen Aslan amacına ulaşmıştır.

Sıla İstanbul’da yeni bir hayat kurmak isterken Aslan’ın kendisi hakkında çok farklı planlarının olduğunun farkında değildir. Sıla sonsuzluğa doğru yol almaktadır. Tarık, Sıla’nın zor durumundan haberdar olabilecek mi?Beni Bırakma 22 Mayıs

Beni Bırakma 7 Haziran Özeti Beni Bırakma 109. Bölüm Özeti

Bora tuzağa çektiği Yeliz’i gözünü kırpmadan öldürür ve cinayeti işleyen Emre Sayar süsü vererek olay yerinden ayrılır. Emre Bora’nıb tüp suçu kendi üstüne attığından emindir. Olay yerinde her şeyi gören tek  kişi ise Zeynep’tir

Zeynep, Emre’yi olay yerinden uzaklaştırmaya çalışır ama Emre cinayeti kendilerinin işlemediğini bu nedenle de kaçarlarsa suçlu olacaklarını söyler. Emre Yeliz’i ararken Yeliz ölü bulunmuştur. Emre’nin bu suçtan kaçma şansı kalmaz zira tüm oklar onu göstermektedir.  Tam her şey düzelecek derken yaşananlar Emre ve Zeynep için çok acı vericidir.

Emre polise teslim olur. Polisler Emre’yi cinayet zanlısı olarak karakola götürürler. Emre her şeyin ortaya çıkacağını düşünürken karakolda  büyük bir sürprizle karşılaşır.

Tarık’ı, Sıla’nın Aslan’a kendisinden habersiz verdiği şirket evrakları yüzünden zor bir süreç beklemektedir. Tarık Sıla’dan yaptığı bu hırsızlığın hesabını sert bir şekilde sorar. Meltem ise Aslan’ın bu hain planından habersizdir. Meltem, Tarık’ın bu zor durumunu öğrenir ve harekete geçer.Beni Bırakma 24 mayıs

Beni Bırakma 6 Haziran Özeti Beni Bırakma 108. Bölüm Özeti

Emre’nin düğününde yaşananlar, Aslan’ın gelmesi ve şirketlerin zor durumu Cengiz’i adeta bunaltmış ve Cengiz’in kalbi tüm bunlara dayanamayarak kriz geçirmiştir. Cengiz’in geçirdiği kalp krizi sonrası durumu çok kritiktir. Cengiz hemen hastahaneye kaldırılmak istenmiş ama Cengiz için artık her şey çok geç kalmıştır. Peki Cengiz ölecek midir?

Sayar ailesi babaları Cengiz’in durumundan dolayı acı içinde kıvranırken Emre’ye bir darbe de Bora’dan gelecektir. Bora tüm bunlara rağmen büyük planını uygulamaya devam eder başlar. Bora Yeliz’i kullanarak hem Zeynep’i hem Emre’yi üstüne çekmiştir. Emre ise Yeliz’in gerçekleri bildiğinden emindir. Bu yüzden Yeliz’e ulaşmak Emre için çok önemlidir.

Emre annesinin Zeynep’e böyle bir kötülük yapmadığından tüm bunları yapanın Esin olduğundan emindir. Emre her şeyi çözüme ulaştırdığı anda acı bir sürprizle karşılaşır.

Öte yandan Aslan, Sıla’dan aldığı evraklarla şirkette tamamen kontrolü ele almıştır. Aslan’ın şirketin yönetimini ele aldığını öğrenen Tarık hemen durumu müdahale eder ve Aslan’ın karşısında güçlü bir duruş sergiler. Aslan ise Tarık’ın bu güçlü duruşunu yıkmak için bu evrakları Sıla’dan aldığını söyler. Tarık, Aslan’dan duydukları karşısında adeta yerle bir olur.

Vedat ise bu zor zamanlarında Zeynep ve Hülya’nın yanındadır.

Beni Bırakma 4 5 6 7 8 9 Haziran Özeti e1527930770576

Beni Bırakma 5 Haziran Özeti Beni Bırakma 107. Bölüm Özeti

Esin sonunda yapacağını yapar ve nezarethaneden çıkarak Arzu’nun Yeliz’e verdiği ve kendi imzası bulunan çeki davetlilerin ortasında herkese gösterir. Başta Cengiz olmak üzere her kes bir kez daha şok yaşar. Arzu her ne kadar benim Yeliz ile bir alakam yok dese de kimseye inandıramaz. Esin ise kendisinin suçsuz olduğunu, her şeyin Arzu’nun başının altından çıktığını söyler.

Esin’in gelmesi ile Emre ve Zeynep’in mutlulu günleri bir anda kabusa döner. Hülya Emre ve Arzu ile ilgili bir kez daha büyük bir hayal kırılığına uğrar. Emre ve Zeynep’e bir kez daha ayrılıklar ve acılar görünmektedir.

Aslan Sayar’ları bitirmek için son hamlesini yapar ve Sıla’nın üzerine oynar. Tarık’a zarar vereceğini söyleyerek Sıla’yı tehdit eden Aslan sonunda amacını ulaşır. Sıla, Tarık’ı korumak için Aslan’ın istediği şirket evraklarını evden gizlice alır ve Aslan’a verir.

Aslan aldığı bu evraklarla Sayar Ailesini bitirmeye hazırlanır. Sıla çok kritik bir hata yapmıştır ve bu hatası ile Sayar’lara bilmeden de olsa büyük zarar vermiştir. Sıla yaptığı bu hatanın bedelini çok ağır ödeyecektir. Sayar ailesi evden bu evrakların çıktığını fark edince ev içinden birinin bu evrakları Aslan’a verdiğini ve birinin hain olduğunu anlar

Bora ise sonunda Yeliz’i bulmuş ve son kez onu kullanarak Emre’ye büyük bir darbe vurmak için hazırlanmıştır. Bora’nın bütün planları istediği gibi gitmiştir. Eğer Bora planını gerçekleştirebilirse  düşündüklerini gerçekleştirirse Emre bir daha bırak Zeynep ile evlenmeyi sonsuza dek Zeynep’in yanına bile yaklaşamayacaktır.Beni Bırakma 5 Haziran

Beni Bırakma’da Bu Hafta

Beni Bırakma dizisinde sezon finaline  gelindi. Bu hafta bir çok olaya çözüme kavuşacak ve bir çok karakterin de artık hikayesi bu hafta son bulacak. Bakalım Tarık ve Sıla ile Zeynep ve Emre bu hafta bir birlerine kavuşabilecekler mi?

Tarık’ın Aslan’ın adamlarında yediği dayak Sayar ailesini silkelemiştir. Özellikle Cengiz ne olursa olsun bir olmanın önemini anlamış ve gelinleri ile oğlanlarını toplamaya karar vermiştir.Şimdi birlik olma ve güçlü olma vaktidir.

Aslan öfke ile ilk hareketini yapmış ve Tarık’tan kızının intikamını almıştır; ancak Aslan bununla kalmayacak ve Sayarları çok zor durumu sokacak bir hamle daha yapacaktır. Bakalım Aslan’ın öfke ile yaptığı bu hamle Sayarları yıkabilecek mi? Şimdi Sayarlar’ın kendine güçlü bir ortak bulmaya ihtiyacı vardır; zira Aslan Sayar ile tüm ortaklıklarını bitirecek ve Sayarlar onca borcun altında kalacaktır.

Esin ise bir kez daha köşeye sıkışmıştır. Yeliz’in evinden polisler gittikten sonra içeri giren Esin çeki arar. Peki Esin çeki bulabilecek midir? Esin’in hain planı bir kere daha suya mı düşecektir. Esin’ evladı ve gelininden uzak tutmak için Esin’i adım adım takip eden Arzu’nun yaptığı plan işe yaracak mıdır?

Bora ise Zeynep’in nikah şahidim ol teklifinden sonra kontrolü tamamen kaybetmiştir. Zeynep’e olan aşkını Zeynep’in yüzüne haykırmak isteyen Bora bunun hiç bir işe yaramayacağının ve Zeynep’in deli gibi Emre’ye aşık olduğunun farkındadır. Peki Bora öfke ile yapacağı planda istemeden de olsa Zeynep’e nasıl zarar verecektir. Sonunda Emre Zeynep’in nikahı ertelenecek midir?Beni Bırakma 4 5 6 7 8 9 Haziran Özeti

Meltem babasının öfkesinin hem kendini hemde Tarık’ı yakacağından korkmaktadır. Meltem bu işlerin sevdiği iki adama da zarar gelmeden bitmesi için harekete geçer.  Meltem, Tarık’ı görmek için Tarık’ın yanına geldiğinde dengeleri tamamen değiştirecek olan fitili ateşlemiş olacaktır. Aslan Meltem’e ne tepki verecektir?