Beni Bırakma 4 Mayıs Özeti Beni Bırakma 85. Bölüm Özeti Esin Yaşıyor mu?

Beni Bırakma 4 Mayıs Özeti

Esin, Hülya’nın canını daha fazla acıtmak için kendisini Zeynep’in bıçakladığını söyler. Zeynep tutuklu yargılanmak üzere hapse konur. Emre ise Zeynep’i kurtarmak için, Esin’e karşı Yeliz’i kullanmaya karar verir ve Esin’in hapse gitmesi, Zeynep’in kurtulması için bir plan yapar.

Meltem, herkesin gözünü boyamaya devam ederken Sıla, Meltem’in gerçek yüzünü, intihar oyununu su yüzüne çıkarmakta kararlıdır. Sıla topladığı delillerle soluğu Sayar ailesinin evinde alır. Meltem köşeye sıkışmış bütün oyunu Sayar ailesi tarafından öğrenilmek üzeredir.

Beni Bırakma’da Bu hafta

Atv’nin sevilen dizisi Beni Bırakma setinden size bilgiler getirdik; bize gelen set fotoğraflarında Beni Bırakma dizisinde Esin karakterine hayat veren Keiko Belir Yarar’ın Beni Bırakma setinde olduğu görüldü. Bu durumda Beni Bırakma dizisinde Esin ölmedi diyebiliriz. Ya Beni Bırakma dizisine aşık olan Keiko Belir Yarar sete ziyarete geldi; yada Keiko Belir Yarar Beni Bırakma dizisinden ayrılmadı.

Keiko Belir Yarar bence Beni Bırakma dizisinden ayrılmadı; bunun en önemli kanıtı da Keiko Belir Yarar’ın hala Beni Bırakma dizisi set fotoğraflarını paylaşmaya devam etmesi. Peki Keiko Belir Yarar’ın hayat verdiği Esin karakterini ölümden kim kurtardı.

Bilindiği üzere Beni Bırakma dizisinde Esin Hülya’nın üzerine çok gitmişti; kendine yapılan her şeyi sineye çekebilecek kadar sabırlı olan Hülya konu öz kızı olunca ve öz kızının namusuna iftira atılınca artık sabrı bitti  ve Hülya’yı kalbinden bıçakladı.

Beni Bırakma 85. Bölüm

Peki Emre ve hastahanenin gözleri önünde ölen Esin’i kim kurtarmış olabilir ki? Beni Bırakma dizisinde Esin’i yaşatmak isteyen iki insandan biri Esin’in kızı Cansu diğeri de suç ortağı Bora. Bora her ne kadar bizim gözümüzden bakıldığında Esin’in yaşaması için elinden geleni yapmış görülse de Bora doktorları bile ayarlayıp Esin’i öldü gösterip yaşatarak aslında elinden gelenin daha fazlasını yapmış olabilir; zira Zeynep’in annesi Hülya’yı kurtarabilecek tek yol Esin’in ölmemesidir.

Meltem ise oyununa devam etse de bu oyunun biteceğinin bir gün Tarık’ın tekrar Sıla’nın kollarına döneceğine emindir. Meltem ne yapmalı etmeli Tarık’ın kendisine olan ilgisini kaybetmemelidir. Tarık ise Meltem’in ailesine Meltem’in başına gelenler ile ilgili bilgi vermek ve onları kızlarının yanlarında olması için Ankra’ya çağırmak ister ancak Cengiz  ise bu fikre karşıdır.

Vedat ise yıllar sonra bulduğu kızına ve karısına doyamadan karısı Hülya’yı hapse yollamak istemez; Peki Vedat iki kızı Cansu ve Zeynep’e nasıl babalık yapacaktır? Cansu ve zeynep iki kardeş mi yoksa iki düşman mı olacak göreceğiz; zira Cansu annesinin intikamını Hülya’dan almak isterken Zeynep’te annesini korumak isteyecektir. Beni Bırakma 4 Mayıs

Beni Bırakma 4 Mayıs Özeti yayınlandığında sayfamızda olacaktır.