Beni Bırakma 48 Bölüm Özeti 14 Mart Esin Ölecek mi?

Beni Bırakma 48 Bölüm Özeti

Emre, adamlar tarafından dövülmüş ama Zeynep’in masumiyetini öğrenmeye çok yaklaşmıştır. Zeynep ise son anda Emre’yi baygın halde bulmuştur. Zeynep, Emre’yi hemen hastahaneye götürmek için yardım çağırır. Emre’nin durumu oldukça ağırdır; çok fazla hırpalanmıştır. Adamlar Emre’yi sopalarla demirlerle öldürene kadar dövmüştür. Kimdir bu adamlar ve neden Emre’ye saldırmışlardır?

Tarık, Sıla’ya Veysel’in karşısında onu sevdiğini söylemiştir. Sıla ise Tarık’ın aşk itirafına bir anlam verememiştir. Tarık kendini gerçekten mi seviyordur; yoksa babası Veysel’i inandırmak için mi bu yalanı söylemiştir bir türlü karar verememiştir. Sıla’nın Tarık’ın kendisine ilanı aşk etmesinin imkansız olduğunu da bilmektedir. Tarık bir kes daha kendisi için yalan söylemek zorunda kalmıştır. Sıla ise artık daha fazla Tarık’ın başına bela olmak istememektedir; burada durduğu sürece herkesin hayatını kötü etkilediğini düşünmektedir. Tarık’ın terk ettiği Meltem ise yaşadığı tüm bu kötü olayların tek sorumlusu olarak Sıla’yı görmektedir. Meltem’in artık gözü dönmüştür ve hesap sormak için Sıla’nın yanına gider.Beni Bırakma 48 Bölüm Özeti resimleri

Beni Bırakma’da Dün

Tarık ve Sıla’nın yasak aşkı medyada ve gazetede çıkan haberler ile ayyuka çıkmıştır. Her ne kadar Tarık bu haberler yalan uydurma dese de Tarık bir tek kendine itiraf edememiştir Sıla’ya ne kadar aşık olduğunu. Meltem ise ilk defa yaptığı bir plan ile başarıya ulaşmış gibi görünmektedir; ancak iş artık Meltem’in de kontrolünden çıkmıştır.

Bora ise takıntılı bir şizofreni hastasıdır. Şimdi de Zeynep’e yaşattıkları için Esin’e takılmıştır. Esin’in başı Bora ile büyük beladadır.

Beni Bırakma 48 Bölüm resimleri

Tarık ise bir yandan Veysel Ağa belası ile uğraşırken bir yandan da haberi yapan habercinin peşinde düşmüştür; zira Tarık bu haberin özellikle bu gazeteye servis edildiğinden emindir. Bu haber kimin işine geliyor; Tarık bir türlü bunu çözemez. Kim neden böyle bir işe kalkışmış olabilir?

Mehmet Sıla’ya aşık olmuştur. Sıla’nın Tarık tarafından kullanıldığını düşünen Mehmet ise artık Sıla’yı Tarık’ın karşısında yalnız bırakmayacak ve kullanılmasına izin vermeyecektir. Bora tam bir psikopat olduğu için Esin’i sadece bitirme planları değil aynı zamanda da öldürme planları yapar. Esin için artık yolun sonu görünektedir…

Veysel ise kızının arkasından iş çevirdiğini düşünmektedir. Bu nedenle de artık kolay kolay hiç bir şeye inanmaz ancak kandırılan Veysel değil Cengiz’dir. Cengiz oğullarından gelen şoklarla adeta sarsılmıştır. Bir oğlunun kendisinden habersiz evli olduğunu öğrenen Cengiz bir oğlununda yaralandığını öğrenir. Beni Bırakma 48 Bölüm 14 mart resimleri

Emre Zeynep’e iftira atan adamdan gerçekleri öğürenmeye çalışırken başına geleceklerden de habersizdir. Emre aldığı darbeler ile yerde kalmıştır. Zeynep ise Emre’yi yerde kanlar içinde görünce büyük korku yaşar. Zeynep kendine anlatamasa da her şeye rağmen Emre’ye hala deliler gibi aşıktır ve Emre’nin yaptığı her şeyi aşkının verdiği acıyla yaptığının farkındadır.

Meltem ise artık Sıla karşısında kaybettiğini düşünmeye başlamıştır; zira Tarık açık açık Meltem’den ayrılmış ve Sıla’yı eşim diye tanıtmaya başlamıştır.