Beni Bırakma 75. Bölüm Özeti Beni Bırakma 20 Nisan Esin Hapse

Beni Bırakma 75. Bölüm Özeti

Emre, Zeynep’in masumiyetini herkese göstermek, Esin’i hapse sokmak için her şeye en başından başlar ve Zeynep’in İstanbul’da rehberlik ettiği Pelin’in yanına gider. Pelin’in gerçekleri anlatması Zeynep’in masumiyetinin tek delili olacaktır ve Emre buna kararlıdır. Zeynep ise yaşanan onca kötü olaydan sonra Emre konusunda kendisini durdurmaya çalışsa da gönlü buna izin vermez.

Öte yandan Esin, kendisine yardım etmesi için son çare Emre ve Zeynep’in aşık hallerini video çekerek Bora’ya gösterir ama nafiledir. Bora, Esin’in yardım teklifini reddeder.

Esin, Emre’nin İstanbul’a Pelin’in yanına gittiğinden habersiz bir çıkış yolu arar ama geç kalır.

Öte yandan Tarık ve Sıla evliliklerini gerçek bir hale getirmek için her şeye en başından başlar ve mutluluklarına kimsenin gölge düşüremeyeceğini zannederler.

Ancak Seher, evlilikleri hakkındaki gerçeği öğrenmek için köye gittiğinde dengeler tamamen değişir.

Beni Bırakma’da bu hafta

Beni Bırakma dizisine bahar geldi denebilir. Beni Bırakma izleyicileri sonunda kara kıştan çıktı. Önce Zeynep ve Emre’nin arası düzeldi. Zeynep sonunda Emre’yi affetti ve Emre bir kez daha Zeynep’e ilanı aşk etti. Zeynep ve Emre mutludur ama Zeynep’in annesi Hülya’nın gönlü bir türlü rahat değildir. Hülya Emre’nin annesi Arzu’dan ve Esin’in kızına yapacağı kötülüklerden korkmaktadır.

Beni Bırakma 20 Nisan

Esin ise trafik kazası planı ile Cansu’yu yola getirse de Vedat için artık hem evliliği hemde Esin bitmiştir. Hülyayı tekrar gördükten sonra gözü Hülya’dan başkasını görmeyen Vedat Hülya’nın ne yaptığını bu zamana kadar neler yaşadığını merak eder. Hülya ve Vedat arasında da güzel günler gelecek midir? Zeynep gerçek babasının Vedat olduğunu örenebilecek midir? Cansu Zeynep ile kardeş olduğunu ne zaman bilecektir?

Emre ise Zeynep ile kurdukları güzel geleceği bozacak her şeyden bir an önce kurtulmak ister. Bunun en başında da Esin gelmektedir. Esin’i gelecekleri için büyük bir tehlike olarak gören Emre Esin’i sonunda polise vermeye gider ancak ömrünün geri kalanını kodeste geçirmek istemeyen Esin yine kimsenin aklına gelmeyecek hin bir plan yapacaktır. Peki bu sefer Esin Vedat’ı kandırabecek midir? Emre Esin’in hapse girmesi için ne yapacaktır?

Emre ve Zeynep’in önünde ki en büyük engel ise Bora değil Emre’nin babası Cengiz’dir. Emre ne yapıp etmeli babasına ve tüm insanlara Zeynep’in suçsuz olduğunu ispat etmelidir. bunun da yolu Esin’in tüm suçlarını kabul edip hapse gitmesinde yatmaktadır.

Beni Bırakma yedek

Sıla ve Tarık aşkı ise tekrardan kaldığı yerden devam etmeye başlar. Sıla ve Tarık bir birlerine olan aşklarını bu sefer yüksek sesle haykırır. Mehmet ise sonunda Sıla ve Tarık’ın aslında evli olduklarını ve Sıla’nın boşanmak için mahkeme kağıdı gönderdiğini öğrenir. Sıla’nın yaşadığının da ortaya çıkması ile Mehmet’in içini yeniden garip bir duygu kaplar. Meltem ise Mehmet’ten aldığı dersten hiç mi hiç uslanmamıştır. Sıla’nın yaşadığını öğrenen meltem ondan sonsuza dek gerçekten kurtulacak haince bir plan yapar.