Beni Bırakma 76. Bölüm Özeti Beni Bırakma 23 Nisan Cengiz Harekete Geçer

Beni Bırakma 76. Bölüm Özeti

Bora ve Esin ortak bir çıkarlarda buluşmuştur. Bora Esin’in Emre’yi bitirmek için ortak çalışalım teklifini kabul etmiştir. Emre ise ani bir kararla İstanbul’a gitmiş ve gidişini kimseye haber vermemiştir. Zeynep’in masumiyetini ispatlamak ve Esin’i hapse attırmak için kendini İstanbul’da bulan Emre  her şeyi en başından beri bilen Pelin’in yanındadır. Peki Pelin Emre’ye bu konuda yardımcı olacak mıdır?

Zeynep ise Emre’ye ulaşmak ister ancak Emre adeta kayıptır.  Zeynep ise Emre ile aralarında kötü olaylar yaşanmış olsa da kalbindeki Emre aşkına dur diyemez ve hemen Emre’yi aramaya başlar. Zeynep Emre’nin başına bir şey gelmiş olmasından çok korkar ve ortalıklarda olmayan Emre’yi bulması için Bora’dan yardım ister.

Tarık ve Sıla ise aralarında zaten ver olan evliliği tam manası ile yerine getirmek için son sürat hazırlıklara başlar. İlk olarak bu evlilik olayını bilmeyen Tarık’ın ailesi için yeni bir düğün tertip edilecektir; ancak Seher’in bir takım gerçekleri öğrenmesi, Tarık ve Sıla aşkındaki dengeleri tamamen değiştirecektir.Beni Bırakma 76. Bölüm set fotoğrafları

Beni Bırakma’da Bu Hafta

Beni Bırakma dizisinde Emre ve Zeynep aşkının önünde ki engelller artık birleşiyor. Bora Emre’nin Zeynep’e dokunacak onu öpecek olmasına bir türlü katlanamaz; bunun düşüncesi bile Bora’nın çıldırmasına yeter. Esin’in Emre ve Zeynep’i el ele diz dize çektiği görüntüler artık iki kötü Esin ve Bora’nın birleşeceğini göstermektedir.

Esin ve Bora’nın birlikte yapacağı planlar Emre ve Zeynep aşkını yine çok uçurumlara sürükleyecek ancak ne olursa olsun Zeynep Emre ile bir ilişkiye başlarken ailelerinin de rızasını almak zorunda. Zeynep annesi istemiyorken onu ikna etmeden Emre ile aşklarına kaldığı yerden devam ederse hata yapmış olur. Anne en zor zamanlarda insanın en büyük desteğidir. Zeynep’i de daha çok zor günler bekliyor.

Emre Zeynep ile güzel gelecek hayalleri kurmayı bir kenara bırakmış bu güzel hayallerini yok eden Esin’in peşine düşmüştür. O kadar kamera kayırları falan es geçilmiş Emre olayın en başına yani Cansu ve Zeynep’in tanıştığı ilk zamana giderek Zeynep’in İstanbul’da rehberlik ettiği Pelin’in verdiği ifadeler ile Esin’i suçlamaya çalışır; ancak Esin bu suçlamalardan da kurtulacaktır; ancak Esin hem kocası Vedat’tan olmuştur hemde kızı Cansu’dan

Beni Bırakma 23 Nisan

Seher hala ise köyden bir çok yeni şey öğrenerek dönmüştür. Seher hala Tarık’ın Sıla’ya aslında evlenirken aşık olmadığını; Tarık’ın evlenirken tem amacının Sıla’yı kurtarmak olduğunu anlasa da şimdilerde Tarık zil zurna aşıktır Sıla’ya. Sıla ve Tarık aşklarını yaşamaya devam ederken Meltem yaşadığını öğrendiği Sıla’yı gerçekten öldürmek için harekete geçer. Meltem artık Sıla’ya daha fazla dayanamamaktadır.

Mehmet’in boşanma meselesini öğrenmesi ile işler bir anda değişir. Mehmet Sıla ile görüşür ve bu evlilik meselesini konuşmaya çalışır. Mehmet Tarık’ın Sıla’yla zorla evlendiğini düşünse de gerçekleri öğrenmesi çok sürmeyecektir.

Beni Bırakma 76. Bölüm

Tarık ise Sıla’ya büyük bir sürpriz hazırlığındadır. Sıla’nın ayaklarını yerden kesecek kalbini hoplatacak bu sürpriz ise zaten bunalan Cengiz’in çıldırmasına neden olacaktır. Cengiz dağılan ailesini ve evlatlarını yeniden bir araya toplamak için harekete geçer.

Beni Bırakma dizisi 23 nisan pazartesi günü 76. bölümü ile Atv ekranlarında olacak. Beni Bırakma 76. bölüm özeti şuanda yayınlanmadı; ancak biz sizlere Beni Bırakma  dizisinin önümüzde ki hafta ekranlara gelecek bölümlerinden bir kaç tüyo verelim. Beni Bırakma dizisi 76. bölüm özeti çıktığında da sayfamıza ilk olarak ekleyeceğiz.