Beni Bırakma 77. Bölüm Özeti Beni Bırakma 24 Nisan Tarık ve Sıla Gerçekleri Açıklar

 Beni Bırakma 77. Bölüm Özeti

Emre, Bora’ya da Esin’e de çok büyük bir oyun kurar. Emre’nin bu hamlesi Zeynep’i kaybetmekten geçse de Emre, bu oyun sonlandırıp, Esin’i hapse attırdıktan sonra Zeynep’i bir ömür boyu kazanacağından şüphe etmez.

Bora, Zeynep’i tekrar kazanmanın, Esin ise dağılmak üzere olan ailesini tekrar bir araya getirmek için uğraşırken Emre, Esin’i hapse attıracak, Zeynep’in masumiyetini herkese kanıtlayacağı planına başlar.

Öte yandan Tarık, Sıla ile evlenmek istediğini bütün aileye söylemek için hazırlanırken, Meltem, Tarık ve Sıla’nın mutlu gelecek planlarının üstüne bir bomba gibi düşecek planını devreye sokar.

Beni Bırakma’da Bu Hafta

Beni Bırakma dizisinde Cengiz için zor zamanlar devam eder; önce gelinim dediği kızın bir hayat kadını olduğunu öğrenen Cengiz bütün bunların bir iftira olduğunu duyunca rahatlasa da şimdi de gözünde sakındığı oğlu Tarık’ın evli olduğu hemde köylü bir kız olan Sıla ile kendinden habersiz evlendiği gerçeği Cengiz’in bir kez daha yıkılmasına neden olur.

Bilindiği üzere Tarık bizim evli olduğumuzu nereden öğrenecekler derken Sıla’nın açtığı boşanma davası kağıdı Seher Halanın eline geçmiş ve Seher hala apar topar köye giderek Sıla ve Tarık’ın hangi şartlar altında evlendiğini öğrenmişti. Her ne kadar Seher Hala hem Tarık’a hemde Sıla’ya açık çek verse de bu gerçeği Seher Haladan saklamış olmaları Seher Halanın zoruna gidecek.

Beni Bırakma 24 nisan

Beni Bırakma da çok yakında herkesin Sıla ve Tarık’ın evli olduğunu öğrenecek olması Tarık için çok kötü bir şey olmasa da Sıla kara kara bu gerçeği herkese nasıl açıklayacağını ve Sayar ailesi ile Meltem’in vereceği tepkiden korkar.

Sıla’nın Meltem’in tepkisinden korkması çok doğaldır zira bu sefer Meltem küçül bir oyun peşinde değildir; Meltem zaten kayırlarda ölü olarak düşünülen Sıla’nın gerçekten ölmesi için hain planlarına devam edecektir; zira Meltem Sıla ölmeden rahat edemeyeceğini anlamıştır. Tarık Sıla’nın peşini asla bırakmayacaktır.

Emre ise Esin’i hapse attırmak için farklı yöntemler denese de Esin hapse girmeyecek kadar akıllı bir kadındır. Bora ile güçlerini birleştiren Esin için artık işler çok daha kolaydır. Bora her ne kadar açık açık Esin ile ittifak yapmasa da Zeynep’i kendisine getirecek her yol mübahdır; ancak Bora bir kez daha Zeynep’e gerçek yüzünü gösterdiği anda Zeynep’in bir daha kendisinin affetmeyeceğinden emindir; bu nedenle Bora karda yürüyüp izini belli etmemelidir .

Beni Bırakma 77. Bölüm

Zeynep ise Tarık’a olan aşkını kalbine gömmek ister; zira Tarık hiç bir zaman ona iyi gelmemiştir.

Beni Bırakma dizisi 77. bölümü ile 24 nisan salı günü Atv ekranlarında olacak. Beni Bırakma dizisinin 24 nisan özeti şuanda yayınlanmadı ancak biz sizlere Beni Bırakma dizisi ile ilgili tüyoları vermeye başlayalım. Beni Bırakma 77. bölüm özeti çıktığında sayfamıza ekleriz.