Beni Bırakma 78. Bölüm Özeti Beni Bırakma 25 Nisan Seher Hala Engel Olur

Beni Bırakma 78. Bölüm Özeti

Emre, Zeynep’in masumiyetini kanıtlayıp Esin’e gereken cezayı vermek için Zeynep’e acımasızca davranır. Öte yandan Esin, Vedat ile arasını düzeltmek için her yolu denerken, Vedat ve Hülya’yı bir arada görmesiyle işler çığırından çıkar.

Meltem ise; Tarık ve Sıla evlilik kararlarını açıklayacağı sırada eve gizlice girip yollarına taş koyacağı planını uygular. Bu durum karşında Sayar Ailesi, Sıla ve Tarık ilişkisini onaylamaz.

Beni Bırakma da bu hafta

Beni Bırakma dizisi 78. bölümü ile 25 nisan çarşamba günü Atv ekranlarında olacak. 2. Sezon onayını almaya çok yaklaşan Beni Bırakma dizisinde Sıla ve Tarık aşkına bir engel de Seher haladan mı çıkacak. Beni Bırakma 78. Bölüm

Seher hala Sıla ve Tarık’ın herkese aşkını ve evliliklerini ilan etmesine engel olmak mı isteyecek? Bilindiği üzere Meltem’in babası ise Sayar’ların şirket ortaklığı var. Eğer Meltem’in babası Tarık’ın Meltem’i yıllardır oyaladığını ve aslında başka bir kadın ile evli olduğunu öğrenirse bu ortaklık bitecektir. Tarık bu durumu ne babasına ne de Meltem’in babasına açıklayamayacaktır. Peki Seher Hala’nın önerisi nedir?

Beni Bırakma 25 nisan

Tarık ve Sıla ise Ankara’da yapacakları ikinci düğün için mekanı bile tutmuştur. Tarık annesine bu durumu nasıl açıklayacağını düşünürken Seher halanın gerçekleri öğrenmesi bakalım Tarık ve Sıla aşkına nasıl bir yön verecektir. Meltem Tarık ve Sıla’nın evleneceği haberini duyduğunda buna engel olmak için nasıl bir plan yapacaktır. Meltem yeni planı için vakit kaybetmeden harekete geçer. Bu plan sonunda Tarık bir kez daha Meltem’in mi olacaktır?

Bora ve Esin iş birliği yaparken Emre de Pelin üzerinden Esin’i hapse attırmaya uğraşmaktadır. Eğer Pelin mahkeme de Esin aleyhine bir ifade verirse Esin ömür boyu hapislerde çürüyecektir. Emre Pelin üzerinden Zeynep’in masumiyetini babasına ispat etmek ister. Zeynep ise kafasından Emre’yi silmeye çalıştıkça Zeynep Emre’ye daha fazla aşık olacaktır.

Emre Pelin’i bulacaktır ancak Bora’da Emre’nin Pelin’i konuşmasına engel olmak için harekete geçer. Cengiz ise şimdilik beklemededir; ancak Cengiz’in Zeynep’in masumiyetini öğrenmesine çok az kalmıştır.

Beni Bırakma 78. bölüm özeti şuanda yayınlanmadı ancak biz sizlere Beni Bırakma dizisinden bir kaç tüyo paylaşmış olduk. Beni Bırakma setinde bu hafta yine Esin Emre ve Bora’yı kavga ettiriyordu. Bora sonunda Esin’i kucağında alıp götürüyordu. Emre ve Bora ise yine sokak kavgası yapıyordu? Esin’e ne oldu acaba merak ediyoruz.Beni Bırakma 76. Bölüm set fotoğrafları