Beni Bırakma 81. Bölüm Özeti Beni Bırakma 30 Nisan Emre Yeliz’i Bulur

Beni Bırakma dizisi 81. bölümü ile yeni haftaya hızlı bir başlangıç yapacak; birazdan Beni Bırakma 81. bölüm özetini sizlere ulaştıracağız ancak şimdi sizlere bir kaç set tüyosu aktaralım sonrasında ise Beni Bırakma  30 nisan 2018 özetini sizler için paylaşacağız.

Beni Bırakma’da Zeynep isten atılınca büyük bir şok yaşamıştır. Emre’nin gene neyi yanlış anladığını düşünen Zeynep Emre’den böyle bir hamleyi beklemezken başına gelenlere çok üzülür ve annesine hak vererek bu kadar dengesiz bir insanla bir ömrün geçmeyeceğini düşünür ve kafasından Emre meselesini silmeye çalışır. Zeynep kafasından Emre’yi silmeye onu unutmaya çalışsa da Zeznep için bu hiç de kolay olmayacaktır. Beni Bırakma 81. Bölüm

Meltem sonunda istediğine ulaşmış ve Tarık’ın Sıla’yı ailesine anlatmasına engel olmuştur; ancak Meltem’in oynadığı bu oyun geçicidir; Meltem intihar meselesinden başka kalıcı bir şey bulmalıdır; Tarık ise Meltem’in bu zor gününde Sıla’yı karısı olarak ailesine tanıtma işini ertelemiştir. Sıla ise Meltem’in durumunu öğrenir ve Meltem’in yanına gider. Meltem’i mutluyken yakalayan Sıla Meltem’in yine bir oyun peşinde olduğundan emindir ama bu oyunu bozmak için ispata ihtiyacı vardır. Cengiz ise Tarık’ın Meltem’i kafasından sildiğini Sıla denen kızla bir gelecek düşündüğünü fark eder; Cengiz Tarık’ın Sıla’dan uzaklaşması ve Meltem’e geri dönmesi için harekete geçer.

Beni Bırakma 30 nisan

Bora ise kesin olarak Zeynep’in Emre’den kurtulduğuna emin olur. Bora Emre  meselesini çözdüğünü düşünürken Zeynep’e yakınlaşmak için yine bir oyun peşinde düşer. Bora’nın amacı Zeynep’in kaybettiğini güvenini geri kazanmaktır. Esin ise hapishaneden kurtulduğunu düşünür ancak şimdi sıra dağılan ailesini bir araya getirmeye gelmiştir. Esin ailesinin dağılmasının tek sebebinin Hülya olduğunu düşünür. Hülya yıllar sonra yine gelmiş ve Esin’in mutluluğunun içine etmiştir.

Esin Hülya meselesini başlamadan bitirecek yeni bir plan ile harekete geçecektir. Hülya’yı ise zor günler beklemektedir; ancak Hülya’nın zor zamanlarında yanında Vedat olacaktır. Esin’in Hülya’ya yaptığı her kötülük Hülya ve Vedat’ı tekrar bir araya getirmek için bulunmaz fırsatlar yaratacaktır. Emre ise Yeliz’i bulur ancak şimdi mesele Yeliz’e yaptıklarını ve bunları kimin yaptırdığını itiraf etmesini sağlamaktadır.