Beni Bırakma 92. Bölüm Özeti Beni Bırakma 15 Mayıs Tüyoları

Beni Bırakma 92. Bölüm Özeti

Bora Esin’in hapse girmesi ile Zeynep’in dışarı çıkma ümidinin kalmadığını düşünür. Polisler Esin’i hapse atmak için Esin’in yarasının iyileşmesini beklemektedir. Bora ise hain planını devrete sokar ve Esin’i hapishaneye girmeden hastahaneden kaçırmak ister.

Bora kendi hastahanesinde olan Esin’i sonunda kaçırır. Polisleri ayakta uyutan Bora Esin’i kurtarmıştır ama Esin’in derdi bitmemiştir.  Esin ise kendi derdine düşmüştür. Hastahaneden Bora’nın yardımı ile kaçan ve Bora’nın evine saklanan Esin’in amacı Bora’dan kamera kayıtlarını alıp izini kaybettirmektir. nin peşindeyken hiç beklemediği bir sürpriz ile karşılaşır.

Emre ise Esin’in peşini bırakmaz ve Bora ile iş birliği yaptığını düşündüğü Esin’i bulamak için Bora’nın evine gider. Düşündüğü gibi de olmuştur. Bora kaçırdığı Esin’i büyük bir hata yaparak kendi evinde tutmaktadır. Esin Emre’yi görünce hemen Zeynep’in çıkması benim şikayetimi geri almama bakar; eğer sen peşimi bırakır beni affedersen bende şikayetimi geri alırım der; ama

Emre artık Esin’in bu oyununa gelmeyecektir. Emre suçlu olan Esin’in gerekli cezayı alması için polisleri çağırır ve Esin yakalanır.
Bu sırada Emre hapishaneye ZEynep’i ziyarete gider ve Zeynep’e Esin’in artık adalet önünde olduğunu kısa zaman içinde senin suçsuzluğunu ispatlayacağım der ve Zeynep bu güzel habere çok sevinir.

Tarık ise sevdiği kadını yanına alır ve Sıla benin baş tacım Sıla ile nişanlanacağım ben der. Cengiz ise asla Tarık ve Sıla’nın evlenmesine müsaade göstermeyeceğini bir kez daha dile getirir. Cengiz’in karşı çıkmalarına rağmen Tarık, Sıla ile mutlu bir hayat kurmakta kararlıdır.

Meltem ise Sıla ve Tarık’ın kendisi hayatta olduğu sürece asla mutlu olmayacağına yemin eder. Sıla ve Tarık’ın bu geçici mutlulukları Meltem’in hain planı ile bir anda bozulacak ve hayatları tekrar alt üst olacaktır.

Beni Bırakma 92. Bölüm

Beni Bırakma 92. Bölüm Özeti Geç Yayınlandı

Beni Bırakma dizisi özetleri ne yazık ki sitemize gönderilmedi; koca bir hafta sonu bekledik ancak Beni Bırakma 91. bölüm özeti de 92. bölüm özeti de yayınlanmadı. Bakalım Atv basına özet göndermediğine göre dizi de neler olacak merak konusu; tahminen aksiyon dolu sahneler bizi bekliyor diyebiliriz.

Beni Bırakma’da Zeynep’in işi zor. Zeynep hızlıca hapishaneden kurtarılmazsa hapishane de Zeynep’i yaralayabilir düşmanları. Zeynep’i kim öldürecek demeyin bu dünya da iyilere zaten yer yok; Zeynep haksızlıklar karşısında dim dik ayakta durabilen bir kız; siz haksızların işine karışırsanız önüne keserseniz onlar bir şekilde sizi saf dışı bırakır; Umarım Zeynep’e kötü bir şeyler yapamazlar zira Zeynep’i orada koruyacak kimse yok.yedek beni bırakma 1

Şuanda Zeynep için görünen en kısa yol Emre ve Bora’nın konuşarak anlaşması; eğer onlar konuşmak yerine tartışmayı seçerse Zeynep daha çok yatar içeride. Benim tahminim Bora tüm riskleri alarak Emre’den Esin ile ilgili belgeleri almaya çalışacak Emre de vermemek için inatla savaşacak.