Beni Bırakma 93. Bölüm Özeti Beni Bırakma 16 Mayıs Tüyoları

Beni Bırakma 93. Bölüm Özeti

Emre sonunda Esin ve Bora iş birliğini ifşa etmiştir. Esin Bora’dan şikayetini geri almak için kamera kayıtlarını ister. Bora kamera kayıtlarını Esin’e teslim edip hem Zeynep’in gözünde hemde annesi Hülya’nın gözünde  kahraman olmak istemektedir.

Bu sırada Emre Esin’i yakalar. Karşısında Emre’yi gören Esin yolun sonuna geldiğini anlar ama Esin son koz olarak Zeynep’i kullanmak ister. Esin Emre’ye eğer Zeynep’i çıkarmak istiyorsan seninle anlaşırız bende hapis yatmak istemiyorum der; Emre ise asla Esin gibi bir insanla anlaşmayı düşünmez ve Esin’i polise teslim eder. Esin ile birlikte Yeliz’de mahkemeye çıkar. Mahkeme Esin ve Yeliz’i tutuklu yargılama kararı alır.

Esin artık iyileşmiştir ve hapishanenin yolunu tutar. Esin’in hapse girmesi ile Emre rahat bir nefes alırken şimdi sıra Zeynep’in suçsuzluğunu ispat etmeye gelmiştir. Emre hemen Esin’in hapse girdiği bilgisini Zeynep’e vermek için hapishaneye gider.

Zeynep hapishane de bu güzel haberi alır ve çok mutlu olur. Zeynep’e göre tüm suçlular elbet bir gün cezasını bulacaktır. Zeynep koğuşa gittiğinde koğuşuna iki kadın mahkumun daha geldiğini öğrenir. Zeynep’in koğuşuna Esin ve Yeliz gelmiştir. Şimdi Beni Bırakma’da tüm dengeler bir anda değişecektir.

Beni Bırakma 93. Bölüm Özeti

Tarık ve Sıla ise yorucu ve yıpratıcı geçen gecenin ardından balayı için hazırlıklara başlar. Sıla için en mutlu gecedir artık sevdiği adamın gerçekten karısı olmuştur. Tarık ve Sıla karı koca olarak geçirecekleri ilk tatilin heyecanını yaşar.

Mehmet ise Sıla ve Tarık’ın evlendiğini öğrenir Mehmet Sıla’ya karşı hissettiklerinin hiç bir şeyi değiştirmeyeceğine emindir ama yine de duygularına hakim olamaz ve Sıla’ya karşı hissettiği duyguları Sıla ile konuşur. Öte yandan Meltem ise hain planını devreye sokar. Meltem Tarık ve Sıla’nın baş başa tatil yapacakları otelin adresini öğrenir ve Tarık ve Sıla’dan önce otele gider. Meltem Tarık ve Sıla’nın ilk gecelerini yaşayacaklarını düşündükçe daha da öfke ile dolar. Meltem bu tatili Sıla ve Tarık’a zehir etmek için harekete geçer. Sıla ve Tarık’ı odalarında büyük bir sürpriz beklemektedir.Beni Bırakma 16 mayıs