Beni Bırakma 96. Bölüm Özeti Beni Bırakma 21 Mayıs Tüyoları

Beni Bırakma 96. Bölüm Özeti

Emre nikah için Zeynep’in kimliği ile gider ve gün alır. Emre her şeyin çok güzel olacağını düşünürken Zeynep Emre’nin kendisinden habersiz nikah günü almasına çok sert tepki verir. Zeynep, Cengiz’in kendini gelin olarak görmek istememesi sebebi ile Emre ile olan ilişkisine ara vermeye bunun herkes için daha iyi olacağına karar verir ve Emre’den uzak durmaya çalışır ancak Emre, Zeynep’in peşini bırakmaz.

Esin ise Emre’nin sözünü tutup kendisini dışarı çıkaracağı günü beklerken aynı anlaşmayı bir de Vedat’a satmaya karar verir. Esin bu hareketi ile Zeynep’i hapisten kurtarma kartını bir de Vedat’a karşı kullanmaya karar verir. Esin’in ise Zeynep’i hapisten çıkartma karşılığında tek isteği vardır Vedat’ın kendisinden boşanmaması.

Öte yandan Bora, Emre’nin Zeynep ile evlenmek için nikah günü aldığını öğrenir.  Meltem, Sıla’ya Tarık ile birlikte olduğunu ima eden fotoğrafları gösterip, Sıla ve Tarık aşkını tamamen bitirdiğini zannederken, Meltem’i çok büyük ve kötü bir sürpriz bekliyordur.

Beni Bırakma 96. Bölüm esin

Beni Bırakma’da Yeni Hafta Tüyoları

Beni Bırakma dizisinde yeni bir hafta daha başlıyor. Beni Bırakma’nın yen, haftasında Tarık ve Sıla’da hüzün varken Emre ve Zeynep’te mutluluk görecek gibiyiz.

Beni Bırakma 96. bölüm özeti şuanda yayınlanmadı; ancak biz sizlere Beni Bırakma dizisi ile ilgili bir kaç tüyo paylaşalım özet çıktığında ilk olarak sayfamızda yer alacaktır.

Beni Bırakma dizisinde Esin’in hapiste olması Vedat’ı cesarete getirir. Esin’den kurtulduğunu düşünen Vedat gençlik aşkı Hülya’ya açılır. Peki yıllardır Vedat’ın aşkı ile yanıp tutuşan Hülya Vedat’ın bu teklifine ne cevap verecektir. Zeynep’in bilmediği anne ve babası yıllar sonra tekrar bir araya mı gelecektir? Hülya gururuna yedirip Vedat’ın teklifini kabul mu edecektir? Yoksa Hülya kendisini yıllar önce hamile şekilde bırakıp Esin ile evlenen Vedat’ı affetmeyecek midir?Beni Bırakma 9 Mayıs 1

Tarık ise sıkıntılı günlerden geçmektedir. Meltem’in bir hain oyunu ile daha karşı karşıya olan Tarık Meltem’in gerçek hain yüzünü bir kez daha görecek ve Meltem’den nefret edecektir. Umarım Meltem Tarık’tan hamile kaldım veya Tarık’ın oldum diye Tarık’ın üstüne kalmaya çalışmaz.

Cengiz de kiminle uğraşacağını şaştı. Bir tarafta Tarık’ın peşini bırakmayan Sıla diğer tarafta Emre’nin tutulduğu kız Zeynep.Cengiz oğullarının seçtiği iki gelin adayını da istemiyor. Aslında Cengiz iyi bir insandır oğullarının aşkına saygı duyması gerektiğini bilebilecek kadar zekiydi ama Zeynep’in hayat kadını olması Meltem’in babası ile iş yapmaları Cengiz’in işine gelmiyor.

Zeynep ve Emre arasında iyi şeyler olacak biraz Hülya ve Bora onları rahat bırakırsa. Bora hiç bir şartta Emre ve Zeynep ilişkisine tahammül edemiyor; Bora’nın arkasında ise Bora’ya inanan Hülya var. Hülya Zeynep’e aşkını kalbine göm diyor bakalım Hülya hanım kendi Vedat’a olan aşkını kalbine gömecek mi? Gerçi Hülya gömmezse hapisten çıkacak Esin bu aşkı mezara gömecektir.

 

Beni Bırakma 96. Bölüm Özeti Beni Bırakma 21 Mayıs Tüyoları (6 Yorum)

  1. Zeynep kımddn hamıle o bolumu kacıfmısım bilenler zeynep in emre ile yattığı bolum

  2. Allah aşkını insanlarla alay etmeyin biraz daha mantıklı bu ne ya hiç olumlu birşey olmuyor dalga geçer gibi enerjiye yazık evde olan seyreden insanlara yazık

  3. Bu kadar insanlarla aptal yerine koyulmasa iyi olur enerjiye yazık daha mantıklı

  4. Nihayet bitiyor diye sevinmiştim.ancak haftada bir kere diziyi int.ten izliyorum,bu gün de seyredeceğim tuttu. Daha uzayacak gibi .Allah kurtarsın. BU SAÇMALIKLARI haftada birde olsa seyrediyoruz. Sevgiyle kalın……