Beni Bırakma Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Beni Bırakma 24 Nisan 2020 de 2. Sezon Finalini Yapacak

Atv’nin sevilen günlük dizisi Beni Bırakma Korona Virüs nedeniyle erken sezon finali yapıyor. Beni Bırakma dizisi 24 nisan 2020 de yayınlanacak 440. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Beni Bırakma dizisi 441. bölümü ile 3. sezonuna eylül 2020 de başlayacak.

Beni Bırakma dizisinin 3. sezonunda oldukça farklı bir senaryonun işleneceği ve dizinin kadrosundan bir çok oyuncu ayrılırken yine Beni Bırakma dizisinin kadrosuna bir çok yeni oyuncu dahil olacağı konuşuluyor. Beni Bırakma 2. sezon finali

Beni Bırakma Yeni Sezon Onayını Aldı

Atv ekranlarının 2. sezonu ile izleyicisi karşısına çıkan Beni Bırakma dizisi yeni sezon onayını aldı. Beni Bırakma dizisi 3. sezonu ile 2019/2020 yeni sezonunda da izleyicisi karşısında olmaya devam edecek.

Focus Film ve Atv yetkilileri arasında yapılan görüşmede Atv dizinin reytinglerinden çok memnun olduğu için şimdiden yapımcıya yeni sezonda da yayın haklarını satın alacaklarını bildirdi. Focus Film ise şimdiden Beni Bırakma dizisinin 3. sezonu için hazırlıklara başladı.

Beni Bırakma 2. Sezon Finali Ne Zaman 2019

Beni Bırakma dizisinin bu sezon sezon finalini bir hafta erken yapması bekleniyor. Ocak ayında da iki hafta ekranlara gelemeyen yapım Ramazan bayramının sezonun son haftasına gelmesi sebebi ile tahminimize göre  Beni Bırakma dizisi 31 mayıs 2019 cuma günü sezon finali yaparak ekranlara veda edecek.

Beni Bırakma dizisinin 280. bölümü ile 31 mayıs 2019 cuma akşamı sezona ara vereceği tahmin ediliyor. Beni Bırakma 2019 sezon finali

Beni Bırakma İlk Sezon Finaline Hazırlanıyor 8 Haziran 2018

Beni Bırakma dizisinde sezon finali çekimleri yapılıyor. Beni Bırakma dizisi 8 haziran cuma günü 110. bölümü ile ekranlara kısa süreliğine veda edecek.

Beni Bırakma Sezon finalinde Neler Olacak?

Bora Emre’yi hapse tıkacak ve Zeynep’i kendisi ile zorla evlenmeye mahkum tutacak. Bora amacına ulaşınca Emre dışarı çıkacak ama iş işten geçmiş olacak. Emre Zeynep aşkı bir müddet bekleyecek. 

Aslan Tarık ve Sıla’yı ayırmakla kalmayacak bir de Sıla’dan kurtulmak isteyecek. Aslan Sıla’yı İstanbul’a göndermekle kalmayacak bir de onun için hain bir son hazırlayacak. Tarık ise bir yandan şirket bir yandan Sıla bir yandan Emre ile uğraşacak.
beni bırakma 2. sezon

Beni Bırakma dizisi ilk sezonuna kötü başlasa da sonradan 2 ve üzeri reytingler alarak hem yapımcısı Focus filmi hemde Atv’yi sevindirdi. Focus Film bu sezon hem Star Tv için Beni Affet’i çekti ayı zamanda Atv içinde Beni Bırakma’yı çekti. Focus Filmin şansızlığı ise iki kardeş dizisinin iki büyük kanalda bir birine rakip olması oldu.

Bazen Beni Bırakma dizisi Beni Affet’i geçti reytinglerde bazen ve Beni Affet geçti ama iki dizi de yeni sezon onayını aldı. Beni Bırakma dizisi sezon boyunda 1.5 ve 2.5 arasında reytingler aldı. İşte Beni Bırakma  dizisinin reyting karnesiBeni Bırakma reytingleri

Görüldü üzere Beni Bırakma dizisi ortalama 1.41 milyon ile 1.88 milyon kişiye ulaşmış bölüm başı. Youtube izlemelerine bakıldığında da 150.000 ile 200.000 arasında izleyici İnternetten Beni Bırakma’nın bir bölümünü izlemektedir.Beni Bırakma reyting sonuçları

Beni Bırakma Sezon Finalinde Neler olacak?

Beni Bırakma dizisinde sonunda Tarık ve Sıla’nın evli olduğunu Mehmet’de öğrendi. Mehmet’in Sıla’nın evli olduğunu öğrenmesi ile Sıla ve Tarık’ın karşısında artık Mehmet’de yer alacak. Mehmet Sıla’dan da Tarık’tan da intikam almak isteyecek.

Emre ve Zeynep ise her kesin karşı çıkmasına rağmen aşklarını dolu dizgin yaşamak isteyecek ama Emre ve Zeynep’in karşısına Bora ve Hülya dikilecek. Tabi bir de Emre’nin babası Cengiz cabası. Bıra Emre ve Zeynep evlense de Zeynep’in peşini bırakmayacaktır.

Bence Bora Zeynep’in elinden gittiğini görünce Zeynep’e olan aşkını itiraf edecektir. Bakalım Zeynep Bora’nın da kendisine aşık olduğunu öğrenince nasıl tepki verecek? Emre ve Bora’nın evlenmesine kim engel olacak?

Vedat ve Hülya aşkında ise bu sezon çok ilerleme olmayacak. Vedat Esin’e söz verdi ve Esin ile bir anlaşma yaptı Zeynep’in çıkması için. Bakalım Esin Vedat’ı daha ne kadar elinde tutabilecek. Hepsini Beni Bırakma’nın muhtemelen 8 haziranda yayınlanacak sezon finalinde görecek gibiyiz.

Beni Bırakma 2. sezon

 

Beni Bırakma Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? (2 Yorum)