Berk Bakioğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kilosu Sevgilisi (Sevdim Seni Bir Kere Yağız)

Berk Bakioğlu Sevdim Seni Bir Kere isimli günlük dizinin erkek başrol oyuncusu oldu ve dizide Yağız karakterine hayat verecek. Daha önce Beni Affet ve Unutma Beni gibi başarılı dizilere imza atan Focus Film Star TV için Sevdim Seni Bir Kere isimli bir günlük dizi hazırlıyor. Çekimleri Ankara’da başlayan Sevdim Seni Bir Kere dizisinde erkek başrol oyuncusu olarak Berk Bakioğlu seçildi.

Focus Film sahibi Nilgün Sağyaşar tarafından keşfedilen hem yeteneği hemde yakışıklılığı teyit edilen Berk Bakioğlu Sevdim Seni Bir Kere dizisinde ilk defa oyunculuk deneyimi yaşayacaktır.  Oyunculuk ve tiyatro eğitimlerine devam eden Berk Bakioğlu  Sevdim Seni Bir Kere dizisi ile büyük bir üne kavuşacak ve tanınacaktır.

Sevdim Seni Bir Kere Yağız Kimdir?

Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Yağız yakışıklı ve detaycı bir adamdır. Aşkının sonuna kadar peşinde duran Yağız karakterinden asla ödün vermez. Ankara’da yaşayan Yağız babasının işlerini takip eder. Daha 20’li yaşların başındadır. Zengin bir ailenin çocuğudur. Bir restoranda gördüğü Eylül’e aşık olacak onun için o restoranda bulaşık yıkamayı bile göze alacaktır.

Berk Bakioğlu Kimdir?

Berk Bakioğlu Selin BORONKAY ajansın oyuncusuyken ajanstan kavgalı şekilde ayrılmış 19 yaşında ki genç oyuncudur. 2000 doğumlu olan Berk Bakioğlu 1.88 cm boya ve siyah saçlara sahiptir. Fitness yapan, başarılı şekilde basketbol oynayan yetenekli oyuncu aynı zamanda iyi de bir yüzücüdür.

İngilizce ve Lazca bilen oyuncunun memleketini bilemesek de Lazca bildiği için Karadeniz’li olduğunu tahmin ediyoruz.

Berk Bakioğlu Kaç Yaşında?

Berk Bakioğlu 200 doğumludur ve 19 yaşındadır.

Berk Bakioğlu’nun Boyu Kaç?

Berk Bakioğlu’nu boyu 188 cm’dir.

Berk Bakioğlu Kilosu Kaç?

Berk Bakioğlu tahminen 70 – 75 kg ağırlığındadır.

Berk Bakioğlu İnstagram’ı

Berk Bakioğlu İnstagram adresi @berk.bakioglu/

Berk Bakioğlu Resimleri

Berk Bakioğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kilosu Sevgilisi (Sevdim Seni Bir Kere Yağız) (2 Yorum)

  1. Bilsimillahhhhh ya bunun instagramin napicaz ki??????oldum gulmekden yaaaa????bece unlu olacaksa kaderinde var napalim fakirlikden unluyemi?ama gercekdende zor unlu olmak maqazinlerde olmak oooo unlulerde insan ya birakinda hayatin yasasinlar ya hep pazar supruzlerinde haber yapiyolar onun heyati bole bunun hayati bole size ne kardesim sizemi kaldi nasil yasacagi aaa