Berk Oktay Savaşçı’dan Neden Ayrıldı? Kaan Bozok Öldü mü?

Savaşçı dizisi yapımcısı Limon Film 2020 2021 sezonunda yıllarına dizi de Kaan Bozok karakterine hayat vere Berk Oktay olmadan devam edeceklerini açıkladı.

Berk Oktay Savaşçı’dan Neden Ayrıldı?

Berk Oktay şahsi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada öncelikle Savaşçı dizisini her zaman birinci sıraya getiren izleyiciye teşekkür etti ve aslında Savaşçı’dan ayrılmak istemezdim ama şartlar bunu gerektirdi yapımcı Limon filmin bize yaptığı ayıpları saysak buradan Ankara’ya yol olur ama yine de ben edebimle sessizliğimi koruyorum dedi.

Daha önce Limon Film yetkilileri ise Berk Oktay ile sözleşmeleri olduğunu bu nedenle de Berk Oktay Savaşçı’dan ayrılamayacağın açılamıştı ancak maddi konularda geciken Limon Film Berk Oktay’ı sözleşmesi olduğu halde elinde tutamadı zira kendisi de sözleşmeye uyamadı maddi konularda.

Berk Oktay Savaşçı dizisinde 2020 2021 yeni sezonunda yer alıp bir de Limon Filmin batması sonrası parasını alamamaktan korkutuğu için Savaşçı dizisinde ayrıldı ve yine Fox TV’nin dizisi Yasak Ellma’ya dahil oldu Çağatay karakteri ile.

İşte Berk Oktay’ın Savaşçı’dan ayrılık açıklaması:

Berk Oktay Savaşçı’dan Ayrılacak mı?

Berk Oktay’ın Savaşçı’dan ayrılma şansı yok. Berk Oktay Savaşçı ile 2020 2021 yeni sezonu için sözleşmeyi eylül ayı sonunda imzaladı.  ancak Limon Film parasını bir kez daha ödemeyince Berk Oktay Savaşçı’dan kesin olarak ayrılma kararı aldı.

Bir çok izleyici Savaşçı dizsinin 27 eylül 2020 de ekranlara gelen 99. bölümünde yaralanan Kaan Bozuk’ıun ölüp ölmeyeceğini bize sormuş. Kesin olarak söylüyoruz Kaan Bozok öldü ve ve Savaşçı dizisinden ayrıldı

Savaşçı Kaan Bozok Öldü mü?

Savaşçı dizisinin 99. bölümünde ağır yaralanan Kaan Bozok ölecek ve şehit olacak.

Berk Oktay Savaşçı İle Yeniden Masaya Oturuyor Ağustos 2020

Limon film sonunda Berk Oktay ile yeniden sözleşme imzaladı. Bir çok dizi ağustos 2020 de yeni sezon çekimlerine başlamasına rağmen Savaşçı dizisi ekim ayı gelmesine rağmen hala yeni sezon çekimlerine başlamadı. Savaşçı dizisi 13 Eylül 20 Eylül ve 27 Eylül 2020 de 97 98 ve 99. bölümleri ile ekranlara geldi. Bu bölümler mart ayında çekilmiş ancak pandemi nedeniyle yayına alınamamıştı. Savaşçı dizsinin yeni bölümleri çekilemediği için 4 ekim 2020 de Savaşçı dizisi 100. bölümü ile ekranlara gelemeyecek.

Berk Oktay Savaşçı Dizisi ile Yeniden Sözleşme İmzaladı Eylül 2020

Savaşçı dizsinin yeni sezona başlayamamasının en önemli nedeni Berk Oktay ve diğer başrol oyuncuları ile imzalanamayan yeni sezon sözleşmesi. Limon Film pandemi döneminde borçlarını ödeyemedi ve Savaşçı dizisi set ekibi ve oyuncuları hak edişlerini alamadılar. Limon Filmin kendilerine para ödemeyeceğini düşünen Berk Oktay, Sarp Levendoğlu ve  Murat Serezli yeni sezon sözleşmesini imzalamadı.

Limon Film Savaşçı dizisini devam ettirmek için elinden geleni yaptı ve Berk Oktay’ın hak ettiği ücreti ödedi. Bunun sonunda da Berk Oktay yeni sezon sözleşmesini imzaladı; ancak şuanda Sarp Levendoğlu ve  Murat Serezli ile sözleşme imzalanamadı.

Savaşçı 3. Sezonda Berk Oktay Krizi Yaşanıyor 2018

Berk Oktay ile ilgili şok gelişmeler yaşanıyor. Berk Oktay’ın savaşçının 3. sezon fotoğraf çekimlerinde olmaması aklımızda önemli bir soru olarak kalmıştı ancak kimse Berk Oktay’ın Savaşçı’dan ayrılmış olabileceğine kimse ihtimal vermemişti; ancak Savaşçı dizisinin 3. sezon tanıtım fragmanında Yüzbaşı Kaan Bozok’un kendi timi Kılıç timi tarafından yok edilmeye çalışıldığını öğrendik.

Savaşçı dizisinin 3. sezon çekimleri Hatay’da bir limanda başlamış ve yurt dışı bir görev olduğu anlaşılmıştı; ancak bu görevin Kaan Bozuk’u yok etmek için yapılacağı hiç akıllara gelmemişti. Peki ne oldu da Kaan Bozok ülkenin menfaatleri dışında çalışacak bir asker haline geldi. Nasıl oldu da Kaan Bozok bir savaşçı iken bir hedef haline geldi.

Savaşçı dizisinin sezon finalinde Kaan Bozuk General Kutalmış Paşaya silah doğrultmuş ve sen benim 12 yaşından beri akıttığım alın terimi yok ettin demişti. Kimse Kaan’ın Kutalmış paşayı vurmasını beklemiyorken Kaan iki el ateş ederek Kutalmış paşanın canına kast etmiş ve kaçmıştı.

Özellikle görevden alınması ve nişanlısı Aslı Özkaynak’ın da şehit edilmesinden sonra iyice psikolojisi bozulan Kaan Bozok’un suçsuz olan Kuralmış paşaya biçtiği ömür Kaan’ın iyice kontrolden çıktığını ispat etmişti. Peki gerçekten Kaan Bozuk bir terörist oldu mu? Gerçek anlamda kendi komutanını öldürdü mü?

Sezon sonunda Savaşçı dizisinde bunların hepsinin bir oyun olduğunu düşünsek de yeni sezonunda Kaan Bozuk’u terörist ilan eden sahneler ile başlaması Savaşçı izleyicilerini korkuttu. Kaan Bozuk bir gemi ile yurt dışına kaçsa da Kılıç timi aldığı görevi yerine getirmek için harekete geçti ve eğer fragman doğru ise Kılıç timi Kaan Bozuk’u yok etme görevini yerine getirdi. blank

Gelelim işin aslına. Savaşçı dizisinin üçüncü sezon setine konuk olduk ve bir çok kez sette Kaan Bozok karakterine hayat veren Berk Oktay’ı izledik. Berk Oktay yeni sezonda setteydi; zaten yeni sezon fragmanında da Kaan Bozuk’u sakalları azmış şekilde tam bir terörist olarak gördük; yeni sezon tanıtım fotoğraflarında yer almaması bu sakallı hali ile bir askeri değil teröristi canlandırıyor olmasıydı.

Hiç bir başrol oyuncusu sezonun başında dizisinden ölerek ayrılmaz; bu ayrlıklar genelde sezon sonunda veya yaz sezonu öncesi olur bu nedenle de ben Savaşçı dizisinin 49. bölüm tanıtımının bir aldatmaca olduğunu Kutalmış Paşanın Kaan Bozuk’a verdiği önemli bir görev neticesinde Kaan Bozok’un bunları yaşadığını düşünüyorum

Berk Oktay Savaşçı’dan Ayrıldı mı

Benim emin olduğum konu Berk Oktay’ın Savaşçı dizisinde devam ettiği ama terörist ama asker bilemem; zira asker olarak uzun süre Kaan Bozok’u göremeyeceğimiz de kesin. Bizi Savaşçı dizisinin yeni sezonunda çok karışık senaryolar bekliyor ama hayırlısı.

Bu fotoğraf Savaşçı dizisinin Eskişehir Çukurhisar da devam eden çekimlerinden fotoğrafı paylaşan ise Savaşçı dizisi makyözlerinden Sihem BiRKALIR. Bu da Berk Oktay’ın kesin olarak Savaşçı’ya devam ettiği anlamına gelir. blank

Bir fotoğrafta Savaçşı dizisinin yeni sezonda kadrosuna dahil olan Azeri oyuncu Kenan MM’den. Kenan MM Savaşçı dizisinde Bahtiyar karakterine hayat verecek. Bu set fotoğrafları son günlerin fotoğrafları. Şuanda Savaşçı dizisinde 52. bölüm çekimleri yapılıyor; ancak Savaşçı 49 bölüm fragmanında Berk Oktay’ın yani Kan Bozok’un öldüğü anlatılıyor. Ölen bir adamın 3 bölüm sonra 52. bölüm çekimlerinde ne işi var.

Tabi kesin olan Kaan Bozok’un ölmediği; ancak senaryo nasıl devam eder emin olun bence tam yorumlayamadım. Savaşçı Bahtiyar Kimdir? Detaylar için tıkla Kimdir?blank

Savaşçı 49. Bölüm Fragmanı

Berk Oktay Savaşçı’dan Neden Ayrıldı? Kaan Bozok Öldü mü? (1 Yorum)

  1. Yüzbaşı kağan olmasa dizi izlenmez biz onunla sevdik diziyi tabi diğer oyuncularda mükemmel ama kağan yüzbaşı banbaska bir kareler sakın yüzbaşı ya dokunmayın diziyi harcarsınız