Bıçak Sırtı 102. Bölüm Özeti 27 Ocak Swara Bebek Gerçeğini Öğrenir

Bıçak Sırtı dizisinde Parineta videodaki görüntüleri Ragini’nin ailesine göndermek için onunla buluşur. Beni hala Durga’nın evine getiremedin diyerek videoyu paylaşacağını söyler. Ragini konuşacak bir ortam olmadığını söyleyerek Parineta’nın elindeki telefonu almaya çalışır. Parineta dengesini yitirir ve nehre düşer. Ragini yardım için birilerini çağırsa da Parineta çoktan suyun dibini boylamıştır. Onu kameraya çeken gizemli birisi görünüyor. Bıçak Sırtı 27 Ocak Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 102. Bölüm Özeti

Ragini Parneta’nın düşen telefonunu nehrin kıyısında bulur ve çantasına koyar. Bu durumu herkesten gizlemeyi düşünür. Aksi taktirde Parineta’nın katili olmakla suçlanacaktır. Ragini eve gelir ve Swara onun kireç gibi yüzünü görerek neden tedirgin olduğunu sorar. Ragini yorgun olduğunu söyler ve odasına gider. Ragini mangalsutrasını Parineta ile didişirken düşürdüğünü fark eder.

Dida hemşireyle telefonda konuşuyor. Hemşire ondan 5000rs daha para ister. Aksi taktirde sırrını söylemekle tehdit eder. Onunla tapınakta buluşacağını belirtir. Ragini ve Swara tapınağa birlikte giderler. Swara dua ederken Ragini ondan gizli olarak nehre gider ve mangalsutrasını arar. Bir süre sonra mangalsutrasını bulur ve çantasına koyar. Geriye Swara’nın yanına gider. Dadi de aynı tapınağa gelmişt ve hemşireyle buluşmuştur. Swara Dadi’yi hemşireyle görür ve neden sürekli onunla diye şüphelenir. 1 2020 01 20T224158.436

Bir adam Ragini’yi takip ediyor ve fotoğraflarını çekiyordur. Ragini Swara’dan kuyumca birlikte gitmelerini ister. Swara Dadi’yi gördüğünü söylerken Ragini bizim gibi dua etmeye gelmiştir. diyerek gelmesini ister. Hemşire Dadi’yi diencilerin başı olan kadına götürür. Kadın bıçağı Dadi’nin boynuna dayar ve para ister. Boynu yaralanan Dadi parayı ona teslim eder.

Durga Şekar ailesini yemek için davet eder. Dadi eve sonradan gelir. Şekar Durga’nın davetinden bahseder. Dadi yaralı boynunu bir örtü ile gizlerken Sumi neden örtü taktığını sorar. Dadi soğuktan korunmak için taktığını söyler ve davete gelemeyeceğini bildirir. Şekar ve Sumi birlikte davete giderler. Durga ve Şekar ailesi bir araya geldiklerinde Parineta’nın annesi Sulekha gelir ve Parineta’nın nerde olduğunu sorar. Herkes şok olurken Ragini daha büyük bir şoktadır. 2 2020 01 20T224159.897

Anapurna biz nerden bilelim kızını diye tepki gösterirken Sulekha boşanma evraklarını aldığından beri kayıp olduğunu, başına bir şey gelirse sorumlusunun Durga ailesi olacağını söyler. Ragini odasına geldiğinde yatağının üzerinde bir zarf görür ve onu açar. Zarfta parçalanmış halde bulunan kağıtları birleştirir ve Parineta’yı nehirden atarken çekilen foto ortaya çıkar. Ragini şoktadır. BU sırada bir rüzgar eser ve parçaları dağıtır.

Ragini parçaları toplarken Swara gelir. Ragini parçaları çöpe atmayı başarmıştır. Swara Ragini de bir şeyler olduğunu anlamıştır. Ragini isimsiz bir telefon alır. Karşıdaki Parineta’yı öldürdüğünü biliyorum ve kanıtlar da elimde diyerek Ragini’yi tehdit eder. Bundan sonra isteklerini getirmesini istiyor. Bu sırada içeri Lakşi gelir. Ragini çok korkar. Lakşi sana gülmek yakışır diyerek ona moral olmaya çalışırken Ragini varlığın benim için en büyük moral diyerek altta kalmaz. Lakşi gittikten sonra Ragini derin düşüncelere dalar.

3 2020 01 20T224201.442

Anapurna ve Sujata salonda oyalanırken Swara’nın çığlığı ile sarsılırlar. Hemen mutfağa koşarlar ve Swara’nın bileğinin kesilmiş olduğunu görürler. Sanskar onu hastaneye götüreceklerini söylerken Ragini de gitmek ister. Ancak bu sırada ona bir mesaj gelir ve evde kalmasını ister. Ragini Sansakr’ın Swara ile gitmesini isteyip evde kalır. Swara hastaneye ulaşır. Başında Sanskar kalır. Swraa bu numarayı hemşire ile görüşmek için yapmıştır. Gecenin ilerleyen saatlerinde Swara hemşireyi aramaya koyulur.

Sanskar uyanınca Swara’yı göremez ve onu aramaya çıkar. Swara hemşireyi sonunda bulur. Hemşire bir bebeği başka birine pazarlarken Swara onu kaydeder. Ardından karşısına çıkar ve görüntüleri kaydettiğini söyler. Ondan Dadi ile neden görüştüğünü sorar. Hemşire bütün suçun Dadi’de olduğunu söyler ve bebeğin ölmediğini, bir yere bırakıldığını söyler. Swara şimdi nerde olduğunu sorar ancak hemşire bir şey söylemeden Swara’dan telefondaki videoyu silmesini ister. Kaçarken Sanskar tarafından tutulur. 4 2020 01 20T224157.750

Sanskar da onu sıkıştırır ancak kadın kaçmayı başarır. Sansakr onu polisin tutacağını söylerken Swara’ya yaptığı şeyden dolayı kızar. Swara söyleseydim beni göndermezdin diyerek karşılık verir. Bıçak Sırtı 27 Ocak Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 102. Bölüm Fragmanı

Bıçak Sırtı 102. Bölüm Özeti 27 Ocak Swara Bebek Gerçeğini Öğrenir (6 Yorum)

  1. Evet bende siteninize ne zamandir giremiyordum. Çok üzülmiştim. Dün ilk deva girdim ve çok mutlu oldum. Mutlulukdan havada uçtum. Gerçekten çok teşekkür ederim. Sizi seviyorum ☺??

    • hangi ülkeden girmeye çalıştınız. Sitemiz hep açıktı. Bilgi verirseniz çok sevinirim

  2. Sitenize yurt dişi girişimlerini mümkin kildiginiz üçin çok saolun çok teşekkürler ben kaç zamandir sitenize giremedim o engel oldugu üçin.
    Kaç zaman beri belkide bir ay olmuşdur bu gün ilk defa giriyorum ve sitenize girebildigim üçinde çok mutluyum ve sizden minnetdarim çok saol??