Bıçak Sırtı 15. Bölüm Özeti 31 Ekim Fragmanı Sumi İle Şekar Evlendi Sanskar Ortaya Çıktı

Bıçak Sırtı dizisinde Açarya yeniden bilgisayaın başına gelmiş, Sumi’nin yapacaklarını söylemiştir. şeytan yüzlü melek Dadima mantara ateşinin içine çakmak atmış, ateş yandığında Sumi’nin yaralanmasını istemiştir. Sumi duaya başlarken ateşi yakar ancak çakmak patlamaz. Dadima bunun son şansı olduğunu düşünerek Sumi’yi balkondan aşağıya atmayı düşünür. Bıçak Sırtı 15. Bölüm Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 31 Ekim Özeti

Dadima Sumi ateşin başında dua ederken ışıkları söndürür. Sumi kutsal suyu balkondan aşağıya dökerken Dadi yaklaşır ve onu balkondan aşağıya itekler. Işıkları yeniden yakan Dadi Swara’nın balkona tutunduğunu görerek şok olur. Dadi Sumi diye iteklediği kişinin Swara olduğunu öğrenerek şok olmuştur. Neyse ki Swara balkona tutunarak kurtulmayı başarmıştır. Lakşi ve diğer aile üyeleri gelirler ve onu kurtarırlar.

Swara Dadima’ya döner ve bunu neden yaptın diye sorar. Dadima kendini savunmaya çalışırken Şekar Swara’yı zorladığını gözlerimle gördüm der ve bunu nasıl yaparsın diye haykırır. Swara Dadima’nın planından haberdar olduğunu, Sumi ve Şekar’ı birleştirmemek için panditi ayarladığını söyler. Ayrıca Sumi’yi yaralamak için havan ateşinin içine çakmak koyduğunu söyleyerek elindeki çakmağı gösterir. Dida demek hiç değişmedin ha diye tepki gösterirken Sumi de beni öldürmeye mi çalıştın diye göz yaşı döküyordur.

Bir müddet sonra Dadaji gelir ve Dadima’yı küçük duruma düşürüyorsun diye Şekar’ı azarlar. Şekar sinirlenir ve bu zamana kadar beni sevdiğinizi zannediyordum ancak şimdi bunun göstermelik olduğunu görüyorum der ve evden sindor ile mangalsutra getirir ve Sumi’yi eş olarak kabul ettiğini söyleyerek sindoru Sumi’nin alnına mangalsutrayı da boynuna takar. Dadaji ve Dadi şok olurken iki kız kardeş mutludur.1 42

Şekar sabah olduğunda ailesiyle birlikte evden ayrılacağını söyler. Sumi ondan evii terketmemesini isterken Şekar kararlıdır. Swara acı içinde elini tutuyordur. Lakşi eline balsam uygularken Ragini gelir ve onun için haldi sütü getireceğini söyler. Dadima’nın gerçek yüzünü gösterdiğini için teşekkür ederim der. Ayrıca Swara’ya inanmadığı için ondan özür diler. Lakşi bundan sonra seninle arkadaş olalım deyince Ragini bir şey söylemeden ayrılır.

Lakşi gizlice evlerine geri dönerken Sujata ve kocası Ram onun kilidi açarak içeri girdiklerini görürler. Ram ona anahtarı kim verdi diyerek sabah babasına şikayet edeceğini söyler. Sujata ondan acele etmemesini doğruzamanda söyleyerek onu zor duruma sokmasını ister. Lakşi odasına gelir ve Swara’yı düşünmeye başlar. Ragini de Lakşi’nin ceketini almış ağlıyordur. 2 43

Ertesi sabah Şekar ve Ragini valizlerini hazırlamış, vedalaşarak dışarı çıkmışlardır. Aynı şekilde Sumi ve Swara da Dida ile vedalaşmışlardır. İki aile avluda karşılaşırlar. Sumi, her şeye rağmen Dadima ve Dadaji’nin nimetlerini almak ister ancak onlar yüz vermezler. Sumi Şekar’a ailesinden uzak kalmasını istemediğini söyler ve Dadima’nın evine girer. Ragini içeri girerken bağırır ve aarti yapmasını ister. Sumi yeni gelin gibi içeri girerken Dadima ve Dadaji şoktadır.

Sujata Durga’dan güvenlik görevlisini işten çıkarmasını ister. Eve giren çıkanın belli olmadığını söyler. Bu sırada Lakşi gelir ve gece eve giren bendim der ve Ragini ile Swara’yı görmeye gittiğini söyler. Şekar ve Sumi’nin evlendiğini söyler. Durga şok içinde Dadima’nın söylediklerini hatırlıyordur. Bu seferlik seni affettim derken Sujata Şekar ailesinin utanmaz bir aile olduğunu söyler. Lakşi Swara ve Ragini ile arkadaş olarak kalmak istediğini söylerken babası sadece arkadaş mı diye Lakşi’yi güldürüyor. 3 41

Sumi Dadima ve Dadaji için çay getiriken Dadaji evimize girmiş olabilirsin ancak seni gelinimiz olarak kabul etmeyeceğiz diyerek tavrını koyar. Ragini ve Swara bir araya gelirler. Ragini düşüncelerde kaybolurken Swara Lakşi’yi mi düşünüyorsun der. İlk aşkların kolay kolay unutulamayacağını söyler. Ragini için bir kere daha Lakşi ile konuşacağını söyler.

Durga Lakşi için İngiltere’de bir kurs ayarlar ve bunu onunla paylaşır. Bu kursun 2 yıl süreceğini belirtir ve Lakşi’den detayları abisinden almasını ister. Lakşi Swara’yı arar ve onunla buluşmak istediğini söyler. Swara Lakşi’nin yanına gider. Lakşi İngiltere’den bahseder ve gitmek istemediğini söyler. Swara baban bundan sonra sana işe yaramaz diyemeyecek der ve neden gitmek istemediğini sorar. Lakşi bir arkadaşıma aşkı için yardım edeceğini söyler. Swara Lakşi’nin Ragini için konuştuğunu düşünüyordur. 4 39

Bir adam kalabalıktan kaçıyordur. Kalabalık deli gibi görünen adamı döverken adamcağız Dadi’nin avlusuna girer. Kalabalık da peşinden. Bu sırada ailenin diğer üyeleri de gelirler. Deli adam eline geçirdiği bıçakla Ragini’yi esir alır ve yaklaşırlarsa onu öldüreceğini söyler. Ragini adamın kötü niyetli olmadığını anlar ve kalabalıktan ayrılmalarını ister. Ragini deli adamın elindeki yarayı sararken deli adam tedirgindir. Sumi bu olaylar yaşanırken Swara’yı aramıştı. Swara ve Lakşi birlikte gelirler.

Lakşi deli adama yaklaşmaya çalışırken onun Sanskar olduğunu anlar. Lakşi bu benim kardeşim Sanskar diye ona sarılmaya çalışır. Göz yaşları içinde teyzesini arar ve Sanskar’ın yanında olduğunu söyler. Teyzesi de gelir ve ona sarılmaya çalışır. Sanskar onu iter ve kirli kadın olduğunu söyler. Sujata ne zamandan beri seni arıyoruz nerdeydin diye sorar. Bu arada Sanskar Sujata’nın oğludur. Sanskar annesine yaklaşmak istemiyor. Dadima bu deliyi evimden çıkarın deyince Swara bunu nasıl söyleyebilirsin diyerek ona tepki gösterir ve Sanskar’ın sadece Ragini’yi dinlediğini söyler. 5 23

Ragini Sanskar’a aç mısın diye sorar. Sanskar evet diyerek başını sallar. Telefonu çalan Dadima gider. Karşıdaki Durga’dır. Şekar ve Sumi’nin evlendiğini söyler ve onu tebrik eder. Lakşi artık Ragini ile evlenmek istemiyor der. Dadima burada Sanskar adında biri var deyince Durga elindeki telefonu yere düşürür. Bıçak Sırtı 31 Ekim Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 15. Bölüm Fragmanı

Bıçak Sırtı 15. Bölüm Özeti 31 Ekim Fragmanı Sumi İle Şekar Evlendi Sanskar Ortaya Çıktı (1 Yorum)